Триває процес первинної верифікації атестованих осіб

09/12/2020
Триває процес первинної верифікації атестованих осіб

В рамках запуску Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва саморегулівні організації продовжують процес верифікації атестованих осіб для забезпечення можливості користування електронною системою.

Для початку роботи в системі необхідно авторизуватися за посиланнямhttps://admin.e-construction.gov.ua.

Нагадуємо, що для проходження реєстрації обов’язковим є використання електронного ключа юридичної або фізичної особи для ідентифікації (за потреби, ключ можна отримати у будь-якому центрі сертифікації ключів, наприклад  ДФС чи Приватбанку). Інструкція користувача, посилання на онлайн-навчання, базу знань, групу підтримки користувачів будуть доступні після проходження авторизації користувачем.

У випадку відсутності функціоналу атестованої особи, для подальшої роботи їй необхідно зайти в електронний  кабінет та сформувати заявку в електронному вигляді до відповідної саморегулівної організації. Після підтвердження відомостей про видачу сертифікату на адресу електронної пошти атестованої особи надійде відповідне повідомлення про успішну верифікацію.

Звертаємо увагу, що підключення та доступ користувачів до електронного кабінету здійснюються безоплатно.

Крім того, для користувачів, які бажають протестувати роботу системи функціонує тестове середовище за посиланням: https://atest.e-construction.gov.ua. Створення документів в тестовій системі не тягне за собою юридичних наслідків, що дозволяє користувачам перевірити свої навички роботи в системі. Просимо користувачів бути уважними при створенні документів, оскільки документи, що створені в тестовому середовищі не створюють правових наслідків.

Запровадження Єдиної електронної системи в сфері будівництва дозволить отримувати послуги у сфері містобудівної діяльності в електронній формі, скоротити терміни надання послуг у будівництві та суттєво покращити їх якість.