Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:8583-6023-4206-9888
Версія документу
№5
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№V-0031-21/ПРОЕКСП від 22.03.2021
Орган, що видав
ТОВ "Проексп" (40993694) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
«Нове будівництво п’ятиповерхового житлового багатоквартирного будинку з підземним паркінгом по вул. Шевченка, 33, в м. Кременчук, Полтавської області»
Код проектної документації
PD01:8239-9124-1054-7301 Зміни №3 №03-12/19 від 2019-12-03 (видав КУЛІНІЧ КАРОЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА) / Наявні експертизи: EX01:8583-6023-4206-9888
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань охорони праці, З питань пожежної безпеки, З питань екології, З питань інженерного забезпечення, З питань експлуатаційної безпеки, З питань техногенної безпеки, З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, З питань архітектури, Розділ організація будівництва
Головний експерт проекту
БАЧИНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 004301, АЕ 003586, АЕ 003605, АЕ 006920, АР 000458, АР 013921, АЕ 007232 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Полтавська обл., Кременчуцький район, Кременчуцька територіальна громада, м. Кременчук (станом на 01.01.2021), вулиця Шевченка Тараса, 33 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІДАС КРЕМОР" (34397779)

Об’єкти будівництва

# Назва об'єкта Вид будівництва Тип об'єкта Ідентифікатор об'єкта

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
БАЧИНСЬКИЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 004301, АЕ 003586, АЕ 003605, АЕ 006920, АР 000458, АР 013921, АЕ 007232)
Архітектор З питань архітектури
Чернядьєва Ірина Іванівна (АА 004064)
Експерт (фахівець) З питань інженерного забезпечення
Клушина Лілія Сергіївна
Відповідальний експерт З питань пожежної безпеки
З питань техногенної безпеки
Нещерет Андрій Олексійович (АЕ 007303, АЕ 005047, АР 011058, АР 019181)
Відповідальний експерт З питань екології
Еріванли Валентина Насоївна (АР 000987, АЕ 004248, АР 019142)
Відповідальний експерт З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
СТАКОВІЧЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА (АЕ 004938)
Відповідальний експерт З питань охорони праці
З питань експлуатаційної безпеки
З питань інженерного забезпечення
З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Барановський Олександр Петрович (АЕ 005211, АЕ 005231)
Експерт (фахівець) Розділ організація будівництва
Гламаздіна Людмила Володимирівна

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:8239-9124-1054-7301
Орган, що видав
КУЛІНІЧ КАРОЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Розробка проєктної документації
Кількість стадій проектування
Дві стадії
Поточна стадія проектування
проект (П)
Код ДКБС
1122.2 Будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, індивідуальні
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
03.12.2019
Номер проектної документації
03-12/19
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Проект «Нове будівництво п’ятиповерхового житлового багатоквартирного будинку з підземним паркінгом по вул. Шевченка, 33, в м. Кременчук, Полтавської області», розроблений на замовлення ТОВ «МІДАС КРЕМОР», проектною організацією ФО-П «Кулініч К.О.», кваліфікаційний сертифікат архітектора, виданий Зіміну Єгору Олексійовичу, Серія АА № 000856, від 29 листопада 2012 року (свідоцтво про підвищення кваліфікації № 1384 від 17 листопада 2017 року).

Підстави для розроблення проекту:

- містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки;

-технічні умови щодо інженерного забезпечення об'єкта будівництва;

-завдання на проектування.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкту – СС2.

Сукупний показник класу наслідків (відповідальності) об’єкту – СС2.

Робочим проектом передбачається будівництво п’ятиповерхового житлового багатоквартирного будинку з підземним паркінгом по вул. Шевченка, 33, в м. Кременчук, Полтавської області.

