Фахівці що пройшли навчання з наповнення Єдиного державного реєстру адрес

На цій сторінці ви знайдете перелік фахівців, які успішно завершили навчальний курс з наповнення Єдиного державного реєстру адрес України (ЄДРА).


Умовами успішного завершення навчання є:

- вивчення всіх навчальних модулів за допомогою освітнього чат-боту (https://t.me/EDRA_UA_bot)

- проходження тестування на знання пройденого матеріалу

- проходження повного циклу наповнення ЄДРА та завершення верифікації по населеному пункту на тестовому середовищі 


Вітаємо наших фахівців та щиро висловлюємо подяку за їхній важливий внесок у створення Єдиного державного реєстру адрес України🇺🇦


№ сертифікатуДатаПІБПосадаКількість балів за тестуванняВерифікований населений пунктГромада
000129.11.2023Батинчук Світлана Миколаївнаначальник управління - головний архітектор міста, Управління містобудування виконавчого комітету броварської міської ради Броварського району Київської області12м. БровариБроварська (UA32060050000030591)
000229.11.2023Гринда Сергій Миколайовичзавідувач сектору з питань містобудівного кадастру та земельних відносин відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Донецької області12м. ПокровськПокровська (UA14160210000011148)
000301.10.2023ГРЕКОВ Олександр Сергійовичначальник служби містобудівного кадастру Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради12м. ОдесаОдеська (UA51100270000073549)
000429.11.2023ЛЕВЧЕНКО Владислав Віталійовичначальник-головний архітектор Тальнівської міської територіальної громади відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Тальнівської міської ради11с. ЗдобутокТальнівська (UA71020290000032540)
000522.11.2023Жолудь Алла ВасилівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Коростенської міської ради11м. КоростеньКоростенська (UA18060090000061708)
000622.11.2023Гненюк Людмила ЛеонідівнаНачальник служби (відділу) містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради10с. ГоликиСлавутська (UA68060270000042174)
000722.11.2023Шаповалова Ольга ОлексіївнаГоловний спеціаліст сектору контролю за дотриманням містобудівного законодавства та містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради10с. КалинівкаКонотопська (UA59020070010054283)
000822.11.2023Шевчук Людмила СергіївнаГоловний спеціаліст апарату селищної ради14сел. ЄмільчинеЄмільчинська (UA18080130000032098)
000922.11.2023Стельмах Марина ІванівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури та містобудування10с. ВелихівСарненська (UA56080170000055864)
001022.11.2023Кобильник Тетяна АнатоліївнаГоловний спеціаліст відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради10с. ТиницяБахмацька (UA74040030000093042)
001129.11.2023Філіпська Вікторія ВалеріївнаНачальник відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та ЖКГ12с. БузькеСухаєланецька (UA48060330000083035)
001229.11.2023Слуцька Юлія ОлегівнаГоловний спеціаліст сектору містобудування та архітектури12с. БлаговіщенкаНовотроїцька (UA65040070000086673)
001329.11.2023Сизов Альберт Миколайовичспеціаліст 1 категорії12с. Мар'є - ДмитрівкаДевладівська (UA12060110000015305)
001429.11.2023Пацай Річард Анатолійовичначальник відділу з питань комунальної власность, житлово-комунального господарства , земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища10с. ЛебединкаПерегонівська (UA35020150000027557)
001529.11.2023Хомутенко Катерина ОлександрівнаГоловний спеціаліст відділу містобудівної діяльності та кадастру10с. ТарасівкаБориспільська (UA32040010000010116)
001629.11.2023Новак Алла ІванівнаСпеціаліст 1 категорії11с. Червоний ЯрАджамська (UA35040010000022631)
001729.11.2023Казибрід Ольга Михайлівнаголовний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури10с. МайданМіжгірська (UA21120190000082169)
001829.11.2023Тумаш Сергій ПавловичНачальник відділу архітектури та містобудування - головний архітектор10с. БардиКоростенська (UA18060090000061708)
001929.11.2023Шевчик Олеся Миколаївнаголовний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури, в.о. заступника начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури - головного архітектора11м. КосівКосівська (UA26100010000076570)
002029.11.2023Шапошніков Віктор БорисовичКерівник ЦНАП11с. НововасилівкаЄланецька (UA48040130000074078)
002129.11.2023Коркін Віктор ВалерійовичГоловний спеціаліст відділу "Служба містобудівного кадастр" Управління архітектури та містобудування Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради10м. СумиСумська (UA59080270000073662)
002229.11.2023Гринда Сергій Миколайовичзавідувач сектору з питань містобудівного кадастру та земельних відносин відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Донецької області10с. РодинськеПокровська (UA14160210000011148)
002329.11.2023Романюк Ірина ВасилівнаЗаступник начальника відділу роботи з геопорталом та Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Кам'янської міської ради11с-ще СвітлеКам’янська (UA12040150000015189)
002429.11.2023Рачевська Єлєна МиколаївнаЗаступник начальника відділу роботи з геопорталом та Служби містобудівного кадастру11с-ще КарнаухівкаКам’янська (UA12040150000015189)
002529.11.2023Чмелик Ірина Петрівнаголовний спеціаліст відділу архітектури та містобудування Жидачівської міської ради11с. ЖуравківЖидачівська (UA46100050000053848)
002629.11.2023Флорескул Галина ДмитрівнаЗавідувач сектору містобудування та архітектури12с. Новий КиселівМамаївська (UA73060370000059595)
002729.11.2023Самойленко Ігор ПетровичЗаступник начальника управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради10м. СмілаСмілянська (UA71080390000078978)
002829.11.2023Зарубін Сергій Костянтиновичголовний спеціаліст відділу просторового розвитку10с-ще ДеснаВінницька (UA05020030000031457)
002929.11.2023Цехмістер Віталій Володимировичголовний спеціаліст служби містобудівного кадастру департаменту архітектури та містобудування11с-ще ДеснаВінницька (UA05020030000031457)
003029.11.2023Сойма Дар'я Григорівнаголовний спеціаліст відділу містобудування архітектури комунального майна та капітального будівництва12с. ВодицяВеликобичківська (UA21060030000020114)
003129.11.2023Васильєва Тетяна Григорівнапровідний спеціаліст відділу просторового планування територій та містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації12с.ІванівкаХерсонська (UA65100150000057191)
003229.11.2023Вячало Людмила ВолодимирівнаГоловний спеціаліст відділу12с-ще ВоловецьВоловецька (UA21040050000032164)
003329.11.2023Тимченко Анастасія Вікторівнаголовний спеціаліст відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів11с. МашівкаМашівська (UA53080250000097618)
003429.11.2023Федосюк Наталія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст управління містобудування10с. ГрушівКоломийська (UA26080070000092582)
003529.11.2023Юрченко Олена ЮріївнаСпецаіліст другої категорії11с. КуряжанкаСолоницівська (UA63120250000081463)
003629.11.2023Хриптієвський Назарій ОлександровичНачальник відділу цифрового розвитку та інформаційно-програмного забезпечення Оратівської селищної ради11с-ще ОратівОратівська (UA05020190000015755)
003729.11.2023Казюка Тетяна МихайлівнаСекретар сільської ради12с. Сухий ЄланецьСухаєланецька (UA48060330000083035)
003829.11.2023Ушакова Людмила АнатоліївнаГоловний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово- комунального господарства сільської ради12c. Велика СеверинкаВеликосеверинівська (UA35040050000013889)
