Основна інформація
Кошторисна документація
Кошторисна вартість
Кошторисна вартість за чергами
Адреса
Адреса | Адреса згідно експериментального порядку | Наказ |
---|---|---|
Хмельницька обл., Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, м. Хмельницький (станом на 01.01.2021), проспект Миру, 63 | не присвоювалась | не призначалась |
Інформація про замовників
Правовий статус | Назва |
---|---|
Юридична особа | ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ ЖИТЛОБУДІНВЕСТ" (39473953) |
Об’єкти будівництва
Відповідальні особи
Посада | Напрям експеритизи | ПІб |
---|---|---|
Головний експерт проекту |
З питань міцності, надійності, довговічності
|
КОМПІЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 004881, АЕ 005787, АЕ 004588, АЕ 006584, АЕ 005212, АЕ 004442) |
Відповідальний експерт |
З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
З питань екології |
ШВЕЦЬ ІГОР ОРЕСТОВИЧ (АР 000909, АР 013371, АР 001228, АЕ 004854) |
Відповідальний експерт |
З питань пожежної безпеки
З питань техногенної безпеки З питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту |
БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ (АЕ 005959, АЕ 003968, АЕ 007194) |
Відповідальний експерт |
З питань експлуатаційної безпеки
З питань охорони праці Розділ організація будівництва З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення З питань інженерного забезпечення |
КОМПІЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 004881, АЕ 005787, АЕ 004588, АЕ 006584, АЕ 005212, АЕ 004442) |
Відповідальний експерт |
З питань енергозбереження
|
РУСЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 005277) |
Архітектор |
Архітектурне об'ємне проектування
Розділ генеральний план |
Кузьменко Наталія Олександрівна (АА 004915) |
Інформація про проєктну документацію
Додаток до експертного звіту
Клас наслідків об'єктів будівництва – СС2 (середні наслідки)
Замовник будівництва – ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ ЖИТЛОБУДІНВЕСТ", код ЄДРПОУ 39473953
Юридична адреса: 29016, місто Хмельницький, вулиця Львівське шосе, будинок 55/1
Генеральний проєктувальник – ХМЕЛЬНИЦЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО - ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ « ЦИВІЛЬПРОМБУД», код ЄДРПОУ 02498010
Юридична адреса: 29001, місто Хмельницький, вулиця Свободи, будинок, 53
Головний інженер проєкту: Ватич Ігор Дмитрович, кваліфікаційний сертифікат серія АР №018019, виданий 29.11.2021
Вихідні дані:
- завдання на проєктування, затверджене Замовником;
- містобудівні умови та обмеження, реєстраційний номер ЄДЕССБ MU01:9282-9173-9231-9834, № 152 від 10.06.2019;
- технічні умови.
Опис проєктних рішень
Проєктними рішеннями передбачено коригування робочого проєкту «Нове будівництво багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловим приміщеннями по проспекту Миру, 63 в м. Хмельницькому (№152 згідно містобудівних умов та обмежень)». Експертний звіт (позитивний) виданий філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Хмельницькій області № 23-0078/01-22 від 22 липня 2022р.
Проєктні рішення передбачені робочим проєктом «Нове будівництво багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловим приміщеннями по проспекту Миру, 63 в м. Хмельницькому (№152 згідно містобудівних умов та обмежень)» зберігаються та залишаються без змін, у відповідності до рішень робочого проєкту та згідно з Експертним звітом.
Проєктом коригування передбачено зменшення відсотка забудови земельної ділянки, шляхом видалення прибудованої аптеки.
Генеральний план
Земельна ділянка, площею 0,1992 га, на якій передбачено будівництво багатоквартирного багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловим приміщеннями, розташована на проспекті Миру, 63 у м. Хмельницькому. Рельсф дiлянки – спокiйний.
Головнi пiдїзди та пiдходи до будiвлi передбаченi з вул. М. Федунця.
Проєктом передбачено будівництво 10-поверхового багатоквартирного житлового будинку, влаштування майданчиків для вiдпочинку дорослих, для iгор дiтей, господарських майданчикiв для твердих побутових вiдходiв (пiдземний спосіб збирання), влаштування стоянки легкових автомобілів (у т.ч. з місцями для автомобілів МГН).
Покриття проїздів виконання з асфальтобетонного покриття, пішохідних доріжок з асфальтового покриття. На вільній від забудови та покриття території передбачено озеленення шляхом посадки декоративних дерев і кущів та влаштування газонів.
Відведення поверхневих вод передбачено по спланованiй поверхнi.
Рішеннями генерального плану передбачені заходи для зручного та безпечного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями, а саме: в місцях перетину пішохідних доріжок з проїздами влаштовано перехідні пандуси з зонами пониженого бордюру; забезпечено нормативну ширину шляхів руху та нормативний похил.
Архітектурні рішення
Багатоквартирний житловий будинок – 10-ти поверховий, з пiдвалом, П-подiбної форми в планi, з розмiрами в осях 43,0 м х 21,3 м.
