Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:8470-3348-6770-3213
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№111, A3418470334859314603 від 24.07.2024
Орган, що видав
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА (26230588) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку (мікрорайон М-4, будинок №17 по генплану), вул.Стебницька, б/н, м.Трускавець, Трускавецька територіальна громада, Дрогобицький район, Львівська область
Вид будівництва
Нове будівництво
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
35 нове будівництво 9-ти поверхового житлового будинку з підземним паркінгом з врахуванням значного перепаду рельєфу по земельній ділянці    
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
35    
Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону)
740    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
82200, Львівська обл., Дрогобицький район, Трускавецька територіальна громада, м. Трускавець (станом на 01.01.2021), вулиця Стебницька не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРС-ДІМ" (30610033)

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
4621287400:04:000:0029 , від відомості з ДЗК №69793586 від 18.01.2024, виданий: Державний земельний кадастр 0.5872 га 02.10 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури Тип визначення функц. призначення: За ДБН Б.1.1-22:2017 "Склад та зміст плану зонування території". Функц. призначення: Ж-4 (Багатоквартирна житлова забудова (зона багатоквартирної житлової забудови)) . Вид документації: План зонування території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, План зонування території міста Трускавця (зонінг) №1815 від 23.07.2020

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до існуючих будинків та споруд 0
При проектуванні врахувати допустимі відстані до існуючих будинків та споруд – протипожежні відстані до будинків І-ІІІ/ІІІа, ІІІб, ІV, ІVa, V ступеня вогнестійкості: до житлових, громадських, адміністративно-побутових, промислових підприємств, гаражів - 8/10м, до виробничих, складських, сільськогосподарських будинків і споруд - 12/15м. (у відповідності до таблиці 15.2 розділу 15 «Протипожежні вимоги» ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»).
відстань від об'єкта до меж земельної ділянки 1
Проектований будинок розташувати на відстані мінімально - 1,0м. від південної межі земельної ділянки.
відстань від об'єкта до меж земельної ділянки 12
Проектований будинок розташувати на відстані мінімально - 12,0м. від північної межі земельної ділянки.
до червоних ліній 48
Червоні лінії по вул.Проектована,7 (Зарічна) становлять — 25,0м. _ Будівництво багатоквартирного житлового будинку розташувати на відстані мінімально 48,0м. до червоної лінії.

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
інше 0 Проєктну документацію розробити та затвердити відповідно до вимог Закону України: «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини»; «Порядку розроблення проєктної документації на будівництво об’єктів», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 №45; ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН В.2.2-15:2019 «Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення», ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.2.2-23:2009 «Будинки і споруди. Підприємства торгівлі», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування і забудови населених пунктів», ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.1.2-14-2018 «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель і споруд. Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів», ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд», ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту».

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж При проектуванні об’єкту врахувати відомості про обмеження у використанні земельної ділянки щодо охоронних зон інженерних комунікацій прописаних у Витязі з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, при їх ліквідації або перенесенні: - Обов'язкове дотримання вимог щодо інженерних мереж: - ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди», ДБН В.2.5.-75:2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди», ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі», ДБН В.2.5-20:2018 «Газопостачання» та наказ від 27.06.2008 №190 Міністерства з питань житлово-комунального господарства України «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України». - Згідно з Розділом 11 “Інженерна інфраструктура” підпунктом 11.5 “Розміщення інженерних мереж” ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій”. _ Перед виконанням проектних робіт провести інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування, при наявності на території опрацювання об’єктів транспорту, зв’язку та інженерних комунікацій, відстані від об’єкта будівництва до охоронних зон та інженерних мереж приймати згідно вимог чинних державних будівельних норм - (від фундаменту споруд - фсп, від фундаменту огорож - фог): водопровід і напірна каналізація –фсп-5м, фог-3м, самопливна каналізація – фсп-3м, фог-1,5м, дренаж – фсп-3м, фог-1м, супутній дренаж – фсп-0,4м, фог-0,4м, газопроводи низького тиску – фсп-2м, фог-1м, середнього тиску – фсп-4м, фог-1м, високого (0,3-0,6) тиску –фсп-7м,фог-1м, високого (0,6-1,2) тиску – фсп-10м,фог-1м, кабелі силові – фсп-0,6м,фог-0,5м.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Інформацію не зазначено

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
111 24.07.2024

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА (26230588) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник відділу КУШНІР ЗІНОВІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Розділи