003929.11.2023Павленко Лариса ГригорівнаНачальник відділу архітектури та будівництва10с. СтуденикиСтудениківська (UA32040150000073245)
004029.11.2023Набока Валентина Ігорівнаголовний спеціаліст містобудівного кадастру11м. ЧугуївЧугуївська (UA63140170000087785)
004129.11.2023Павлік Максим Вікторовичголовний спеціаліст служби містобудівного кадастру департаменту архітектури та містобудування12м. БровариБроварська (UA32060050000030591)
004201.12.2023Шлеіна Тетяна ВікторівнаЗавідувач сектору містобудування Управління ЖКГ та інфраструктури Кремінської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області10м. КреміннаКремінська (UA44120030000094047)
004301.12.2023Тварковська Оксана МиколаївнаГоловний спеціаліст відділу містобудівної діяльності та кадастру10с. РогозівБориспільська (UA32040010000010116)
004401.12.2023Владика Мар'яна ЮріївнаНачальник відділу архітектури,містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою- головний архітектор Красненської селищної ради11с-ще КраснеКрасненська (UA46040090000012087)
004501.12.2023Гусар Наталія Валентинівнаголовний спеціаліст відділу планування, регулювання забудови та містобудівного кадастру11м. СмілаСмілянська (UA71080390000078978)
004601.12.2023Клочай Оксана АнатоліївнаГоловний спеціаліст відділу планування, регулювання забудови та містобудівного кадастру10м. СмілаСмілянська (UA71080390000078978)
004701.12.2023Валуца Тетяна Олександрівнаголовний спеціаліст Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Бердичівської міської ради10м. БердичівБердичівська (UA18020030000035625)
004804.12.2023Різніченко Олена Вікторівнаначальник земельного відділу10с. Перше ТравняДевладівська (UA12060110000015305)
004904.12.2023Іщенко Олеся ВолодимирівнаГоловний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та екології10с-ще ВрубівкаПопаснянська (UA44120070000073915)
005004.12.2023Артюк Лариса Анатоліївнаначальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області12с. ЯблунівКанівська (UA71080150000071745)
005104.12.2023Виногородська Олена СергіївнаСпеціаліст 1 категорії відділу містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Канівської міської ради Черкаської області12с. ГамарняКанівська (UA71080150000071745)
005204.12.2023Пігут Олексій ВолодимировичНачальник відділу містобудівного кадастру та реклами10м. ДубноДубенська (UA56040110000061997)
005304.12.2023Стасюк Олена ГеоргіївнаЗаступник начальника відділу містобудівного кадастру та реклами управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради12м. ДубноДубенська (UA56040110000061997)
005404.12.2023Шевчук Юлія ВалентинівнаСпеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради12с. ТютюнникиСтрижавська (UA05020230000029909)
005504.12.2023Лисенко Ольга ЮріївнаЗавідувач сектору містобудування, архітектури та екологічної безпеки12с-ще ПантаївкаПантаївська (UA35080090000078673)
005604.12.2023Рудий Володимир СтепановичНачальник відділу містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради, головний архітектор12с. ТютюнникиСтрижавська (UA05020230000029909)
005704.12.2023Тарасенко Олександр ОлександровичЗаступник начальника Розівської селищної військової адміністрації Пологівського району Запорізької області10с-ще РозівРозівська (UA23100230000021603)
005804.12.2023Савіна Лідія Василівнаначальник відділу містобудування та архітектури Чугуївської міської ради, головний архітектор12с. МосьпановеМалинівська (UA63140050000096783)
005904.12.2023Сидорчук Тетяна МиколаївнаНачальник відділу містобудування та архітектури-головний архітектор12с. МосьпановеМалинівська (UA63140050000096783)
006004.12.2023Міхно Альона ІванівнаСпеціаліст I-категорії-землевпорядник відділу земельних відносин та комунальної власності12с. МосьпановеМалинівська (UA63140050000096783)
006104.12.2023Лисенко Дмитро ГригоровичГоловний спеціаліст відділу з питань архітектури та цивільного захисту населення11м. ХоролХорольська (UA53040110000034949)
006204.12.2023Чігер Тетяна ОлександрівнаНачальник відділу з питань містобудування, архітектури та цивільного захисту населення10м. ХоролХорольська (UA53040110000034949)
006305.12.2023Бевз Олена Володимирівнаспеціаліст ІІ категорії з питань земельних відносин12с. СофіївкаСтаніславська (UA65100130000084882)
006405.12.2023Горшкова Тетяна МихайлівнаНачальник управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області12с. ЯблунівКанівська (UA71080150000071745)
006505.12.2023Заболотня Світлана Василівнаголовний спеціаліст відділу архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради11м. СелидовеСелидівська (UA14160230000060952)
006605.12.2023Бутурлім Наталія МиколаївнаГоловний спеціаліст12с. КунашівкаКунашівська (UA74040250000063494)
006705.12.2023Кирильчук Олена ЯківнаЗавідувач сектору комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства11с. НововасилівкаЄланецька (UA48040130000074078)
006805.12.2023Ряжечкіна Людмила АнатоліївнаНачальник відділу містобудівної діяльності Управління містобудування та архітектури12м. ПрилукиПрилуцька (UA74080130000060606)
006905.12.2023Кириченко Олександр МиколайовичНачальник відділу ЦНАП11с. Червоний ЯрАджамська (UA35040010000022631)
007006.12.2023Зінченко Тетяна ВалеріївнаГоловний спеціаліст відділу міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності10м. МерефаМереф’янська (UA63120150000086206)
007106.12.2023Никитюк Федір СтепановсичНачальник Служби містобудівного кадастру та моніторингу департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами12м. ЛуцькЛуцька (UA07080170000013585)
007206.12.2023Славець Катерина Федорівнаголовний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради12с. МайданМіжгірська (UA21120190000082169)
007306.12.2023Вознюк Юлія Євгеніївнаначальник відділу планування, регулювання забудови та містобудівного кадастру12м. ВарашВараська (UA56020030000068439)
007406.12.2023Федоренко Роман АнатолійовичНачальник відділу архітектури, будівництва та земельних відносин10с. КараченцівПервомайська (UA63100090000052019)
007506.12.2023Кириленко Іван ІвановичТ.в.о. начальника відділу архітектури та містобудування, головний архітектор10с. ПетрашівкаЯмпільська (UA05080110000056824)
007606.12.2023Кушнір Микола МиколайовичГоловний спеціаліст10с. ЗаліссяНародицька (UA18060150000038188)
007706.12.2023Бабенко Олена ДмитрівнаГоловний спеціаліст управління містобудування та архітектури12м. СлавутаСлавутська (UA68060270000042174)
007806.12.2023Бут Наталія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст ВМтаА11м. СєвєродонецькСєвєродонецька (UA44120110000010163)
007906.12.2023Пашніна Алла ІванівнаНачальник відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради12с. ПоминикМаньківська (UA71060150000062190)
008006.12.2023Полозун Олександр Васильовичголовний спеціаліст Відділу земельнихвідносин, архітектури та житлово-комунального господарства10с. ЧупинкаШироківска (UA44160070000013725)
008106.12.2023Волоско Мар'яна ЄвгенівнаШоловний спеціаліст11с. ВолсвинЧервоноградська (UA46120130000026331)
008206.12.2023Крихта Євген ВікторовичНач. відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Зеленогірської ТГ Подільського району Одеської області12с. Гвоздавка ПершаЗеленогірська (UA51120070000097161)
008306.12.2023Закревська Наталія ПавлівнаНачальник відділу, головний архітектор11с. ГородищеЛітинська (UA05020130000056031)
