Як отримати доступ до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва користувачам?

Отримання доступу до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва користувачами 


Для підключення користувачів органу та отримання доступу, необхідно надіслати офіційне звернення у вигляді доданої таблиці (додається) разом із супровідним листом, в якому обов’язково вказати назву установи код ЄДРПОУ даної установи на адресу технічного адміністратора build@diia.gov.ua в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису керівника уповноважено органу.

 

УВАГА!!! (для структурного підрозділу - потрібно, щоб лист підписував керівник юридичної особи, в складі якої діє орган)

"Відповідно до пункту 128 Порядку ведення Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва просимо підключити користувачів органу _______________(вказати відповідний тип органу) (Назва установи, код ЄДРПОУ) до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та надати доступ  відповідальним уповноваженим посадовим особам органу, згідно додатку до листа. "
Шаблон супровідного листа

Супровідний лист та додаток для ОДА
Супровідний лист до ОДА щодо надання повноважень на територію громади
Супровідний лист та додаток для ВОМС

Додаток до супровідного листа ОЗПА
Додаток до супровідного листа УОМА
Додаток до супровідного листа ЦНАП
Додаток до супровідного листа ДІАМ
Додаток до супровідного листа Правоохоронних органів

Додаток до супровідного листа ДСНС

Форма запиту ОДА до органів щодо верифікації повноважень на громаду 


Типи органів:
Орган з присвоєння адрес
Орган містобудування та архітектури
ЦНАП
Державна інспекція містобудування
Правоохоронні органи
ДСНС


Звернення розглядаються у порядку надходження, тому на обробку необхідно зачекати від 1 до 5 днів. В залежності від кількісного навантаження на співробітників.

Якщо запит оброблено і надано доступ, Технічний адміністратор ДП “ДІЯ” надсилає відповідь про те, що запит оброблено.
Якщо запит оброблено але відмовлено в наданні доступа, Технічний адміністратор ДП “ДІЯ” надсилає відповідь про те, що в доступі відмовлено з описом зауважень і причин.


При звільнені співробітника, керівнику організації необхідно надсилати офіційний запит про необхідність анулювання доступу до електронного кабінету у зв’язку з припиненням виконання таким користувачем/відповідальною посадовою особою своїх повноважень, зокрема, звільненням, переведенням відповідальної посадової особи користувача, припиненням виконання повноважень органом/організацією тощо; 

Якщо організація ліквідувалась, то лист про анулювання доступу необхідно направляти від  керівника організації правонаступника з відповідними документами. Інформація для органів ОЗПА та УОМА

У разі, якщо у відповідь на запит на отримання доступу до ЄДЕССБ  ви отримуєте відмову у зв’язку з тим, що згідно наданими даними від обласної державної адміністрації до Міністерства розвитку громад та територій України повноваження на вказані населені вами пункти наявні у іншого органу з присвоєння адрес/органу містобудування та архітектури, необхідно виконати наступне. 

1.  Звернутись до вашої ОДА для уточнення даних які були подані до Міністерства розвитку громад та територій України.

2.  У разі відсутності Вашого органу у переліку або виявлення помилки, обласній державній адміністрації необхідно повторно подати до Мінрегіону відомості щодо вашого органу, як уповноваженого виконувати функції органу з присвоєння адрес/органу містобудування та архітектури.

3.  Після оновлення інформації та передачі Мінрегіоном відомостей до ДП «ДІЯ», необхідно повторно надіслати звернення на електронну пошту build@diia.gov.ua для підключення органу.