Проєктом передбачено будівництво двох секцій 10-поверхового будинку з квартирами в двох рівнях, на 1-му та 9-му поверхах.
У пiдвалі розташованi водомiрний вузол, електрощитова, опалювальні, санвузли, технiчнi примiщення.
На 1-поверсі у кожній секції запроєктовано сходи, ліфт, коридор, квартири та вбудоване нежитлове приміщення. На 2-10 поверхах розташованi житловi квартири (на 9-10-му поверхах квартири в двох рівнях).
Зв’язок між поверхами передбачено сходовими клітками типу СК1 та ліфтами.
Вхід в нежитлове приміщення розташовано окремо від входів у житлову частину.
Проєктні рішення виконані з урахуванням вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд». Для забезпечення потреб маломобільних груп населення робочим проєктом передбачено наступні заходи: входи у будівлю за допомогою пандусів; входи захищені від атмосферних опадів; поверхні покриття мощення з неслизьких матеріалів з шорсткою поверхнею, що не допускає ковзання при намоканні; дверні блоки нормативної ширини та без порогів; доступ на всі поверхи за допомогою ліфту; усі житлові кімнати, кухні, вхідні холи, загальнобудинкові сходи мають природне освітлення; система засобів інформації в приміщеннях, вхідних вузлах і на маршрутах руху, включаючи технічні засоби сповіщення, візуальні зображення, чіткі кольорові знаки, тактильні поверхні та знаки.
Конструктивні рішення
Конструктивна схема будiвлi – стінова, з поздовжнiми та поперечними несучими стiнами. Просторова жорсткість будівлі забезпечується сумiсною роботою цегляних стін i залiзобетонних перекриттiв.
Охорона праці, безпека експлуатації, захист від шуму
Охорона праці та безпека експлуатації
Проєктні рішення розроблено на основі чинних будівельних норм і нормативних документів, які забезпечують безпеку експлуатації, збереження здоров’я і працездатність персоналу.
Захист від шуму
Захист від шуму виконується згідно ДЕСТ 12.1.008-76.
Екологія та санітарно-епідеміологічне благополуччя населення
Згідно з матеріалами проєкту та розділом «Оцінки впливів на навколишнє середовище» по даному об’єкту встановлено, що будівництво та подальша експлуатація багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по Проспекту Миру, 63 в м. Хмельницькому, не спричинить понаднормового впливу на стан навколишнього природного середовища.
Вплив на повітряне середовище. Під час проведення підготовчих та будівельних робіт вплив на атмосферне повітря матиме короткочасний і локальний характер та виникатиме за рахунок викидів забруднюючих речовин від роботи будівельних машин та автотранспорту, під час переміщення ґрунтів та інертних будівельних матеріалів, при механічній обробці металів, електрозварювальних робіт та фарбувальних робіт. При виконанні вищезазначених робіт в атмосферне повітря надходитимуть такі основні забруднюючі речовини: оксид вуглецю, діоксид азоту, ангідрид сірчистий, сажа, оксид заліза, оксид марганцю, уайт-спірит, ксилол, вуглеводні насичені, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційовані за складом. Вплив на атмосферне повітря при виконанні підготовчих і будівельних робіт від дії джерел викидів оцінюється як тимчасовий, короткостроковий та незначний і по завершенню будівельних робіт їх вплив припиниться.
При експлуатації об’єкту в атмосферне повітря очікуються викиди ЗР від колективних димоходів поквартирних опалювальних газових котлів. При спалюванні газу від колективних димоходів у повітря будуть надходити: азоту діоксид, вуглецю оксид, метан, вуглекислий газ. Викиди в межах допустимих значень та не будуть негативно впливати на якість та існуючий стан атмосферного повітря. Концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не перевищують нормативів ГДК.
Змін клімату та мікроклімату в результаті планованої діяльності не очікується, оскільки в результаті будівництва та експлуатації об’єкта відсутні значні виділення теплоти, інертних газів, вологи.
Вплив на ґрунти. Під час проведення підготовчих та будівельних робіт виконання земляних робіт матиме короткочасний негативний вплив на ґрунти (порушення ґрунтового покриву будівельною технікою). Потенційними чинниками дії на ґрунтовий покрив є можливе засмічення території відходами. Враховуючи об’єми робіт можна стверджувати, що вплив буде незначний та допустимий. Щоб виключити забруднення ґрунтів будівельним сміттям і відходами, робочі місця укомплектовуються контейнерами для побутових і будівельних відходів з наступним вивезенням їх згідно укладених договорів. На ділянці передбачено виїмку ґрунту. Вийняті ґрунти будуть використані для благоустрою та планування території навколо будинку, надлишкові кількості ґрунту вивезені в погоджені місця. При експлуатації об’єкту негативний вплив на ґрунти відсутній.
Вплив на геологічне середовище допустимий. Підготовчі та будівельні роботи не передбачають проведення масштабних будівельних робіт, не потребуватимуть зміни ландшафту та не викликатимуть змін існуючих ендогенних та екзогенних явищ природного та техногенного походження.