008406.12.2023Чекар Алла АнатоліївнаНачальник відділу містобудування та архітектури управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури10м. МиколаївкаМиколаївська (UA14120130000086767)
008506.12.2023Підгорна Тетяна Олексіівнаначальник Управління земельних відносин, АПК , містобудування та архітектури виконавчого комітету10м. МиколаївкаМиколаївська (UA14120130000086767)
008606.12.2023Вжещ Мирослава КазимирівнаГоловний спеціаліст економічного розвитку та інвестицій11с. МиронівкаЯмпільська (UA05080110000056824)
008706.12.2023Кучерук Тетяна ПавлівнаНачальник відділу10м. СмілаСмілянська (UA71080390000078978)
008806.12.2023Синьоок Наталія ВолодимирівнаНачальник відділу землевпорядкування, будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та цивільного захисту12с. ВознесенськеВознесенська (UA71040030000055285)
008906.12.2023Головко Олена ОлександрівнаСпеціаліст відділу землевпорядкування будівництва, містобудування, житлово комунального господарства та цивільного захисту12с. БогуславецьВознесенська (UA71040030000055285)
009006.12.2023Юшина Наталія ЯківнаЗавідувач сектору містобудівного кадастру відділу архітектури та містобудування управління будівництва та архітектури11м. ЛисичанськЛисичанська (UA44120050000066819)
009106.12.2023Нестеренко Наталія ПавлівнаГоловний спеціаліст12с-ще НовгородкаНовгородківська (UA35040230000015609)
009206.12.2023Ткаченко Ганна АнатоліївнаНачальник Служби містобудівного кадастру Управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради11с-ще НовеКропивницька (UA35040210000014072)
009306.12.2023Кушицька Галина ВасилівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури та просторового планування управління містобудування Коломийської міської ради10с. ВоскресинціКоломийська (UA26080070000092582)
009406.12.2023Косаріва Юлія ПавлівнаЗавідувач сектору містобудівного кадастру та розміщення зовнішньої реклами12м. СєвєродонецькСєвєродонецька (UA44120110000010163)
009506.12.2023Єгоров Андрій ЮрійовичВиконуючий обов'язки начальника відділу містобудування та архітектури управління землеустрою, містобудування та архітектури, головного архітектора12м. СєвєродонецькСєвєродонецька (UA44120110000010163)
009606.12.2023Богуш Ірина ВікторівнаНачальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури10с. ГорбаківБабинська (UA56060010000018261)
009707.12.2023Биндю Артур ГеоргійовичНачальник відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища сільської ради12с. ЧудейЧудейська (UA73060630000091311)
009807.12.2023Костенко Наталія Сергіївнаадміністратор ЦНАП11с. ПоловинкинеСтаробільська (UA44140110000056578)
009907.12.2023Бітнер Євгенія ЮріївнаЗаступник сільського голови11с. МайськеЗайцівська (UA12140090000053443)
010007.12.2023Табан Тетяна Іванівнаначальник відділу архітектури та містобудування-головний архітектор Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області11с. БочманівкаКуяльницька (UA51120110000047677)
010107.12.2023Марченко Лілія ЄвгенівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури та містобудування11с. БочманівкаКуяльницька (UA51120110000047677)
010207.12.2023Франков Сергій ІвановичЗавідувач сектору містобудування та архітектури11с. МихляІзяславська (UA68060090000093924)
010307.12.2023Пєчковська Ганна МиколаївнаНачальник відділу містобудування та архітектури10с. БолтишкаБожедарівська (UA12040010000018960)
010407.12.2023Чорнописький Дмитро Вікторовичголовний спеціаліст-землевпорядник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради11с. РогачівГородоцька (UA56060150000079268)
010507.12.2023Гайдабрус Тетяна ВолодимирівнаСпеціаліст 2 категорії загального відділу11с. Нова СічЮнаківська (UA59080310000049988)
010607.12.2023Кузьменко Інна СергіївнаСпеціаліст відділу земельних ресурсів10с. БогуславБогданівська (UA12120010000087180)
010707.12.2023Мітрохіна Тетяна МиколаївнаСпеціаліст -землевпопядник10с. ГородищеБілокриницька (UA56060050000010769)
010807.12.2023Яценко Віталій ІвановичГоловний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю виконавчого комітету Новосанжарської
селищної ради
12с-ще Нові СанжариНовосанжарська (UA53080310000072384)
010907.12.2023Долженко Ірина Миколаївнаначальник управління містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради12м. ОлешкиОлешківська (UA65100110000015344)
011007.12.2023Похільчук Руслан ОлеговичГоловний спеціаліст10м. ЛуцькЛуцька (UA07080170000013585)
011107.12.2023Москаленко Анатолій ВікторовичНачальник відділу ЦНАП10с-ще СтепанівкаСтепанівська (UA59080250000082875)
011207.12.2023Заморена Людмила Анатоліївнаначальник відділу землеустрою управління землеустрою, архітектури та містобудування Рубіжанської міської військової адміністрації12м. РубіжнеРубіжанська (UA44120090000062828)
011307.12.2023Мамчур Лариса ОлександрівнаЗаступник начальника відділу10с. КрупецьКрупецька (UA56040150000039275)
011407.12.2023Строля Тетяна ОлександрівнаГоловний спеціаліст містобудування та архітектури11м. ЧугуївЧугуївська (UA63140170000087785)
011507.12.2023Плющаков Микола МихайловичПровідний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та капітального будівництва12м. ПологиПологівська (UA23100190000020018)
011607.12.2023Трушковська Ольга ІгорівнаНачальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та капітального будівництва11м. МерефаМереф’янська (UA63120150000086206)
011708.12.2023Колосова Ірина ВалеріївнаНачальник відділу земельних відносин, архітектури та житлово - комунального господарства Новоайдарської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області10с-ще НовоайдарНовоайдарська (UA44160030000020916)
011808.12.2023Ужва Ірина МиколаївнаСпеціаліст 1 категорії відділу містобудування та архітектури10м. ВерхівцевеВерхівцівська (UA12040030000066040)
011908.12.2023Сергійко Максим ВікторовичГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Василівської міської ради Запорізької області10м. ВасилівкаВасилівська (UA51060070000052726)
012008.12.2023Смокорівська Руслана ПетрівнаНачальник відділу10с. ГрядаЛьвівська (UA46060250000025047)
012108.12.2023Шулько Світлана СеменівнаНачальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю10с-ще ГлибокаГлибоцька (UA73060150000088691)
012208.12.2023Бошота Василь ВасильовичНачальник відділу містобудування та архітектури, житлово- комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради10с. МайданМіжгірська (UA21120190000082169)
012308.12.2023Лук'янчук Лілія ЮріївнаГоловний спеціаліст12с-ще ЧерняхівЧерняхівська (UA18040590000064402)
012408.12.2023Заруденська Людмила ВолодимирівнаГоловний спеціаліст відділу комунальної власності земельних відносин та соціально економічного розвитку12с. МовчаниЩиборівська (UA68040510000019366)
012508.12.2023Шлапаченко Олександр ВолодимировичНачальника відділу з питань земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища10с. ГрузькеКатеринівська (UA35040150000097644)
012608.12.2023Циц Роман ЯрославовичНачальник відділу геодезичної служби департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами10м. ЛуцькЛуцька (UA07080170000013585)
012712.12.2023Волошина Анна ОлександрівнаДержавний реєстратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області12м. МиколаївкаМиколаївська (UA14120130000086767)
012812.12.2023Дивак Наталія СтепанівнаЗавідувачка сектору цифрових послуг відділу містобудівного планування управління містобудування, архітектури та кадастру12с. ВертелкаТернопільська (UA61040490000035010)
