Основна інформація
Кошторисна документація
Кошторисна вартість
Кошторисна вартість за чергами
Адреса
| Адреса | Адреса згідно експериментального порядку | Наказ |
|---|---|---|
| Хмельницька обл., Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, м. Хмельницький (станом на 01.01.2021), вулиця Кобилянської, 27 | не присвоювалась | не призначалась |
Інформація про замовників
| Правовий статус | Назва |
|---|---|
| Юридична особа | ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНДРІЙ-ЛЕКС" (21348753) |
Об’єкти будівництва
Відповідальні особи
| Посада | Напрям експеритизи | ПІб |
|---|---|---|
| Архітектор |
Архітектурне об'ємне проектування
|
Бугай Олена Миколаївна (АА 003239, АА 002911, АА 000778) |
| Відповідальний експерт |
З питань експлуатаційної безпеки
З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення З питань охорони праці З питань інженерного забезпечення |
Грубляк Анатолій Васильович (АЕ 002961, АЕ 005230) |
| Відповідальний експерт |
З питань пожежної безпеки
З питань техногенної безпеки |
Мартинюк Василь Іванович (АЕ 000113, АЕ 006280) |
| Відповідальний експерт |
З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
З питань екології |
Вороненко Марія Михайлівна (АЕ 000402, АЕ 006281) |
| Відповідальний експерт |
З питань енергозбереження
|
Паламарюк Віталій Іларійович (СІ- 00104, АЕ 005777, АР 021776, АЕ 004852) |
| Головний експерт проекту |
З питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту
З питань міцності, надійності, довговічності |
Сопіт Володимир Володимирович (АЕ 004778, АЕ 004609, АТ 007310, АЕ 004620, АЕ 007268, АЕ 005791) |
Інформація про проєктну документацію
Додаток до експертного звіту
Клас наслідків – СС2
Сукупний показник – СС2
Замовник будівництва – ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНДРІЙ-ЛЕКС" Генеральний проектувальник Фізична особа-підприємець Буяр Олександр Юхимович
(ГАП – Буяр О.Ю., кваліфікаційний сертифікат АА № 002834 від 12.05.2016).
Адреса об’єкту будівництва: вул. Кобилянської, 27 в м. Хмельницькому.
Проектна документацiя виконана на основi:
- завдання на проектування;
- містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва Реєстраційний номер ЄДЕССБ MU01:6308-8620-9696-7557 , номер A3266308862088578947 від 26.12.2023 р.;
- технічний звіт з інженерно-геологічних вишукуваня.;
- технічні умови на підключення до електричних мереж Реєстраційний номер TU01:6736- 1597-3240-1815, Номер технічної умови 32 від 20.03.2026р;
- технічні умови приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення Реєстраційний номер TU01:9016- 0987-1632-1102, Номер технічної умови ТУ005498- 230226-1-22- 03-2- 000000-1 від 23.02.2026р;
- Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, №160815412 від 25.03.2019;
- Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, №312914502 від 20.10.2022;
Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, №126523616 від 06.06.2018;
- вихідних документів.
Проектнi рiшення прийнятi вiдповiдно до чинноrо законодавства України в галузi мiстобудування та державних будiвельних норм.
Ділянка будівництва межує: з півночі – існуюча забудова, зі сходу - вул. Кобилянська, з півдня – вул. Кобилянська , із заходу - існуюча забудова.
Рельєф ділянки полого-рівний.
Об’єкт, що проектується, розташований на відстані 10,3м. із заход та на відстані 8,7м із Пд-Сх від червоної лінії .
Головний фасад житлового будинку орієнтований на Пд-Сх та Пд-Зх.
Під’їзди та підходи до багатофункціонального комплексу із житловими квартирами передбачені з вул. Кобилянської.
Ширина під’їзду 4,5 м.
Покриття під’їзду бруківка.
На ділянці відсутні існуючі будівлі.
Існуючі зелені насадження, на будівельному майданчику в основному складають чагарники і підлягають видаленню.