За природно-кліматичними умовами м. Кременчук відноситься до I температурної зони. Основні кліматичні характеристики: розрахункова температура зовнішнього повітря -22°С; швидкісний напір вітру - 0,47 кПа (47 кг/м2); вага снігового покриву - 1,45 кПа (145 кг/м2); нормативна глибина промерзання ґрунтів - 1,0 м.

Проектом передбачено виконання благоустрою відведеної та прилеглої території: знесення існуючих будівель, споруд, замощення (влаштування твердого дорожнього покриття) для доріг, проїздів, тротуарів.

Вільна від забудови та замощення територія озеленюється шляхом влаштування газонів із сортів багаторічних трав. Частина існуючих дерев підлягає збереженню.

Інженерна підготовка території будівельного майданчика включає: винесення (перекладення) існуючих інженерних мереж що попадають в зону будівельного майданчика; організацію рельєфу (вертикальне планування); прокладку трас основних інженерних комунікацій; влаштування підоснови для дорожнього покриття. Відведення поверхневих вод проводиться по спроектованому покриттю прорізної та пішохідної частин на внутрішньо-квартальні проїзди і далі на проїзні частини вул. Шевченко та вул. Героїв Небесної Сотні, і далі в дощову каналізацію.

Багатоквартирний житловий будинок скомпонований з трьох житлових секцій.

В підвальному поверсі розташований паркінг на 25 машиномісць, а також технічні і допоміжні приміщення, що обслуговують паркінг і будинок в цілому.

З 1-го по 4-й поверхи розміщено однорівневі квартири.

На п'ятому поверсі запроектовані квартири з виходами на дах будинку. Дах з відкритими терасами для квартир на п'ятому поверсі.

Вертикальний зв'язок між поверхами житлового будинку забезпечується сходовими клітками типу СК-1 з природнім освітленням крізь вікна в зовнішніх стінах.

Житловий будинок обладнується пасажирськими ліфтами вантажопідйомністю 630кг., з прохідними кабінами, розміри яких 1150 х 1350 мм, та шириною дверей 900 мм.

Конструктивна схема проектованого житлового будинку - каркасна та стінова. Підземний паркінг - частково- монолітний залізобетонний каркас, частково- з/б несучі та самонесучі стіни.

Фундаменти запроектовані неглибокого закладання, стрічкові. Основою фундаментів слугують піски дрібні, кварцові, однорідні, вологі, середньої щільності (шар 2С).

Оскільки фундаментна стрічка не досягає рівня залягання шару 2С в межах 0.5-1м, проектом передбачена заміна ґрунтів з пошаровим трамбуванням.

Фундаменти залізобетонні, монолітні, армовані просторовими арматурними каркасами. З’єднання несучої поздовжньої арматури виконується внапуск.

Стіни та конструкції внутрішнього каркасу із монолітного залізобетону. Горизонтальна гідроізоляція передбачена на позначці низу плити перекриття над підвалом із двох шарів руберойду на бітумній мастиці, а на позначці верху фундаменту (по робочому шву бетонування) із цементного розчину 1:2 за складом зі спеціальними добавками.

Вертикальна гідроізоляція стін підвалу, що межують з ґрунтом виконується шляхом обмазування гарячим бітумом за два рази. Надземна частина запроектована з цегляними несучими та самонесучими стінами, товщ. 380 мм. Перекриття- збірні круглопустотні залізобетонні плити з окремими монолітними ділянками.

Перекриття збірні круглопустотні залізобетонні плити з окремими монолітними ділянками

Оздоблення зовнішніх стін штукатуркою по утепленню (мінераловатні плити) з подальшим фарбуванням.

В житловій частині будівлі проектом передбачені поквартирні системи опалення.

Для опалення кожної квартири на зовнішній стіні встановлюється зовнішній блок теплового насоса Vaillant aroTherm VWL 115/2 A 230, а в квартирах запроектовані настінні внутрішні блоки «повітря-вода».

В якості опалювальних приладів передбачені сталеві радіатори з нижнім підключенням фірми Kermi.

