В Україні опубліковано перший набір відкритих даних з нового Реєстру будівельної діяльності

24/09/2020
В Україні опубліковано перший набір відкритих даних з нового Реєстру будівельної діяльності

Реєстр запрацював на початку липня у межах реалізації Єдиної державної електронної системи в галузі містобудування України.

Реєстр будівельної діяльності запрацював на початку липня цього року  в рамках реалізації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва України.

Наразі дані з реєстру можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/33QtN5n

Станом на сьогодні Реєстр налічує понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів. Уся інформація є актуальною, структурованою та захищеною від несанкціонованих змін.

Серед основних переваг реєстру варто відзначити: розширений перелік полів, наявність унікального ідентифікатора, що дозволяє прив'язати до об'єкта будівництва всі дозвільні документи, наявність координат, що дають змогу з точністю виявити об’єкт будівництва та Json-формат публікації даних.

Довідково: новий Реєстр будівельної діяльності є одним з чотирьох основних елементів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. На відміну від попереднього новий Реєстр дозволить здійснювати якісний контроль будівельної галузі з боку влади та громадянського суспільства.