Навчання для технічних інвентаризаторів по роботі з Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва

09/06/2021
Навчання для технічних інвентаризаторів по роботі з Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва

11 червня 2021 року відбудеться навчання про особливості користування електронним кабінетом технічного інвентаризатора. 

Нагадаємо, з початку червня кожен відповідальний виконавець робіт з технічної інвентаризації має можливість завантажити відомості про проведену технічну інвентаризацію об’єкту в Єдину державну електрону систему у сфері будівництва.

Витяги з цих відомостей є доступними для працівників ДАБІ, державних реєстраторів та нотаріусів, і вони можуть здійснити перевірку даних перш ніж вчиняти реєстраційні дії з нерухомим майном (введення в експлуатацію, оформлення продажу чи спадщини).

Зараз внесення даних про технічну інвентаризацію споруд є добровільним, однак після прийняття Порядку ведення електронної системи внесення даних стане обов’язковим.

А вже після 01.12.2021 технічні паспорти, матеріали інвентаризації та інвентаризаційні справи будуть створюватись виключно за допомогою електронної системи.


Навчання розпочнеться об 11.00 

Трансляція за посиланням: https://youtu.be/1ErYlHNJMxs 


Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»