Системи опалення виконується з поліпропіленових труб AquaTherm.

На підводках до радіаторів встановлюються теплорегулюючі кутові клапани з термостатичними головками, на зворотних підводках - кутові кульові крани.

Повітря з систем видаляється через повітряні клапани на опалювальних приладах.

У ванних кімнатах встановлюються рушникосушки.

В житлових приміщеннях передбачена природна система витяжної вентиляції з розрахунку нормативної кратності повітрообміну. Витяжні канали передбачені в цегляних стінах кухонь, санвузлів, ванних кімнат, туалетів.

Проектом передбачена механічна припливно-витяжна система вентиляції та система димовидалення ВД1 паркінга.

Приплив повітря здійснюється системами П1 та П2.

Видалення повітря з паркінгу передбачається витяжними вентиляційними системами В1 та В2 із верхньої та нижньої зон в рівному об’ємі від кожного паркувального місця.

Повітропроводи запроектовані з тонколистової сталі, на яких встановлені вентиляційні решітки.

Джерелом водопостачання багатоквартирного  житлового будинку є водопровідна мережа діаметром 200 мм по вул. Шевченко, згідно з технічними умовами. Проектом передбачено кільцювання водопровідної мережі. Для забезпечення господарсько-питних потреб будинку передбачено один ввід водопроводу діаметром 65 мм, який облаштовано загальним водолічильним вузлом. Крім того передбачені лічильники води для поливу території та поквартирні. Гарантований тиск в міській мережі в місці підключення забезпечує потреби будівлі, підвищувальна насосна установка встановлюється за ініціативою замовника. Внутрішнє пожежогасіння житлової частини не передбачається.

Для забезпечення внутрішнього і автоматичного пожежогасіння паркінгу передбачено два вводи водопроводу діаметром 150 мм із сталевих трубопроводів. Система внутрішнього пожежогасіння паркінгу кільцева. Витрати води на внутрішнє пожежогасіння складають два струмені з витратами 2,6 с/с, кожний.

Витрати води на зовнішнє пожежогасіння складають - 20 л/с. Зовнішнє пожежогасіння забезпечується пожежними гідрантами встановленими на внутрішньомайданчикові мережі.

Витрати на пожежогасіння  5 л/сек.,

Витрати на автоматичне спринклерне пожежогасіння  18 л/сек.

Відвід побутових стоків від санітарно-технічного обладнання житлового будинку  в самопливному режимі відводиться до внутрішньо-майданчикової каналізаційної мережі з подальшим відводом до самопливної каналізаційної мережі діаметром 300 мм.

Відвід дощових і талих вод з покрівлі будинку передбачається внутрішніми водостоками. Водостічні воронки прийняті з електро-підігрівом. Дощові і талі води з водозбірної площі покрівлі та з прибудинкової території відводяться до запроектованої системи дощової каналізації з подальшим підключенням в існуючу мережу по вул. Небесної сотні.

Електроспоживачами об'єкта є загально-будинкові навантаження, у тому числі: внутрішнє освітлення, санітарно-технічне і ліфтове обладнання; побутове електричне навантаження квартир; навантаження вбудованих приміщень, ІТП, насосних станцій.

Силовими електроспоживачами будівель є електродвигуни, приводи та пускові пристрої технологічного, санітарно-технічного, ліфтового обладнання, електро-щитове обладнання; обладнання квартир.

Вводи електроживлення до групових розподільних квартирних щитів - від щита поверхового, виконується на напругу 220В (однофазними).

Електроживлення побутових кондиціонерів, електро-опалювального та водонагрівального, дрібного кухонного та холодильного обладнання, посудомийних і пральних машин, додаткового обладнання ванних і душових кімнат, комп'ютерів квартир відбувається - від поверхового квартирного щита. Штепсельні роз'єми передбачені на напругу 220В, струм 10А і 16А.