Відведення дощових та талих вод здійснюється по спланованій поверхні в дощеприймачі
Упорядкування ділянки передбачає влаштування :
- під’їзду до житлового будинку з твердим покриттям І-типу (бруківка).
- пішохідних доріжок завширшки з твердим покриттям ІІ-типу (бруківка).
- майданчика для відпочинку дорослого населення з твердим покриттям ІІ-типу (бруківка)
- майданчика для ігор дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
- майданчика для занять фізкультурою з твердим покриттям ІІ-типу ( бруківка )
- автостоянки для тимчасового зберігання автомобілів з твердим покриттям І-го типу
(бруківка)
Будівля представляє собою цегляну споруду. У рядових під’їздах передбачено повздовжні несучі стіни в осях: «1-11» та поперечні самонесучі стіни в осях: «А-Ж». У кутовому під’їзді повздовжні несучі стіни розташовані в осях: «1-10», а поперечні самонесучі в осях: «А-К» Технічні приміщення в житловому будинку запроектовані в першому поверсі.
Вхідний вузол будинку до ліфтів та на сходову клітку розташовано в першому поверсі в осях: «3-5» по осях «Г-Е» рядових під’їздів, а у кутовому під’їзді в осях: «4-6» по осях «Д-З» у віддаленій від вулиці частині.
Інсоляція квартир зі східної сторони, з врахуванням перспективної забудови, становитиме 4,0 години що обумовлено високою вартість підготовки території під будівництво житлового будинку та великою кількістю мереж на майданчику будівництва: водопровід, електричні мережі та газопровід.
Інсоляція квартир зі східної сторони, з врахуванням перспективної забудови, становитиме 4,0 години що обумовлено високою вартість підготовки території під будівництво житлового будинку та великою кількістю мереж на майданчику будівництва: водопровід, електричні мережі та газопровід.
Вертикальні монолітні ділянки на рівні 0,000 виконані із бетону кл. С25/30, армовані в’заними каркасами із арматури А500С.
Вертикальні монолітні ділянки на рівні 0,000 виконані із бетону кл. С25/30, армовані в’заними каркасами із арматури А500С
Вертикальні монолітні ділянки на рівні 0,000 виконані із бетону кл. С25/30, армовані в’заними каркасами із арматури А500С.
Прийняті конструктивні рішення:
Фундамент під будівлю прийнятий палі збірні залізобетонні С11.30-8
заводського виготовлення. Ростверк з бетону, армовано арматурою кл. А500с та А240 .
Стіни першого поверху-Цегла КРПв-1НФ-М125-1650-1 марки М125. Монолітні колони, пілони з бетону, армовані арматурою кл. А500С
Цегла КРПв-1НФ-М125-1650-1марки М125. Монолітні колони, пілони з бетону, армовані арматурою кл. А500С.
Плити перекриття-Залізобетонні пустотні плити серійного виготовлення.
Зовнішні стіни-Цегла КРПв-1НФ-М125-1650-1марки М125 на 1-7 поверсі та М100-вище поверхів на розчині марки М100.
Перегородки-З повнотілої керамічної цегли на цементно піщаному розчині.
Перемички-Збірні залізобетонні по серії 1.038.1-1.
Сходові збірні залізобетонні площадки запроектовані по серії 1.152.1-8- 1
Сходові збірні залізобетонні марші запроектовані по серії 1.151.1-7-1
Покрівля плоска, виконується із рулонних матеріалів.
Монолітні пояси під перекриттям на рівнях 0,000 (частково),+3,000 (по осям «Е-Ж») +14,600, +23,300 виконані із бетону кл. С15/20 , армовані в’язаними каркасами із поздовжньої арматури А500С та поперечної А240С.
Кладка зовнішніх та внутрішніх стін армується арматурною сіткою згідно з вказівками, приведеними в робочих кресленнях.