012912.12.2023Верем'юк Ірина ЛеонілівнаГоловний спеціаліст управління містобудування, архітектури та капітального будівництва10c. АндронівкаСтарокостянтинівська (UA68040390000011141)
013012.12.2023Солук Наталія ІванівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури та містобудування10с. ХолодновідкаЗимноводівська (UA46060170000014754)
013112.12.2023Чорномаз Анюта МиколаївнаДіловод відділу містобудування та архітектури11с. ОхримівціБайковецька (UA61040010000042862)
013212.12.2023Плачкова Лариса СергіївнаГоловний спеціаліст11м. Київм. Київ (UA80000000000093317)
013312.12.2023Насменчук Світлана ІванівнаВ.о.начальника управління містобудування та архітектури12с. МаслівкаНовокаховська (UA65060170000032937)
013412.12.2023Величко Анна СергіївнаНачальник відділу-адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг12с. АндріївкаВеликоновосілківська (UA14040010000017239)
013512.12.2023Мороз Ярослав ІвановичГоловний спеціаліст12с. ЧаньківДунаєвецька (UA68020050000040518)
013612.12.2023Мігель Каріна ВікторівнаГоловний спеціаліст відділу служби містобудівного кадастру та роботи з геопросторовими данними департаменту містобудування та архітектури Миколаївської міської ради10м. МиколаївМиколаївська (UA48060150000071713)
013712.12.2023Рукас Наталія ВолодимирівнаНачальник відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, головний архітектор10с-ще Нові СанжариНовосанжарська (UA53080310000072384)
013812.12.2023Рязанцева Таїсія Віталіївнаголовний спеціаліст відділу служби містобудівного кадастру та роботи з геопросторовими даними департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради10м. МиколаївМиколаївська (UA48060150000071713)
013912.12.2023Бутенко Анна СергіївнаГоловний спеціаліст відділу служби містобудівного кадастру та роботи з геопросторовими даними департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради10м. МиколаївМиколаївська (UA48060150000071713)
014012.12.2023Глєбова Людмила ГригорівнаНачальник відділу земельних відносин містобудування та архітектури10с. БогуславБогданівська (UA12120010000087180)
014112.12.2023Баранець Роман ВікторовичПровідний спеціаліст відділу комунальної власності містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства благоустрою стратегічного планування і інвестиційного розвитку12с-ще ДашівДашівська (UA05040050000080930)
014212.12.2023Павченко Сергій МиколайовичНачальник відділу архітектури та містобудування10с. ПлехівОржицька (UA53040070000083099)
014312.12.2023Ляш Наталія АндріївнаНачальник загального відділу10с. КравцівкаКитайгородська (UA12020030000073022)
014412.12.2023Данішевська Ірина ВалентинівнаГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури11с. ОхримівціБайковецька (UA61040010000042862)
014512.12.2023Дячук Олександр АнатолійовичСпеціаліст 1 категорії із земельних відносин та питань комунальної власності11с. ЛенківціЛенковецька (UA68060130000034298)
014612.12.2023Стоянов Василь ВасильовичГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Кілійської міської ради11м. КіліяКілійська (UA51080050000022808)
014712.12.2023Корнієнко Аркадій ВалерійовичВ.о начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Кілійської міської ради11м. КіліяКілійська (UA51080050000022808)
014812.12.2023Сирота Наталія ОлексіївнаЗаступник начальника управління з питань містобудування та архітектури, головного архітектора міста, начальник служби містобудівного кадастру10м. ПолтаваПолтавська (UA53080370000025447)
014912.12.2023Сакали Анна Володимирівнаголовний спеціаліст служби містобудівного кадастру департаменту архітектури та містобудування12м. ПолтаваПолтавська (UA53080370000025447)
015012.12.2023Гуманенко Олена СергіївнаСпеціаліст-землевпорядник10с. ШевченкаФедорівська (UA23100290000069212)
015112.12.2023Зайченко Марина ВолодимирівнаГоловний спеціаліст10м. Київм. Київ (UA80000000000093317)
015212.12.2023Мороз Валентина МиколаївнаГоловний спеціаліст11м. Київм. Київ (UA80000000000093317)
015312.12.2023Михайлюченко Микола СергійовичАдміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг10с. АндріївкаВеликоновосілківська (UA14040010000017239)
015412.12.2023Чухній Роман ЮрійовичІнженер з технічної інвентаризації12м. ЛьвівЛьвівська (UA46060250000025047)
015512.12.2023Козак Микола ІгоровичЗаступник начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради10с. ЧорнівкаЧернівецька (UA73060610000066784)
015612.12.2023Барикіна Лілія Андріївнав. о. провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури12м. ТетіївТетіївська (UA32020210000064694)
015713.12.2023Івасюк Інна Василівнаголовний спеціаліст служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради12с. ЧорнівкаЧернівецька (UA73060610000066784)
015813.12.2023Сауляк Євген ВолодимировичГоловний спеціаліст сектору містобудування та архітектури10с. КолоденкаКорнинська (UA56060330000075139)
015913.12.2023Щербань Тетяна АнатоліївнаСпеціаліст 1 категорії відділу архітектури та містобудування10м. БориславБориславська (UA46020010000073886)
016013.12.2023Кутіщева Ірина СергіївнаГоловний спеціаліст11с-ще НижньосірогозиНижньосірогозька (UA65040050000029613)
016113.12.2023Радуль Вікторія ВасилівнаНачальник відділу земельних відносин12м. ВугледарВугледарська (UA14040050000064688)
016213.12.2023Ременяко Надія ВолодимирівнаНачальник відділу ЖКГ, містобудування та благоустрою12с. ГреківкаКрасноріченська (UA44100050000027880)
016313.12.2023Глущенко Ірина ВолодимирівнаЗав. сектору містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури10м. ЛубниЛубенська (UA53040030000088898)
016413.12.2023Федик Ніна Володимирівнаголовний спеціаліст відділу комунальної власності, містобудування та архітектури11с. ГарапівкаАндрушівська (UA18020010000059904)
016513.12.2023Чала Ольга Юріївнаголовний спеціаліст Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради11с-ще НовеКропивницька (UA35040210000014072)
016613.12.2023Торін Анатолій СтаніславовичГоловний спеціаліст Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради10с-ще НовеКропивницька (UA35040210000014072)
016713.12.2023Бенчак Ігор ВасильовичНачальник відділу містобудування та архітектури10с. Руське ПолеТячівська (UA21080150000014443)
016813.12.2023Лахнюк Володимир ВасильовичНачальник відділу архітектури та просторового планування управління містобудування12с. КубаївкаКоломийська (UA26080070000092582)
016913.12.2023Олійник Андрій ІгоровичНачальник управління містобудування Коломийської міської ради, Коломийського району Івано-Франківської області12с. КубаївкаКоломийська (UA26080070000092582)
017013.12.2023Зазулич Ірина ВолодимирівнаЧопська міська територіальна громада11с. СоломоновоЧопська (UA21100270000015047)
017113.12.2023Гноєва Світлана ОлександрівнаНачальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Великоновосілківської селищної ради10с. АндріївкаВеликоновосілківська (UA14040010000017239)
017213.12.2023Горбуленко Оксана Валентинівнаголовний спеціаліст відділу генерального плану та архітектурного планування управління архітектури та містобудування Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради12с. СумиСумська (UA59080270000073662)
017313.12.2023Домбровська Ірина МиколаївнаГоловний спеціаліст відділу генерального плану та архітектурного планування управління архітектури та містобудування Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради10с. СумиСумська (UA59080270000073662)
017413.12.2023Тищенко Ірина Костянтинівнав.о.начальника сектору економічного розвитку села Кодема12с-ще МиронівськийСвітлодарська (UA14020050000019803)