Струмоприймачі будівлі, що проектується отримують живлення від двох резервованих по КЛ-10 кВ секцій РУ-0,4 кВ ТП, що проектується, по 2-м взаємо-резервованим КЛ-0,4 кВ.

Облік електроенергії передбачається електронними багато-тарифними лічильниками марки «НІК» прямого включення.

Загальний облік передбачається електролічильниками, що встановлюються в електрощитових приміщеннях у ввідно-розподільчих пристроях (ВРП) - на вводах електроживлення.

По-квартирний облік здійснюється однофазними та лічильниками безпосереднього включення, встановлених у сумісних поверхових щитах, що опломбовуються та зачиняються на ключ- у електротехнічних нішах із дверима, що передбачені у загальному коридорі.

Проектом передбачається: загальне робоче освітлення, аварійне освітлення безпеки та евакуаційне освітлення, а також освітлення для огляду та ремонту інженерного обладнання пониженою напругою 12В в технічних приміщеннях (електрощитових, насосних, венткамерах та шахтах ліфтів).

Охорона праці і техніка безпеки при будівництві і експлуатації проектованого об'єкту забезпечується відповідністю всіх проектних рішень, котрі враховують умови безпеки праці, попередження виробничого травматизму, професійних захворювань, пожеж і вибухів.

Відповідно до вимог державних будівельних норм у проекті передбачена реалізація ряду заходів спрямованих на створення безперешкодного та зручного використання простору для перебування осіб з обмеженою фізичною мобільністю.

Передбачені проектні рішення щодо протипожежних відстаней, проїздів та під’їздів для пожежної техніки відповідають вимогам ДБН Б.2.2-12-2019.

Зовнішнє пожежогасіння відповідає вимогам ДБН В.2.5-74:2013.

Архітектурні рішення не порушують вимог ДБН В.1.1-7-2016, ДБН В.2.2-15:2019, ДБН В.2.3-15:2007 Зм.1, Зм2 в частині дотримання вимог пожежної безпеки.

Будівельні конструкції відповідають ступені вогнестійкості будівлі та категорії за вибухопожежною та пожежною небезпекою. Будівельні конструкції паркінгу, відповідають вимогам   ДБН В.2.3-15:2007.

Шляхи евакуації дозволяють швидко і безпечно залишити будівлі.

Об’єкт захищено системами протипожежного захисту: системою пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині оповіщення про пожежу та покажчиків напрямків евакуювання), диспетчеризації систем протипожежного захисту та функціонально пов’язаних інженерних систем, автоматичною системою водяного пожежогасіння, системою протидимного захисту.

Роботи по будівництву не становлять пожежної та техногенної загрози за умови дотримання всіх передбачених проектом рішень та заходів.

Згідно до містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва  від 03.02.2021 №28.01-12/0128, цільове призначення земельної ділянки - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, для будівництва п’ятиповерхового житлового будинку, функціональне призначення -  територія для розміщення  5-поверхового житлового будинку згідно документу : Про затвердження внесення змін до детального плану території центральної частини міста Кременчука Полтавської області.

Проектована будівля знаходиться в історичній центральній частині м. Кременчук із повною сформованою інфраструктурною базою та усіма необхідними об'єктами соціального, торговельного та побутового призначення.

Запроектовані прибудинкові майданчики – дитячий, для відпочинку дорослого населення, занять фізкультурою, розміщені згідно вимог ДСП 173-96, також передбачена  експлуатована покрівля, для мешканців квартир верхнього поверху ( п.5.52 ДБН В.2.2-15:2019 ), автостоянка, розміщена згідно вимог ДСП 173-96. В підвальному поверсі розташований паркінг на 25 машиномісць.

Розташування житлової будівлі на земельній ділянці та розпланування квартир дозволяє забезпечити нормативні терміни інсоляції відповідно до вимог ДСП 173-96. Всі квартири мають типову схему планування – житлові кімнати, кухні, санітарно–побутові приміщення, передпокій, інші підсобні приміщення. Основні приміщення квартир мають природне освітлення та можливість провітрювання.

