Розпочато публічне тестування електронного кабінету технічного інвентаризатора

29/10/2020
Розпочато публічне тестування електронного кабінету технічного інвентаризатора

В рамках реалізації першої черги Єдиної електронної системи в сфері будівництва розпочато публічне тестування кабінету суб’єкта господарювання, який здійснює технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна.

Участь у тестуванні зможуть взяти суб'єкти господарювання у складі якого працюють один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов'язаних зі створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію та отримали кваліфікаційний сертифікат на право виконання робіт із технічної інвентаризації.

Запровадження Єдиної електронної системи в сфері будівництва дозволить отримувати послуги у сфері містобудівної діяльності в електронній формі, скоротити терміни надання послуг у будівництві та суттєво покращити їх якість.

Для участі у тестуванні необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням.

Підтвердження реєстрації та надання доступу до системи буде надіслано на електронну пошту користувача після проходження реєстрації.

Пропозиції та зауваження щодо роботи кабінету прохання надавати до таблиці за посиланням.

Також для технічної підтримки користувачів та обговорення пропозицій і зауважень  щодо роботи кабінету було створено Telegram-групу.

Інструкцію користувача можна завантажити в кабінеті після проходження авторизації.