Результати контрольної геодезії тепер можна завантажити в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва

31/05/2021
Результати контрольної геодезії тепер можна завантажити в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва

В Е-системі у сфері будівництва з'явилось оновлення, яке дозволяє завантажити контрольне геодезичне знімання. Це необхідний етап для прийняття  об’єктів в експлуатацію, який фіксує фактичний результат будівництва та дозволяє побачити можливі відхилення.

Раніше замовники будівництва мали забезпечувати проведення контрольного геодезичного знімання, але не були зобов'язані здавати його результати. Зараз цей етап є обов'язковим для прийняття в експлуатацію об'єктів класу наслідків СС2/СС3.

Дані контрольного геодезичного знімання в електронній системі дозволять громадськості перевіряти наявність відхилень від проєкту будівництва.

Завантажити результати контрольного геодезичного знімання в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва можуть верифіковані інженери-геодезисти в кабінеті користувача.

Якщо інженер ще не має доступу до цього функціоналу, завантажити контрольну геодезію можуть самі замовники будівництва під час створення акту готовності.

Зазначимо, Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».