Згідно проведених розрахунків ефективності звукоізоляції джерел шуму, в т.ч. перекриття над паркінгом, прийняті проектні рішення влаштування шумозахисту забезпечують нормативні рівні шуму в нормованих приміщеннях ( ДСП 173-96, ДБН В.1.1-31:2013). Дах має покриття інверсійного типу з підвищеною шумоізоляцією та вентиляцією,  відповідно п.5.14 ДБН В.2.2-15:2019,  вікна – у звукозахисному виконанні.

В проекті є запис, що матеріали та устаткування передбачені такі, що дозволені до застосування в Україні.

Сміттєвидалення передбачене до сміттєзбірного майданчику ( на кухнях передбачене облаштування подрібнювачів за СН-145 ) з подальшим вивезенням , відповідно до прийнятої схеми поводження з відходами в м. Кременчук.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 23.05.2017 р.  дана планована діяльність не відносяться до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля. 

На даній ділянці, а також поблизу, відсутні об’єкти природно-заповідного фонду України (заповідники, національні парки, регіональні парки, заказники, заповідні урочища та інші), як загальнодержавного так і місцевого значення, відсутні об’єкти та території, які пропонуються до резервування з метою подальшого заповідання під природно-заповідний фонд.

В районі будівництва об'єкта відсутні меліоровані, зрошувані, осушні землі, болота, території зайняті водою, землі рекреаційного, природоохоронного, історико-культурного призначення, землі лісового фонду. Порушених, деградованих, непридатних земель не відмічено.

Перелік впливів на стан навколишнього середовища від об’єкту при експлуатації :

Атмосферне повітря.

Хімічне забруднення атмосферного повітря при експлуатації:

Джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря є підземний паркінг на 25 м/м, відкрита автостоянка на 43 м/м, в тому числі 5 місць для автомобілів маломобільної групи населення.

Джерелами впливу на навколишнє природне середовище є організовані та неорганізовані джерела викидів в атмосферу. Планується до утворення 5 стаціонарних джерела викидів: №№ 1, 2 – стоянка легкових автомобілів – неорганізовані; № 3 – ворота підземного паркінгу – неорганізоване; №№ 4, 5 – витяжні вентиляційні системи підземного паркінгу – організовані.

Від джерел викидів в атмосферне повітря викидаються: азоту діоксид, оксид вуглецю, ангідрид сірчистий, вуглеводні насичені, сажа.

Розрахунок розсіювання забруднюючих речовин в атмосфері проводився в міській координатній системі по програмах автоматизованого розрахунку концентрацій і розсіювання забруднюючих речовин в атмосфері "ЕОЛ+" версія 5.3.8.

Аналіз розрахунків, проведених з урахуванням фонового забруднення атмосферного повітря, показав, що за всіма інгредієнтами, приземні концентрації в межах житлової забудови не перевищують нормативних значень.

Фізичне забруднення - шум на території забудови згідно розрахунків не перевищує  нормативів ГДР. 

Для забезпечення нормативного шумового режиму в житлових приміщеннях та на прилеглій території проектом передбачено застосування технологічного обладнання з низькими рівнями шуму та застосування звукоізолюючих будівельних конструкцій.

Розміщення об’єкту по показниках забруднення атмосферного повітря – допустиме, так як вклад його у фонове забруднення міста – не суттєвий.

Водне середовище - вплив в межах дозволених рівнів.

Порушення гідрологічних і гідрогеологічних параметрів водних об'єктів в зоні впливу об’єкту  не відбувається.

Концентрація забруднень в господарчо-побутових стічних водах, що скидаються до існуючої  каналізаційної мережі міста, не перевищує нормативів «Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення»,  затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від     01 грудня 2017 року N 316.