Вплив на водне середовище. Водопостачання та водовідведення на об’єкті – централізоване, від міських мереж відповідно до ТУ. Запроєктоване відведення господарсько-побутових та поверхневих стоків дозволяють виключити негативний вплив на водні ресурси. Планована діяльність не передбачає скидання забруднених стічних вод в поверхневі водні об'єкти, а також у підземні водоносні горизонти. Забір поверхневих та підземних вод на об’єкті не передбачається. Негативний вплив на водне середовище відсутній.
На рослинний та тваринний світ негативний вплив відсутній. Зрізка зелених насаджень не передбачається. Ділянка розташована в межах населеного пункту, шляхи міграції тварин біля проєктованого будинку не проходять. Об’єкти природно-заповідного фонду в місці провадження планованої діяльності відсутні. Проєктом передбачено проведення озеленення та благоустрій території земельної ділянки.
Негативного впливу на існуюче техногенне середовище не передбачається. Експлуатація об’єкта не вплине на промислові, житлово-цивільні будівлі, пам’ятники архітектури та культури, наземні, підземні споруди та інші елементи техногенного середовища.
На соціальне середовище вплив очікується позитивний. Негативний вплив на здоров’я населення вкрай малий. Соціальний ризик оцінюється як «прийнятний». Ділянка не належить до земель історико-культурного призначення, охоронних, археологічних, санітарно-захисних та інших зон.
Побутові відходи, що утворяться в процесі будівництва, та утворюватимуться при експлуатації об’єкту збираються в спеціальні контейнери та вивозяться згідно договору, на полігон побутових відходів комунальними службами. Інертні відходи бетону, штукатурки, плитки, бій цегли, які утворяться при будівництві, і які неможливо повторно застосувати на об'єкті, підлягатимуть вивезенню згідно укладених договорів для використання у будівництві, непридатні – на полігон твердих побутових відходів. Відходи металу, які утворяться при будівництві, тимчасово складуватимуться у спеціально відведених місцях, а по завершенню робіт вивозитимуться на бази приймання металобрухту. Небезпечні відходи (пакувальні матеріали, полімери, обрізки труб поліетиленових та ін..) передається суб’єкту господарювання, який має ліцензію на здійснення комплексу операцій з управління небезпечними відходами. На об’єкті передбачений роздільний збір відходів.
Ступінь екологічного ризику при провадженні планованої діяльності та впливу на умови життєдіяльності людини та природне середовище оцінюється як екологічно-допустимий. Рівні шуму, вібрації, ультразвуку, електромагнітних та іонізуючих випромінювань, статичної електрики не перевищують гігієнічні нормативи.
Пожежна та техногенна безпека
Технічні рішення, які прийнято в робочих кресленнях коригування проєкту не знижують протипожежну безпеку об’єкту проєктування.
Ступінь вогнестійкості будинку – ІІ. Евакуаційні виходи відповідають будівельним нормам та розробленому розрахунку часу евакуації з будівлі людей та відповідності шляхів евакуації в безпечні зони у разі пожежі.
Для обмеження поширення пожежі застосовуються конструктивні та об’ємно-планувальні рішення спрямовані на створення перешкод поширенню небезпечних факторів пожежі.
Інженерно-технічні заходи цивільного захисту
У розділі «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту» проведений системний аналіз запропонованих у проєкті комплексних інженерних, технічних та організаційних заходів, визначені потенційні фактори ризику, враховано характеристики вражаючих впливів, визначено ефективність запобіжних заходів.
Пожежна та техногенна безпека та забезпечення вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту, в межах корегування, забезпечується проєктними рішеннями відповідно до експертного звіту виданого Філією ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА № 23-007810I-22.
Енергоефективність
На підставі вивчення поданих матеріалів, робочий проєкт «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по Проспекту Миру,63 в м. Хмельницькому (№ 152 згідно містобудівних умов та обмежень (коригування)» відповідає вимогам нормативних актів з питань енергозбереження.
Робочий проєкт «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по Проспекту Миру,63 в м. Хмельницькому (№ 152 згідно містобудівних умов та обмежень (коригування)» виконано згідно з вимогами вихідних даних на проєктування та розроблений з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки охорони праці, захисту від шуму, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, пожежної та техногенної безпеки, інженерно-технічних заходів цивільного захисту та енергозбереження.
Головний експерт проєкту: А. В. Компій
(серія АЕ № 005787 від 23.12.2019)
Відповідальні експерти: І. О. Швець
(серія АЕ № 004854 від 12.12.2017)
А. В. Компій
(серія АЕ № 006584 від 08.12.2021)
(серія АЕ № 005959 від 17.11.2020)
(серія АЕ № 007194 від 21.03.2023)
О. В. Русецький
(серія АЕ № 005277 від 26.07.2018)
Архітектор: Н. О. Кузьменко
(серія АА № 004915 від 09.12.2021)
Розділи
