На порталі ЄДЕССБ відновлено публікацію даних щодо будівництва

10/04/2023
На порталі ЄДЕССБ відновлено публікацію даних щодо будівництва

З 10 квітня 2023 року відновлено публікацію відкритих даних щодо будівництва, оприлюднення яких було призупинено минулого року через широкомасштабне вторгнення.


Е-система будівництва продовжувала свою роботу і авторизовані користувачі (архітектори, інженери, працівники органів контролю) мали доступ до необхідних відомостей, проте інформація не була доступною публічно. 


За результатами консультацій з силовими органами були визначено перелік інформації, оприлюднення якої не становить загрозу національній безпеці та обороні і може знову бути доступним для громадськості.


Відомості щодо будівництва можна знову переглянути на публічному порталі Єдиної державної електронної систему у сфері будівництва, а також завантажити набори відкритих даних у машиночитному форматі на порталі відкритих даних data.gov.ua  Звертаємо увагу, що інформація по частині об’єктів критичної інфраструктури залишається закритою з міркувань національної безпеки. 


Єдина державна електронна система у сфері будівництва створена у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».