 Поводження з відходами: при експлуатації утворюються відходи 4-го класу небезпеки. 

Рішення щодо роздільного збирання побутових відходів прийняті у відповідності до вимог «Державних санітарних правил утримання територій населених місць», затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17.03.2011 р. № 145, «Методики роздільного збирання побутових відходів», затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.08.2011 р. № 133, Закону України «Про відходи» (ст.ст. 5, 17, 35-1). Загальна кількість контейнерів-4.

Норми утворення та надання послуг з вивезення ТПВ взяті з Додатків №№ 1, 2 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 10.05.2019 р.  № 601 «Про затвердження норм надання (споживання) послуг з вивезення побутових відходів для населення, підприємств, установ та організацій м. Кременчука»

Геологічне середовище – загальна діяльність об’єкту не спричиняє екологічно небезпечні зміни у геологічному середовищі, не порушує ландшафт, не викликає змін основних елементів геологічної структурно-тектонічної будови, а також виключає виникнення ендогенних і екзогенних явищ штучного, техногенного походження.  В процесі експлуатації об’єкту вплив не геологічне середовище не очікується.

Флора – впливає в межах  дозволених рівнів.

На території безпосереднього розташування об’єкту згідно довідки про зелені насадження  в наявності дерева (16 шт.) та рослинність, представлена лише малоцінним трав’янистим покриттям. Частина існуючих дерев підлягає збереженню.

Вільна від забудови та замощення територія озеленюється шляхом влаштування газонів із сортів багаторічних трав.

Експлуатація ділянки не призводить до зміни кількісного, а особливо видового складу рослинних угруповань і фауни. Під впливом господарської діяльності не відбуваються зміни, а саме виснаження і деградація, складу домінуючих рослинних угруповань і фауністичних комплексів, а також ландшафтів.  

Фауна – не впливає.

Грунти вплив – в межах дозволених рівнів. Загалом експлуатація будинку не призведе до екологічно небезпечних змін у ґрунтовому середовищі.

Соціальне і техногенне середовищевплив від об’єкта в межах дозволених рівнів.

Прийняті архітектурно-планувальні, конструктивні, технологічні, будівельні та організаційні рішення дозволяють зробити висновок, що будівництво житлового будинку не вплине на соціальне середовище в районі його розміщення і не буде сприяти погіршенню умов життєдіяльності місцевого населення та його здоров'ю.

Планована діяльність об’єкту не впливає на промислові, житлово-цивільні об’єкти, пам’ятники архітектури, історії і культури, наземні і підземні споруди та інші елементи техногенного середовища, завдяки прийнятим рішенням щодо розміщення будівлі і споруд, дотримання санітарно-гігієнічного, екологічного, протипожежного та містобудівного законодавства.

Основним джерелом дії на природне середовище буде процес будівництва. При цьому короткочасними джерелами дії на навколишнє середовище будуть будівельні машини і механізми, пересувні зварювальні агрегати. Дія короткочасних джерел забруднення атмосфери є локальною, нетривалою і не зробить помітного впливу на забруднення атмосфери в районі розташування об'єкту.

Рівень впливу на всі складові навколишнього природного середовища при проведенні будівельних робіт не перевищує нормативів.

Ці залишкові впливи є допустимими, оскільки при експлуатації проектованого об'єкта їх рівні знаходяться в межах екологічних  норм.

Під час розгляду проектної документації експертами ТОВ «ПРОЕКСП», проведення комплексної експертизи проекту «Нове будівництво п’ятиповерхового житлового багатоквартирного будинку з підземним паркінгом по вул. Шевченка, 33, в м. Кременчук, Полтавської області», в проект внесені зміни та доповнення.

Відповідальність за внесення змін та доповнень у проектну документацію несе замовник і проектна організація.

Замовник експертизи несе відповідальність згідно з законодавством, за достовірність узгоджених документів, наданих для проведення експертизи.

 


Розділи