017513.12.2023Кругляк Олександра Сергіївнаголовний спеціаліст відділу генерального плану та архітектурного планування
управління архітектури та містобудування департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради
12с. СумиСумська (UA59080270000073662)
017613.12.2023Садовий Павло Михайловичінженер з технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна10с. ЗашківЛьвівська (UA46060250000025047)
017713.12.2023Акімова Крістіна ВікторівнаАдміністратор ЦНАП10с. РідківціМагальська (UA73060350000057190)
017813.12.2023Денисюк Роман ОлександровичСпеціаліст 2 категорії11с. ГороднявкаМихайлюцька (UA68060150000029549)
017913.12.2023Батожська Наталя ВолодимирівнаГоловний спеціаліст11с. ЗаліссяСтарокостянтинівська (UA68040390000011141)
018013.12.2023Авдулова Альона Петрівнаначальник відділу архітектури10с. АрчепитівкаЛюбашівська (UA51120130000064324)
018113.12.2023Гаврилюк Світлана Олексіївнаначальник служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради11с. Червона СеменівкаСтарокостянтинівська (UA68040390000011141)
018215.12.2023Гладка Світлана ВолодимирівнаЗавідувач сектору Адресного плану міста11м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
018315.12.2023Зоценко Оксана МиколаївнаГоловний спеціаліст сектору Адресного плану міста Дніпра12м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
018415.12.2023Гвоздь Наталія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями головного архітектурно-планувального управління департаменту по роботі з активами ДМР12м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
018515.12.2023Красникова Наталія ОлександрівнаНачальник відділу містобудівного кадастру головного архітектурно-планувального управління департаменту по роботі за активами Дніпровської міської ради12м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
018615.12.2023Бендюженко Богдан ВалерійовичГоловний спеціаліст12м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
018715.12.2023Гаврилько Денис ГеоргійовичГоловний спеціаліст11м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
018815.12.2023Чубарь Олена ОлександрівнаГоловний спеціаліст-архітектор11с. БабуркаДолинська (UA23060050000065959)
018915.12.2023Фуфалько Надія МихайлівнаГоловний спеціаліст відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури12с-ще Брошнів-ОсадаБрошнів-Осадська (UA26060030000011364)
019015.12.2023Волошина Тетяна МиколаївнаГоловний спеціаліст-архітектор12с. БабуркаДолинська (UA23060050000065959)
019115.12.2023Бичкова Наталія ДмитрівнаКерівник з обмеженнями12м. ДніпроДніпровська (UA12020010000033698)
019215.12.2023Дерев'янчук Григорій ОлексійовичГоловний спеціаліст містобудування та архітектури10с. ГлибочокБаранівська (UA18080010000090720)
019315.12.2023Юзва Максим ОлексійовичЗавідувач відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Деражнянської міської ради10с. ТеперівкаДеражнянська (UA68040150000077185)
019415.12.2023Заволока Юрій ЮрійовичСільський голова12с. СтеповеБузька (UA48040030000013036)
019515.12.2023Гончаренко Сергій ІгоровичГоловний спеціаліст з ЖКГ12с. СватовеСватівська (UA44100110000061602)
019615.12.2023Озеров Володимир ЮрійовичНачальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій10с. СватовеСватівська (UA44100110000061602)
019715.12.2023Єзерський Мирослав ПавловичТ.в.о. начальника відділу архітектури та містобудування10с. КомарівСокальська (UA46120110000062257)
019815.12.2023Дорощук Руслан РостиславовичНачальник відділу містобудування та архітектури11с. ПлеснаШепетівська (UA68060330000029010)
019915.12.2023Дудар Лілія СергіївнаГоловний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Голованівської селищної ради11с. КраснопілляГолованівська (UA35020070000018243)
020015.12.2023Бойко Ольга ДмитрівнаАдміністратор ЦНАП10с. НаркевичіХмельницька (UA68040470000053519)
020115.12.2023Карпенко Світлана МихайлівнаГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури12м. ЛубниЛубенська (UA53040030000088898)
020215.12.2023Королюк Мирослава Тимофіївнаголовний спеціаліст сектору цифрових послуг відділу містобудівного планування управління містобудування, архітектури та кадастру ТМР10с. ВертелкаТернопільська (UA61040490000035010)
020315.12.2023Дзюла Ірина Богданівнаголовний спеціаліст12с. ВертелкаТернопільська (UA61040490000035010)
020415.12.2023Зборовська Іванна ЮріївнаАдміністратор ЦНАП11с-ще СмотричСмотрицька (UA68020250000080044)
020515.12.2023Капустян Олена МиколаївнаНачальник Служби містобудівного кадастру Управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради10с. Мала ЖмеринкаЖмеринська (UA05060050000058111)
020615.12.2023Олофінський Михайло ІвановичНачальник відділу житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування12с-ще ОратівОратівська (UA05020190000015755)
020715.12.2023Цибульська Юлія ВасилівнаГоловний спеціаліст управління інфраструктури Млинівськоі селищноі ради10с. БерегиМлинівська (UA56040190000045841)
020815.12.2023Бородаченко Ганна ГригорівнаГоловний спеціаліст12с. ІванківціХмельницька (UA68040470000053519)
020915.12.2023Щербатюк Ольга Петрівнаголовний спеціаліст служби містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради12с. ІванківціХмельницька (UA68040470000053519)
021015.12.2023Ванівська Анна Іллівнаголовний спеціаліст служби містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради11с. ІванківціХмельницька (UA68040470000053519)
021115.12.2023Кучмій Тетяна ФедорівнаГоловний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Голованівської селищної ради11с. РоздолГолованівська (UA35020070000018243)
021215.12.2023Чеснокова Валентина Вікторівнаголовний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою, охорони навколишнього середовища та земельних відносин11с-ще МарківкаМарківська (UA44140050000026566)
021315.12.2023Медвідь Геннадій ВікторовичПровідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою, охорони навколишнього середовища та земельних відносин10с-ще МарківкаМарківська (UA44140050000026566)
021415.12.2023Куштим Геннадій ВолодимировичНачальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічанської селищної ради10с. КолодязнеДворічанська (UA63080050000048455)
021515.12.2023Бахтов Олексій АндрійовичГоловний спеціаліст відділу генерального плану11с. ІванківціХмельницька (UA68040470000053519)
021615.12.2023Дубинський Леонід МихайловичГоловний спеціаліст з ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ11с. МирнеКозелецька (UA74100190000086457)
021715.12.2023Слободянюк Євген ВікторовичСпеціаліст 1-ї категорії архітектури та містобудування10с. Слобода-ДашковецькаЯкушинецька (UA05020310000080026)
021815.12.2023Паска Микола Володимировичначальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури11с. Нова ТарнавщинаПрилуцька (UA74080130000060606)
021915.12.2023Науменко Олександр МихайловичНачальник10с. МирнеКозелецька (UA74100190000086457)
022015.12.2023Зейкан Василь ВасильовичГоловний спеціаліст12с-ще ЯсіняЯсінянська (UA21060070000049340)
022119.12.2023Ставовий Андрій РуслановичГоловний спеціаліст відділу земельних відносин10м. ГородокГородоцька (UA46060070000047720)
022219.12.2023Клепачова Марія ВіталіївнаЗаступник начальника відділу10м. ХарківХарківська (UA63120270000028556)
022319.12.2023Іпатій Владислав ВолодимировичГоловний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва10с. ЛипованиБерегометська (UA73020030000022011)
