Анонс оновлень ЄДЕССБ на серпень

21/07/2021
Анонс оновлень ЄДЕССБ на серпень

Звертаємо увагу користувачів, що з 1 серпня 2021 року в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва буде реалізовано три масштабних оновлення, які торкнуться проектних організацій, органів присвоєння адрес і технічних інвентаризаторів.

Оновлення реалізовано на виконання вимог законодавства щодо цифровізації будівельних послуг. Перед оновленням функціоналу будуть проведені онлайн навчання та оновлені інструкції користувачів.

Перелік оновлень:


1. Проектна документація по всіх об’єктах будівництва буде завантажуватись в ЄДЕССБ.

У тому числі відомості про координати поворотних точок меж контурів об’єктів будівництва, їх висотності; відомості щодо розрахунку класу наслідків (відповідальності), відомості таблиць техніко-економічних показників об’єктів будівництва.

Навчання для працівників проектних організацій по роботі з   ЄДЕССБ відбудеться 28 липня, о 14.00. Переглянути запис можна буде  за посиланням.


2.  Відомості про проведену технічну інвентаризацію буде обов’язковим вносити в ЄДЕССБ.

Навчання для технічних інвентаризаторів по роботі з ЄДЕССБ відбудеться 29 липня, о 14.00. Переглянути запис можна буде за посиланням. 


3.  Присвоєння, зміна, коригування, анулювання адреси об’єкта будівництва та об’єкта нерухомого майна буде здійснюватись через ЄДЕССБ.

Навчання для представників органів присвоєння адрес по роботі з ЄДЕССБ відбудеться 30 липня, о 14.00. Переглянути запис можна буде за посиланням.  

Якщо ОМС після початку підключення створить орган з присвоєння адрес - він має самостійно звернутися до ДП Дія для підключення новоствореного органу та користувачів.

Реалізація оновлення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва відбулось в межах співпраці з Мінрегіон та Міністерство цифрової трансформації України та за підтримки USAID/UK Aid проєкту « TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах».