7 |
20.06.2023 |
Засідання №6. Порядок денний: 1. Підбиття підсумків з питань розгляду пропозицій громадськості
2. Про врахування державних, регіональних інтересів та інтересів територіальних громад під час розроблення проєкту Програми комплексного відновлення територій Полтавської області
3. Про формування структури проєкту Програми комплексного відновлення території Полтавської області
4. Про питання порядку денного сьомого засідання Робочої групи
|
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію, отриману згідно з порядком денним, взяти до відома.
2. Підтримати та включити до Плану заходів проєкту Програми комплексного відновлення території Полтавської області пропозиції:
2.1. Кременчуцької міської ради ‒ щодо створення / відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, що пошкоджена внаслідок російської агресії;
2.2. Горішньоплавнівської міської ради – щодо реконструкції системи водогону та забезпечення населення постійною подачею якісної питної води;
2.3. Карлівської міської ради ‒ щодо капітального ремонту опорного закладу „Карлівський ліцей № 4ˮ в м. Карлівка, який включає початкову школу та гімназію і впроваджує інклюзивну освіту;
2.4. Полтавського Національного університету „Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюкаˮ ‒ щодо капітального ремонту, реставрації комплексу навчальних корпусів, гуртожитків пам’ятки архітектури національного значення та складової ампірного ансамблю м. Полтави;
3. Взяти до відома та врахувати в наступній роботі пропозиції:
3.1. Лагутіна В.О. – щодо співпраці та участі в реалізації проєктів, включених до Плану заходів Програми;
3.2. Пастушенко М.В. ‒ щодо збереження потенціалу розвитку регіону;
3.3. Направити ініціативи Лагутіна В.О. та Пастушенко М.В. для додаткового розгляду спеціалістами профільних підрозділів ОВА.
4. Оприлюднити висновки Робочої групи щодо розгляду пропозицій громадськості на офіційному вебпорталі обласної військової адміністрації.
5. Доручити Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА інформувати заявників про висновки Робочої групи щодо розгляду їх пропозицій.
6. Державні та міжрегіональні інтереси, надані центральними органами виконавчої влади та адміністраціями суміжних областей, взяти до відома.
6.1. Залучити до проєкту Програми висновки профільних департаментів ОВА щодо врахування державних і міжрегіональних інтересів та пропозиції до Плану заходів Програми, запропоновані на їх ґрунті.
7. Прийняти концепцію структури проєкту Програми за основу з урахуванням зауважень і доповнень:
7.1. Внести зміни до розділів ІІ, ІІІ, IV, V, VІ і змісту їх наповнення.
7.2. Включити до структури Програми окремими розділами „Виробнича діяльністьˮ, „Культураˮ, „Мережі зв’язкуˮ, „Енергетика, паливно-енергетичний комплексˮ, „Середовищеˮ та розділу „Туризмˮ і доопрацювати нову редакцію структури Програми на google-платформі.
7.3. Доручити Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА та Департаменту культури і туризму ОВА з’ясувати доцільність виокремлення в окремий розділ Програми розділу „Туризмˮ.
7.4. Доручити Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОВА опрацювати зміст і наповнення розділу «Сфера безпеки і оборони».
8. Погодити до обговорення у порядку денному наступного засідання Робочої групи питання підпункту 12 пункту 19 постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1159:
„загальні підходи та пропозиції щодо комплексного відновлення, розвитку території області та заходи для їх реалізації з урахуванням норм і нормативів щодо просторового планування та землекористування, захисту навколишнього природного середовища та природних ресурсів, забезпечення населення закладами і послугами, що в них надаються, охорони культурної спадщини, розвитку транспорту та інженерної інфраструктури тощоˮ
|