022419.12.2023Поп Ілона Валентинівнаспеціаліст 2 категорії відділу організації надання адміністративних послуг10с. ВовківкаДрабинівська (UA53080070000036333)
022519.12.2023Коржов Анатолій ВікторовичПредставник органу з присвоєння адрес12с. КучерськеБорозенська (UA65020030000094118)
022619.12.2023Швейко Валентина ПетрівнаНачальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва12с. ЛипованиБерегометська (UA73020030000022011)
022719.12.2023Чухлєб Юлія ЮріївнаНачальник відділу земельних ресурсів, екології, ЖКГ та комунальної власності10с. СтеповеБузька (UA48040030000013036)
022819.12.2023Деревянченко Олег ВолодимировичНачальник відділу12с-ще МарківкаМарківська (UA44140050000026566)
022919.12.2023Петренко Юрій Васильовичзаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - освіти, культури та соціального розвитку12с. ПетрівкаСкороходівська (UA53080410000094938)
023019.12.2023Курінна Анна Володимирівнаспеціаліст І категорії - еколог відділу містобудування, архітектури,екології та земельних відносин Часовоярської міської ради11с. БогданівкаЧасовоярська (UA14020130000080900)
023119.12.2023Бобир Станіслав ВасильовичСпеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Чернігівської селищної ради10с. БогданівкаЧернігівська (UA23020150000063371)
023219.12.2023Кордій Микола АнатолійовичНачальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин10с. Нижній ТокмакЧернігівська (UA23020150000063371)
023319.12.2023Кострицький Едуард ВолодимировичГоловний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства12с. ЛознеЛозно-Олександрівська (UA44100070000070448)
023419.12.2023Авдотьєва Ольга БогданівнаГоловний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності Виконавчого комітету Селищенської сільської ради11с. СелищеСелищенська (UA71020250000078192)
023519.12.2023Стайко Ольга СергіївнаГоловний спеціаліст служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради12с-ще НовеКропивницька (UA35040210000014072)
023619.12.2023Андреєва Оксана ОлексіївнаГоловний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Коломацької селищної ради12с. НагальнеКоломацька (UA63020070000090466)
023719.12.2023Сарсаков Денис СергійовичНачальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою11с-ще МіловеМіловська (UA44140070000058445)
023819.12.2023Яблонський Ігор ВолодимировичГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури12м. ГородокГородоцька (UA46060070000047720)
023919.12.2023Лешко Михайло ВолодимировичПровідний спеціаліст відділу земельних відносин10с. П’яновичіБісковицька (UA46080010000010628)
024019.12.2023Клок Вероніка Володимирівнаначальник відділу містобудування та архітектури10м. ГородокГородоцька (UA46060070000047720)
024119.12.2023Хрипко Дарʼя СергіївнаГоловний спеціаліст відділу ЖКГ11с-ще МіловеМіловська (UA44140070000058445)
024219.12.2023Бенець Ганна МиколаївнаСпеціаліст відділу містобудування та архітектури10с. ВовчатичіХодорівська (UA46100270000094052)
024319.12.2023Подарецький Віктор ВікторовичГоловний спеціаліст12м. ЛуцькЛуцька (UA07080170000013585)
024419.12.2023Сокульський Ярослав МиколайовичНачальник відділу містобудування та архітектури11с. ОхримівціБайковецька (UA61040010000042862)
024519.12.2023Новікова Наталія ЄвгенівнаЗавідувач сектору ЦНАП10с. БережанкаВерхньорогачицька (UA65060050000022914)
024619.12.2023Гоцуляк Тетяна АнатоліївнаГоловний спеціаліст відділу містобудування архітектури та економічного розвитку11с. СоколоваНовоушицька (UA68020190000052031)
024719.12.2023Полюганич Тетяна МихайлівнаНачальник відділу "Служба містобудівного кадастру" управління містобудування та архітектури ЧМР11с. ВолсвинЧервоноградська (UA46120130000026331)
024822.12.2023Тульба Марія ВолодимирівнаГоловний архітектор11м. НетішинНетішинська (UA68060170000075276)
024922.12.2023Кузнецов Олексій Дмитровичспеціаліст відділу
земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та
благоустрою
12с. ШевченкаНовобілоуська (UA74100270000049748)
025022.12.2023Гриб Валентина МиколаївнаВ.о. завідуючого сектору містобудування та архітектури - головного архітектора Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області12с. УлянівкаДоброславська (UA51100170000087238)
025122.12.2023Пивовар Олександр Леонідовичголовний спеціаліст-землевпорядник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Неліпинської сільської ради12с. ВовчийНеліпинська (UA21040170000092506)
025222.12.2023Войтюк Світлана ЮріївнаСпеціаліст з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури та земельних відносин11с. БілокриниччяСудилківська (UA68060290000039941)
025322.12.2023Нєчаєв Денис ВіталійовичГоловний спеціаліст10с-ще МіловеМіловська (UA44140070000058445)
025422.12.2023Куценко Вікторія ОлександрівнаНачальник відділу ЦНАП12с. ПлискиПлисківська (UA74040310000039217)
025522.12.2023Усов Валерій ІвановичНачальник відділу житлово-комунального господарства містобудування архітектури енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації11с. ГреківкаКрасноріченська (UA44100050000027880)
025622.12.2023Нагірянський Олександр ОрестовичСпеціаліст відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування Трибухівська сільської ради10с. ТрибухівціТрибухівська (UA61060390000013361)
025722.12.2023Завгородній Нікіта ОлександровичГоловний спеціаліст відділу юридично-кадрового забезпечення та комунальної власності10с-ще НовеНовенська (UA23080110000020314)
025822.12.2023Ільченко Ірина СергіївнаНачальник відділу містобудування та архітектури10с. Червона СлободаЧервонослобідська (UA71080470000038153)
025922.12.2023Бондаревська Світлана ВікторівнаГоловний спеціаліст11с. МиколаївкаТернівська (UA71080450000083423)
026022.12.2023Андрющенко Антон МихайловичНачальник відділу містобудування11с. БогданівкаЧасовоярська (UA14020130000080900)
026122.12.2023Гайбура Надія АнатоліївнаГоловний спеціаліст10с. ОбривкаНовокаховська (UA65060170000032937)
026222.12.2023Глинка Петро ПетровичВ.о начальника відділу земельних відносин, архітектури та житлово- комунального господарства10с. ЦіневаДубівська (UA26060150000074921)
026322.12.2023Поліщук Леся ОлександрівнаСпеціаліст відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства., архітектури, інфраструктури та земельних відносин10с. БілокриниччяСудилківська (UA68060290000039941)
026422.12.2023Недоруєва Наталія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст відділу містобудівного кадастру10м. ЗапоріжжяЗапорізька (UA23060070000082704)
026522.12.2023Зоткіна Марина СергіївнаГоловний спеціаліст10м. ЗапоріжжяЗапорізька (UA23060070000082704)
026622.12.2023Антонюк Антон Андрійовичзавідувач сектору інформаційного забезпечення відділу містобудівного кадастру Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради10м. ЗапоріжжяЗапорізька (UA23060070000082704)
026722.12.2023Сидорчук Олена ОлександрівнаНачальник відділу ЦНАП виконавчого комітету кочубеївської сільської ради12с. КочубеївкаКочубеївська (UA65020110000081240)
026822.12.2023Житарюк Сергій Олександровичзаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - освіти, культури та соціального розвитку11с. МогиляниЧернігівська (UA23020150000063371)
026922.12.2023Каплун Юрій ВолодимировичДіловод оргвідділу10с. ОрлинціГрицівська (UA68060070000048275)
027022.12.2023Томащук Вікторія ВолодимирівнаПровідний спеціаліст відділу архітектури та містобудування10м. РахівРахівська (UA21060050000029937)
