З 24.02.2022 року до завершення воєнного стану Держателем електронної системи прийнято рішення про обмеження розміщення інформації на публічному порталі! Про повне відновлення роботи Порталу користувачів буде повідомлено додатково. Відповіді на питання щодо деяких обмежень в роботі публічного порталу та електронного кабінету користувача надаються нижче.

Відповідь: З 17 березня 2022 року функціонування електронного кабінету ЄДЕССБ з деякими обмеженнями, що описані нижче.

Відповідь: Доступ до системи відновлено по всій Україні, але є обмеження для органів ДАБК, УОМА і ОЗПА. Реєстраційні та дозвільні функції в ЄДЕССБ для органів державної влади та місцевого самоврядування доступні для об’єктів будівництва, які розташовані на території наступних областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, а також м. Харків, м. Запоріжжя, м. Київ, м. Миколаїв.

Відповідь: Для входу до електронного кабінету необхідно використовувати посилання: https://admin.e-construction.gov.ua/dashboard

Відповідь: Так, можливість подачі відновлено з 17 березня 2022 року. Через російську агресію будівельні послуги в деяких регіонах недоступні. Якщо ваш об'єкт розміщений у Донецькій, Луганській, Херсонській, Миколаївській (крім м. Миколаїв), Харківській (крім м. Харків), Запорізькій (крім м. Запоріжжя) областях— отримати послугу неможливо. На порталі Дія буде додаткове повідомлення про відновлення надання послуг на цих територіях.
У випадку виникнення помилок радимо звернутись за допомогою до оператора чату підтримки https://chat.diia.gov.ua або на електронну пошту support@thedigital.gov.ua у разі недоступності оператора у чаті.

Відповідь: До завершення воєнного стану Держателем електронної системи обмежено виведення детальної інформації про документи на публічному порталі електронної системи в цілях безпеки. Разом з цим для забезпечення прозорості роботи органів у сфері містобудування на Порталі забезпечено відображення інформації про назву документа, орган,що видав документ, та та видачі та його статус.

Відповідь: Наразі електронний кабінет працює цілодобово. Однак до завершення воєнного стану Держателем електронної системи може встановлюватись графік роботи кабінету, або тимчасово призупинятися його робота. Слідкуйте за оновленнями в системі.

З повагою, команда підтримки ЄДЕССБ.