Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:1042-8085-3649-9920
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№01-19/29 від 04.11.2024
Орган, що видав
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (41275542) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Робітнича, б/н в м. Тячів Закарпатської області
Вид будівництва
Нове будівництво
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
15 Висота будинків до 15 м (в зоні регулювання забудови з обмеженим ступенем допустимих перетворень, згідно ІАОП м.Тячів) або висота будинків не вище 18,5 м в стінах (що визначається від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення стін останнього поверху) і не вище 20 м до верху надбудови для інженерного облаштування - на підставі всебічного композиційного обгрунтування рішення та уточнюється під час погодження документації на будівництво конкретного об’єкта.    
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
45 Відповідно до вимог табл.6.2 ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій"    
Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону)
430 Відповідно до вимог п.6.1.16 та п. 6.1.17 ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій" та детального плану території.    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Закарпатська обл., Тячівський район, Тячівська територіальна громада, м. Тячів (станом на 01.01.2021), вулиця Робітнича не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Фізична особа Персональні дані

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
2124410100:07:008:0102 , від відомості з ДЗК №76978787 від 25.09.2024, виданий: Державний земельний кадастр 0.2234 га 02.10 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури Тип визначення функц. призначення: -. Функц. призначення: . Вид документації: Детальний план території. Тип документа, яким затверджено: Наказ, №2526 від 12.07.2024

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до червоних ліній
Врахувати ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»
до існуючих інженерних мереж
Ділянка має обмеження систем електропостачання - трансформаторна підстанція та систем газопостачання - ШГРП. Врахувати ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій». Врахувати обмеження інженерних мереж водопроводу, газопроводу та каналізації згідно ДБН Б 0 2-1 2:2019 «Планування та забудова територій». Відповідно до статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» отримати технічні умови щодо забезпечення об’єкту будівництва інженерними мережами у відповідних службах міста.
до існуючих будинків та споруд
Врахувати ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд», ДБН В.2.2-9:2018 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.2.2-15:2019 «Житлові будинки. Основні положення», ДБН Б.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об'єктів будівництва»

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
зони регулювання забудови (визначені, встановлені та/або затверджені відповідно до положень ЗУ “Про охорону культурної спадщини”; зони не пов'язані з територіям та/або об'єктами культурної спадщини вносяться у інші розділи) Ділянка знаходиться в 3оні регулювання забудови з режимом обмежених перетворень. Режим обмеженого та активного (на окремих ділянках) перетворення традиційного середовища з відновленням цілісності його містобудівного характеру, збереження та архітектурно-композиційне завершення забудови міських вулиць, історично недоосвоєних ділянок. Режим обмежених перетворень зони регулювання забудови, основні вимоги: -реконструкція з відновлювально-реставраційними та ремонтними роботами, модернізація фонду; - нове будівництво на засадах спадкоємної взаємодії історичного та нового середовища, визначення "блакитної лінії" для рядової забудови та дотримання планувального модульного середовища, що не порушене; - розвиток нових функцій та пристосування збереженої забудови до нового функціонального використання; -у зоні регулювання забудови з обмеженим ступенем допустимих перетворень зберігається існуючий характер забудови, гранична висота такого характеру забудови не повинна перевищувати 15 м до гребеня даху (чотири поверхи з мансардою) від рівня денної поверхні землі, в районах садибної забудови, гранична висота новобудови не повинна перевищувати 10 м до гребеня даху (двох поверхів з мансардою). Компенсаційне будівництво замість втрачених або малоцінних будівель для формування завершеного характеру забудови вулиць. Нові складові забудови повинні мати мінімальні безпосередні впливи на існуючий характер історичного середовища. Об’ємні параметри та архітектура об’єктів нового будівництва повністю підпорядковуються контексту оточуючого середовища, а саме: • якщо новий об’єкт розташовується в системі щільної периметральної забудови кварталу, то його містобудівна роль – рядовий елемент загальної фронтальної композиції. Висота новобудови не повинна перевищувати середню висоту сусідніх будинків. По фронту вулиць максимальна висота нової забудови обмежується 15 м від рівня денної поверхні землі до гребня даху. • якщо новий об’єкт розміщується на наріжній ділянці кварталу, його містобудівна роль може бути підвищена до локального акценту в історично сформованому середовищі. Підвищення висоти на один поверх або інші форми виразності архітектурної композиції допустимі саме в наріжній частині нового об’єму. • якщо новий об’єкт замикає перспективу вулиці або важливу містобудівну ось, формуючи композиційний вузол, його містобудівна роль може бути підвищена до локальної домінанти. Висота такого об’єкту також визначається з урахуванням історичного контексту середовища.

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
згідно містобудівної документації 0 Згідно висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи №12.2-18-4/17010 від 27.09.2023 року, про «Матеріали по обґрунтуванню санітарно-захисної зони від кладовища, що знаходиться за адресою: Закарпатська обл.., м.Тячів, вул..Михайла Мотрі (колишня Чехова) (кадастровий номер 2124410100:07:001:0134)обґрунтовується можливість розміщення проектованих житлових багатоквартирних будинків на земельних ділянках проектування.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Інформацію не зазначено

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
01-19/29 04.11.2024

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (41275542) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник відділу містобудування та архітектури БЕНЧАК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

Розділи