По периметру будівлі влаштовується вимощення з асфальтобетону шириною 1,0 м, товщиною 30 мм по підготовці із щебеню товщиною 150 мм згідно з деталлю 52 Серії 2.110, вип. 1.
Зовнішні стіни структурна фарба Ceresit CT 40 по короєду теплоїзоляції.
Вхідні металеві двері пофарбування емалевими фарбами за 2 рази.
Внутрішнє оздоблення водоемульсійне пофарбування,
Стелі затираються (зашпаровуються) та фарбуються водоемульсійною фарбою.
Підлога керамічна плитка, цементно-піщана стяжка.
Проект розроблено згідно вимог ДБН В.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва».
Будівля 10-ти поверхова, ІІ ступеня вогнестійкості, умовною висотою до 26,5 м.
Розташування об'єкту по генплану забезпечує нормативні протипожежні відстані до будівель та споруд, під'їзд пожежних автомобілів та доступ пожежників з автодрабин і автопідйомників у будь-яке приміщення.
Планування внутрішніх частин будівлі виконано у відповідності з протипожежними вимогами. Евакуація із будівлі, у випадку пожежі, забезпечується наступними заходами:
- влаштування з третього поверху і вище, в якості другого евакуаційного виходу, зовнішніх зон відстою розміром 1,2х1,2 м.,
- відсутністю на шляхах евакуації всередині будівлі перепадів підлоги;
- відкривання дверей на шляхах евакуації по направленню руху;
- нормативною шириною коридорів, сходових маршів, дверей на шляхах евакуації;
- влаштуванням в сходовій клітці евакуаційного освітлення забезпеченого відповідно 1 категорії електропостачання.
Проектом передбачено влаштування автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей.
Утеплення будівлі виконано плитами мінеральної вати та пінопласту групи горючості НГ.
Зовнішнє пожежогасіння будівлі передбачається від пожежних гідрантів.
Будівля обладнується блискавкозахистом 3 рівня.
Для забезпечення теплом, квартир проектом передбачено встановлення двоконтурних газових конденсаційних котлів, які монтуються в кухнях з відводом продуктів згорання через зовнішню стіну за парапетною системою.
Системи опалення квартир та встановлення нагрівальних приладів передбачаються
власниками квартир після здачі в експлуатацію.
Вентиляція квартир прийнята природна: витяжка через канали в кухнях та санвузлах; приток - через віконні кватирки та шляхом інфільтрації через зовнішні огороджуючі конструкції.
Проектом передбачені наступні системи водопроводу та каналізації:
- водопровід господарсько-питний В1;
- гаряче водопостачання Т3;
- побутова каналізація К1;
- внутрішні водостоки К3.
Джерелом водопостачання житлового будинку господарсько-питною водою являється
міська водопровідна мережа.
Джерелом гарячого водопостачання житлових квартир служать газові побутові 2-контурні котли, розташовані в кухнях житлових квартир
Джерелом гарячого водопостачання житлових квартир служать газові побутові 2-контурні котли, розташовані в кухнях житлових квартир
Ввідно- розподільче обладнання типу ВРУ встановлюється в електрощитовій, розміщеній на першому повесі.
Облік витрат електроенергії загальнобудинкових струмоприймачів виконується лічильниками, встановленими у розподільчому пристої.
В коридорах кожного поверху передбачено установку щитків з лічильниками для по квартирного обліку електроенергії і автоматичними вимикачами АВ 2000 2п 25А на відходящх лініях у кожну квартиру.
В передніх квартир передбачено розміщення щитків типу ЩР з автоматичними вимикачами АВ2000 1п 20А та АВ2000 1п 16А, а також пристроями захисного відключення РЗВ 25/2/0,03 на групових лініях.
Нежитлові приміщення розміщені на першому поверсі живляться від поверхового щита, який підкчаеться на резервну лінію ввідно-розподільчому обладнанні типу ВРУ встановленному в електрощитовій. Облік передбачено. в електрощитовій для кожного нежитлового приміщення.