027122.12.2023Юхимчук Людмила ВасилівнаГоловний спеціаліст відділу житлово -комунального господарства, архітектури, будівництва, надзвичайних ситуацій, благоустрою та інфраструктури Любарської селищної ради10с. ПединкаЛюбарська (UA18040290000063354)
027222.12.2023Козак Наталія ОстапівнЗавідувач сектору планування та забудови територій відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради.12м. НетішинНетішинська (UA68060170000075276)
027322.12.2023Євченко Ольга МиколаївнаАдміністратор ЦНАП11с. ПервомаївкаВерхньорогачицька (UA65060050000022914)
027422.12.2023Гонтар Світлана МиколаївнаНачальник відділу архітектури, містобудування, ЖКГ, транспорту та благоустрою12с. ПетрівкаСкороходівська (UA53080410000094938)
027522.12.2023Шарапа Максим МиколайовичПровідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та земельних відносин12с-ще Нова ПрагаНовопразька (UA35080030000042560)
027622.12.2023Сокирко Ігор ВолодимировичНачальник відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства10с. ЧупинкаШироківска (UA44160070000013725)
027722.12.2023Іванченко Наталія ВалеріївнаСпеціаліст ll категорії відділу земельних ресурсів комунальної власності архітектури та будівництва благоустрою11с-ще ЧаплинеДубовиківська (UA12140070000025486)
027822.12.2023Жукевич Вікторія Олександрівнаспеціаліст з питань соціального захисту населення12с. ГригорівкаПрисиваська (UA65060190000091058)
027922.12.2023Бізюк Надія ВіталіївнаЗаступник начальника відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру11с. КурганиОстрозька (UA56060450000083945)
028022.12.2023Погода Віктор ПетровичНачальник10с. ДемидівкаТростянецька (UA05040250000027965)
028122.12.2023Антощук Леонід ПетровичГоловний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та економіки10с-ще АнтоніниАнтонінська (UA68040010000025276)
028226.12.2023Олійник Катерина МиколаївнаНачальник відділу з земельних питань та АПК10с. ЗванівкаЗванівська (UA14020030000023064)
028326.12.2023Сисоєва Світлана Василівнаначальник ЦНАП11с. АгайманиІванівська (UA65040030000056170)
028426.12.2023Голосниченко Інна ВолодимирівнаКраматорська територіальна громада11с-ще ОлександрівкаКраматорська (UA14120090000098500)
028526.12.2023Жура Артем ГригоровичНачальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства10с. Великий ЛісПонорницька (UA74060050000061355)
028626.12.2023Полянська Юлія БорисівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури, містобудування...12с. НовогнідеРаїівська (UA12140270000072109)
028726.12.2023Мартиненко Марія ОлександрівнаСпеціаліст відділу архітектури та містобудування12м. ЗбаражЗбаразька (UA61040150000098181)
028826.12.2023Семенюк Ліна Миколаївнаспеціаліст ІІ категорії з питань енергозбереження10с. ПривільнеПривільненська (UA56040270000014394)
028926.12.2023Набокова Алла БорисівнаНачальник відділу містобудування та архітектури12с. МедведівкаМахнівська (UA05120110000018679)
029026.12.2023Чухрій Юрій вікторовичНачальник відділу містобудування та архітектури12с-ще Криве ОзероКривоозерська (UA48080090000029942)
029126.12.2023Проценко Сергій ПавловичПровідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури10с. ВишневеЗгурівська (UA32060110000050416)
029226.12.2023Присяжнюк Наталія ВалеріївнаГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури12м. ПереяславПереяславська (UA32040110000047477)
029326.12.2023Шуляк Марина ВікторівнаСпеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури11с. Червона СлободаЧервонослобідська (UA71080470000038153)
029426.12.2023Грозовська Світлана МиколаївнаГоловний спеціаліст з містобудівного кадастру відділу архітектури, містобудування та комунального майна Новоборівської селищної ради10с. Нова БороваНовоборівська (UA18040330000027310)
029526.12.2023Токмакова Тетяна СергіївнаЗаступник начальника відділу земельних ресурсів11с-ще ЧаплинеДубовиківська (UA12140070000025486)
029626.12.2023Савченко Андрій Юрійовичголовний спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи12с. ДмитрівкаВеликолепетиська (UA65060030000075716)
029726.12.2023Чудик Марія Василівнаспеціаліст 1 категорії10с-ще КозлівКозлівська (UA61040250000021345)
029826.12.2023Сойма Дар'я ГригорівнаГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури12с. ВодицяВеликобичківська (UA21060030000020114)
029926.12.2023Чубаров Максим ВалерійовичПровідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Свалявської міської ради Закарпатської області12м. СваляваСвалявська (UA21040230000091606)
030026.12.2023Семененко Олена ОлексіївнаГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури10м. ЛебединЛебединська (UA59080110000034361)
030126.12.2023Жеребцов Максим Вікторовичначальник відділу ДАБК Кролевецької міської ради12м. КролевецьКролевецька (UA59020090000085438)
030226.12.2023Вороніна Наталя ВасилівнаНачальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради10м. СіверськСіверська (UA14020070000070354)
030326.12.2023Додчук Владислав ВікторовичНачальник відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, траспорту та інфраструктури10с. ДубриничіДубриницько-Малоберезнянська (UA21100070000018509)
030426.12.2023Костяннікова Світлана ІгорівнаГоловний архітектор11с. ШирокеСофіївська (UA12060270000017282)
030526.12.2023Сахнюк Олександр МиколайовичСпеціаліст 1 категорії відділу архітектури, капітального будівництва та благоустрою11с. СуботціСуботцівська (UA35040310000035890)
030626.12.2023Козурак Іван Михайловичначальник відділу архітектури та містобудування-головний архітектор Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області10м. РахівРахівська (UA21060050000029937)
030726.12.2023Маслов Микола В'ячеславовичГоловний спеціаліст відділу з питань містобудування та архітектури Зміївської міської ради10с. ПасікиЗміївська (UA63140030000091352)
030826.12.2023Баран Світлана ВасилівнаСпеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів10с. НовоандріївкаДубовиківська (UA12140070000025486)
030926.12.2023Сіліна Ірина ОлександрівнаНачальник відділу містобудування, архітектури та благоустрою Кирилівської селищної ради Мелітопольського району Запорізької області11с. КосихКирилівська (UA23080030000064349)
031026.12.2023Полтавець Алла МиколаївнаГоловний спеціаліст - головний архітектор12с. РядовеПетрівська (UA35080110000063919)
031126.12.2023Чмир Тетяна АнатоліївнаНачальник відділу містобудівної кадастру управління містобудування та архітектури Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області10м. КременчукКременчуцька (UA53020110000092487)
031226.12.2023Процик Олег ЮрійовичЗаступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів12с. ДядьковичіДядьковицька (UA56060210000017052)
031326.12.2023Устімов Геннадій МиколайовичНачальник Відділу з питань деокупації, відбудови та цивільного захисту Бердянської районної державної адміністрації11ЧернігівкаБердянська РДА
031426.12.2023Боришполець Людмила АнатоліївнаАдміністратор10с-ще ФедорівкаЗеленопідська (UA65060090000037720)
031526.12.2023Нестерук Олена ЮріївнаДіловод12с. Велика ГорбашаКостянтинівська (UA14120070000090878)
031626.12.2023Слєпцов Денис АндрійовичГоловний спеціаліст відділу містобудування та архітектури10м. ЛиманЛиманська (UA14120110000031497)
031726.12.2023Василиця Павло ІваановичЗаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів10с. ГримайлівГримайлівська (UA61060110000078824)
031828.12.2023Ярошук Тетяна МиколаївнаПровідний спеціаліст управління10с. КремешЛокачинська (UA07020110000037373)
031928.12.2023Сидоров Владислав ВолодимировичГоловний спеціаліст11с. Миколавські СадиПервозванівська (UA35040270000084621)
032028.12.2023Чібіс Іванна Василівнаспеціаліст відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури та земельних відносин.10с. БілокриниччяСудилківська (UA68060290000039941)
032128.12.2023Пролєєв Володимир МиколайовичНачальник відділу ЖКГ, земельних відносин, містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури10с-ще ТепликТеплицька (UA05040230000017028)
032228.12.2023Олійникова Наталія ВасилівнаСпеціаліст І категорії, відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та благоустрою11с. КраснеНовобасанська (UA74040270000069132)
032328.12.2023Нисинець Олександр ВасильовичНачальник управління інфраструктури11с. БерегиМлинівська (UA56040190000045841)
032428.12.2023Ткачук Альона АндріївнаСпеціаліст відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку11с. МеленіІршанська (UA18060070000095797)
032528.12.2023Руднєв Віталій АнатолійовичНачальник відділу містобудування та архітектури10с. НовосеменівськаАпостолівська (UA12060010000090992)
032628.12.2023Владіміров Костянтин ВікторовичНачальник відділу архітектури, містобудування, екології, житлово-комунального господарства та комунальної власності12с. НовогнідеРаївська (UA12140270000072109)
032728.12.2023Філончук Денис ПетровичЗаступник начальника відділу архітектури, містобудування, екології, житлово-комунального господарства, комунальної власності12с. НовогнідеРаївська (UA12140270000072109)
032828.12.2023Кучма Надія ВасилівнаНачальник відділу12с. МатеївціМатеївецька (UA26080110000076323)
032928.12.2023Макарчук Любов ВолодимирівнаСтароста10с. КожушкиЯрунська (UA18080230000071226)
033028.12.2023Світлична Олена ВолодимирівнаВиконуючий обов'язки начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста11с-ще СвітлеДобропільська (UA14160070000097326)
033128.12.2023Гупало Аліна ВікторівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури, капітального будівництва, житлового- комунального господарства та благоустрою12с. СуботціСуботцівська (UA35040310000035890)
033228.12.2023Козаченко Тетяна ПетрівнаНачальник відділу-головний архітектор відділу містобудування та архітектури Згурівської селищної ради11с. ВишневеЗгурівська (UA32060110000050416)
033328.12.2023Пилипчук Федір ВолодимировичНачальник управління містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово- комунального господарства та комунального майна Локачинської селищної ради11с. КремешЛокачинська (UA07020110000037373)
033428.12.2023Грига Михайло МиколайовичНачальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури та земельних відносин10с. БілокриниччяСудилківська (UA68060290000039941)
033528.12.2023Репко Наталія Віталіївнаголовний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та будівництва Управління ЖКГ11с. НемиринціРужинська (UA18020130000096761)
033628.12.2023Куропятник Вадим Миколайовичспеціаліст відділу земельних відносин екології, архітектури, житлово-комунального господарства, та комунальної власності10с. ПолтавкаКарпівська (UA12060150000015198)
033728.12.2023Пурденко Петро ЛьвовичГоловний архітектор11м. ПереяславПереяславська (UA32040110000047477)
033828.12.2023Іжинська Світлана ЯрославівнаВ.о. начальника відділу архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Бучацької міської ради10с. ЗаліщикиБучацька (UA61060070000098188)
033928.12.2023Давидяк Тетяна МихайлівнаГоловний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Бучацької міської ради12с. ЗаліщикиБучацька (UA61060070000098188)
034028.12.2023Кропива Олександр ДмитровичГоловний спеціаліст управління містобудування та архітектури11с-ще ОлександрівкаКраматорська (UA14120090000098500)
034128.12.2023Соляник Ольга Миколаївнаголовний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин10с-ще ЛосинівкаЛосинівська (UA74040190000070909)
034228.12.2023Крят Олена ЛеонідівнаГоловний спеціаліст геоінформаційних систем та містобудівного кадастру відділу архітектури і містобудівного кадастру Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області12м. Горішні ПлавніГорішньопланівська (UA53020030000081709)
034328.12.2023Донець Ірина Олександрівнапровідний спеціаліст10с. НовосеменівськаАпостолівська (UA12060010000090992)
034428.12.2023Качанова Лариса МиколаївнаГоловний спеціаліст відділу з питань містобудування та архітектури Зміївської міської ради10с. ПасікиЗміївська (UA63140030000091352)
034528.12.2023Грудецька Неля ОлексіївнаПровідний спеціаліст відділу архітектури містобудування та земельних відносин12с. КрушинкаГлевахівська (UA32140070000012102)
034628.12.2023Константінова Альона ІгорівнаВ.о. начальника відділу архітектури, містобудування та земельних відносин11с. КрушинкаГлевахівська (UA32140070000012102)
034728.12.2023Решетнік Лілія Іванівнаголовний спеціаліст відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру11с. ЛючинОстрозька (UA56060450000083945)
034828.12.2023Ус Ольга Олександрівнакеруючий справами (секретар) виконавчого комітету Криничанської селищної ради12с. ЧернечеКриничанська (UA12040170000019083)
034928.12.2023Гаврилов Данило СергійовичГоловний спеціаліст служби містобудівного кадастру12с-ще ОлександрівкаКраматорська (UA14120090000098500)
035028.12.2023Комарова Інна ВалентинівнаНачальник відділу10с. АзовськеБердянська (UA23020050000046501)
035128.12.2023Сафронова Ірина АнтонівнаКеруючий справами виконавчого комітету ради10с-ще Нова ПрагаНовопразька (UA35080030000042560)
035228.12.2023Андраш Ірина ІгорівнаПровідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури12с. ТяпчеДолинська (UA23060050000065959)
035328.12.2023Тетерук Ірина МиколаївнаНачальник служби містобудівного кадастру10м. Біла ЦеркваБілоцерківська (UA32020010000093088)
035428.12.2023Харитонов Андрій ВолодимировичГоловний спеціаліст служби містобудівного кадастру при відділі архітектури і містобудування Костянтинівської міської ради11м. КостянтинівкаКостянтинівська (UA14120070000090878)
035529.12.2023Сліпко Людмила ОлександрівнаГоловний спеціаліст сектору архітектури та містобудування виконавчого комітету Таращанської міської ради12м. ТаращаТаращанська (UA32020190000084133)
035629.12.2023Ганзенко Олена ВолодимирівнаНачальник ЦНАП12м. ПомічнаПомічнянська (UA35060190000079777)
035729.12.2023Архіпов Олександр СергійовичНачальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Благовіщенської міської ради12м. БлаговіщенськеБлаговіщенська (UA35020010000028961)
035802.01.2024Ясковець Тетяна ПетрівнаНачальник відділу земельних відносин10с. МалинськМалинська (UA56060370000023028)
035902.01.2024Довбак Ангеліна Василівнаголовний спеціаліст відділу містобудування та архітектури11с. ДротинціВиноградівська (UA21020110000091104)
036002.01.2024Гуржій Анастасія ВячеславівнаГоловний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності та ЖКГ11с. БерезнякиБерезняківська (UA71080030000050121)
036102.01.2024Бондаренко Людмила Іванівнаголовний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради12м. УманьУманська (UA71060210000032972)
036202.01.2024Зелений Данило ГригоровичГоловний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва10с. РоздолівкаСоледарська (UA14020090000073988)
036302.01.2024Рубан Олександр ОлександровичГоловний спеціаліст10с. ТроковичіОліївська (UA18040370000055940)
036402.01.2024Гречаний Михайло ЮрійовичНачальник відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства12с-ще НовоселівськаКоломийчиська (UA44100030000094890)
036502.01.2024