Проектні рішення виконані згідно з діючими нормами та правилами відповідно до Закону України, які встановлюють вимоги з енергозбереження.
В складі проектної документації розроблений розділ Енергоефективність. Проект відповідає вимогам нормативних документів в частині забезпечення економії енергії.
З метою економії енергоресурсів проектом передбачені наступні заходи:
· застосування вдосконалених типових проектів;
· підвищення якості передпроектних і проектних проробок;
· в проекті передбачається обладнання, яке виготовлено за новітніми технологіями з відповідними технічними характеристиками;
перерізи застосованих проводів вибрані і оптимізовані для забезпечення мінімальних втрат електроенергії.
Благоустоєм об’єкту передбачено пандуси перед основними входами в будинок. Нежитлові приміщення (гаражі), проектна відмітка +0.000 житлового будинку відповідає проектній відмітці землі 221,5.
Передбачені умови безперешкодного і зручного пересування МГН по
ділянці до будинку або по території підприємства, комплексу споруд, транспортної інфраструктури, зелених зон (парки, сквери тощо) з урахуванням вимог ДБН 360, ДБН Б.2.4-1, ВСН 01, ДБН В.2.3-15.
Поздовжній уклон шляху руху, по якому можливий проїзд інвалідів на кріслах-колясках, не повинен перевищувати 5 %. При влаштуванні з'їздів із тротуару біля будинку та в затінених місцях допускається збільшувати поздовжній уклон до 10 % на протязі не більше 10 м.
Поперечний уклон шляху руху слід приймати в межах 1-2 %.
Також в будинку передбачено ліфти, вантажопідйомністю,630к
В проекті застосовується обладнання з найбільш низьким рівнем звукової потужності.
При виконанні всього комплексу будівельно-монтажних робіт та під час експлуатації будівель, суворо дотримуватись вимог «Техніка безпеки в будівництві». З метою забезпечення охорони праці і техніки безпеки передбачено використання при будівельно-монтажних роботах досконалих типів механізмів і приладів. Виробничий персонал повинен бути підготовлений для роботи поблизу напруги і в стислих умовах. Також необхідно виконати заходи з організації безпечної роботи із використання механізмів, вантажопідйомних машин, транспортних засобів, робіт на висоті та інших технологічних операцій. Для забезпечення охорони праці і техніки безпеки, проєктом передбачено: - використання технічно досконалого обладнання; - розміщення обладнання, яке забезпечує його вільне обслуговування
Екологічний стан будь-якої території або природно-антропогенної геосистеми (ПАГС) визначається складною взаємодією підсистем геосфери, біосфери і соціосфери у єдиній системі природно-антропогенного географічного комплексу. Тому при оцінці впливів проектованих об’єктів виділяються впливи на геологічне, радіоактивне, повітряне, водне, ґрунтове і соціальне середовище з наступною комплексною оцінкою цих впливів щодо проектованого об’єкту. Проектований об’єкт здійснює тимчасове навантаження переважно на повітряне, ґрунтове (під час будівництва) та водне середовище. На рослинний і тваринний світ впливу практично нема так як об’єкт знаходиться в середмісті. Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» процеси, які передбачаються проектом, не відносяться до діяльності об’єктів, що відповідають вимогам по підвищеній екологічній безпеці навколишнього середовища. Будівництво принципово не викличе небажаних змін у навколишньому екологічному стані та на приведе до негативного впливу на навколишнє середовище
За результатами розгляду проектної документації і зняття зауважень, які були доведені письмово до замовника та усунуті в процесі проведення експертизи, встановлено, що проект " Нове будівництво багатоповерхових житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями з позачерговою здачею по вул. Кобилянської, 27 в м. Хмельницькому " розроблений відповідно до завдання на проектування та вихідних даних відповідає вимогам до міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення, вимогам санітарного і епідеміологічного благополуччя населення; охорони праці; екології; пожежної безпеки; техногенної безпеки; енергозбереження відповідає «Настанові з визначення вартості будівництва».
Розділи