Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:7961-4383-8724-2319
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№14-0740/01-23 від 08.02.2024
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Львівській області (35917794) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Нове будівництво виробничо-складських та торгово-офісних будівель і споруд на вул. П. Дорошенка, 7б за межами с. Кожичі Яворівського району Львівської області
Код проектної документації
PD01:5651-9468-7034-3061 Зміни №2 №46/23 від 2023-05-05 (видав НОВОЯВОРІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО") / Наявні експертизи: EX01:7961-4383-8724-2319
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності
Головний експерт проекту
КНЯЗИК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ (АЕ 006455, АА 000387, АЕ 000079 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Львівська обл., Яворівський район, Івано-Франківська територіальна громада, с. Кожичі (станом на 01.01.2021) , вулиця Дорошенка Петра, 7 б не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Фізична особа Персональні дані

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Архітектор Архітектурне об'ємне проектування
ЗАЯЦЬ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ (АА 000386)
Відповідальний експерт З питань міцності, надійності, довговічності
Цебенко Ігор Іванович (АР 014256, АЕ 00738)
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
КНЯЗИК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ (АЕ 006455, АА 000387, АЕ 000079)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:5651-9468-7034-3061
Орган, що видав
НОВОЯВОРІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО" (32390038)
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
проектні роботи
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1252.8 Склади універсальні
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
05.05.2023
Номер проектної документації
46/23
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Робочий проєкт розроблено НКП Архітектурно-планувальне бюро (Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 2, головний архітектор проєкту Гурин А.М., кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 000769, виданий 19.11.2012) на підставі:

- завдання на проєктування, затвердженого замовником та погодженого генеральним проєктувальником;

- містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва (реєстраційний номер ЄДЕССБ MU01:4657-7408-7943-1406), затверджених наказом відділу містобудування та архітектури Яворівської райдержадміністрації Львівської області від 13.01.2023 № 2.

Замовником додатково надано:

- витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 16.12.2020 № 237370330;

- витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 06.04.2021 № НВ-4615736902021;

- звіт з інженерно-геологічних вишукувань, виконаний ФОП Ковальчук А. А. у 2021 році.

 

Клас наслідків (відповідальності) об’єктів – СС1, сукупний показник – СС1.

 

Проєктні рішення

Генплан

Земельна ділянка площею 0,3960 га (кадастровий номер 4625883600:04:000:1499), на якій передбачено будівництво виробничо-складських та торгово-офісних будівель, знаходиться на вул. П. Дорошенка, 7 б в с. Кожичі (за межами населеного пункту) Яворівського району Львівської області. Рельєф ділянки – з незначним ухилом на південь. Ділянка з півночі та заходу обмежена вільними від забудови ділянками, з півдня – існуючою нежитловою забудовою, зі сходу – існуючим проїздом (виїзд на автодорогу Т-14-14). Ділянка вільна від забудови та цінних зелених насаджень. Заїзд-виїзд на ділянку – з існуючого проїзду зі східного боку, який пов’язаний з автодорогою Т-14-14.

Рішеннями генплану та завданням на проєктування передбачено будівництво виробничо-складської будівлі з приблокованою торгово-офісною будівлею, будівлі охорони, локальних очисних споруд в складі септика та фільтрувального колодязя, водяної свердловини, комплектної трансформаторної підстанції, двох протипожежних резервуарів ємністю 100 м3 кожен з насосною пожежогасіння, влаштування тимчасової автостоянки для автомобілів працівників підприємства та відвідувачів (у т. ч. з машино-місцем для автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення), площадки для сміттєзбірних контейнерів, заїзду/виїзду на ділянку, пішохідних шляхів (тротуарів), замощення та озеленення ділянки.

Покриття заїзду/виїзду та замощення території – асфальтобетонне, покриття пішохідних доріжок – бетонна бруківка (ФЕМ) відповідної товщини.

Генпланом враховано потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення: в місцях перетину пішохідних доріжок з проїздами передбачено перехідні пандуси із зонами пониженого бордюру, поздовжні ухили на шляхах руху маломобільних груп населення не перевищують 5 %; покриття пішохідних доріжок і проїздів – тверде з антиковзкою поверхнею; на автостоянці передбачено місце для автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, вихід на рампу продубльовано пандусом.

Вільну від забудови і замощення територію передбачено максимально озеленити шляхом посіву трав’яних газонів та посадки декоративних туй. Відведення поверхневих вод з території передбачено в понижені місця рельєфу з подальшим відведенням в існуючу водовідвідну канаву. На автостоянці передбачено встановлення сепаратора нафтопродуктів.

Архітектурні рішення

Робочим проєктом передбачено будівництво виробничо-складської будівлі з приблокованою торгово-офісною будівлею та будівлі охорони.

Виробничо-складська будівля – одноповерхова, прямокутної форми в плані, з розмірами в крайніх осях 60,0х18,0 м, запроєктована в складі складських та виробничих приміщень, приміщення персоналу з побутовими приміщеннями (санвузол, душова), двох рамп. Дах будівлі – двосхилий, дах над рампами – односхилий, водовідведення з дахів – зовнішнє організоване. Висота складських приміщень (в нижній точці до низу ферм покриття) – 5,80 м.

Приблокована торгово-офісна будівля – одноповерхова, прямокутної форми в плані, з розмірами в крайніх осях 12,0х6,0 м, запроєктована в складі тамбура, торгового та офісного приміщень, приміщення персоналу та санвузлів (один із санвузлів запроєктовано з входом із зовні). Дах будівлі – односхилий, водовідведення з даху – зовнішнє організоване. Висота приміщень приблокованої торгово-офісної будівлі – 3,0 м. Вхід у виробничо-складські та торгово-офісні приміщення передбачено з рівня рамп, вихід на рампи – за допомогою зовнішніх сходів та пандуса.

Будівля охорони – одноповерхова окремо розташована, прямокутної форми в плані, з розмірами в крайніх осях 11,90х4,0 м, запроєктована в складі приміщення охорони, приміщення магазину, приміщення персоналу, санвузла. Дах будівлі – двосхилий, водовідведення з даху – зовнішнє організоване. Висота приміщень будівлі охорони (в нижній точці) – 2,75 м.

Огороджувальні стінові конструкції – сендвіч-панелі (виробничо-складські приміщення), газобетонні блоки D 500 (торгово-офісні приміщення та будівлі охорони); перегородки – протипожежні (вогнестійкий гіпсокартон по металевому каркасу), цегляні та гіпсокартонні; покриття даху – сендвіч-панелі (виробничо-складська будівля) та профнастил (торгово-офісні приміщення, будівля охорони, рампи), ворота – металеві підйомні, зовнішні двері – металопластикові та з МДФ, вікна – металопластикові з енергозберігаючими склопакетами, підлога – наливна (складські та виробничі приміщення) та керамічна плитка, підшивна стеля – гіпсокартонні плити, стеля побутових приміщень виробничо-складської будівлі – сендвіч-панелі. Зовнішні стіни, перекриття торгово-офісних приміщень, дах будівлі охорони, підлоги по ґрунту (в межах, визначених проєктними рішеннями) передбачено утеплити. Дерев’яні конструкції перекриття та даху торгово-офісної будівлі та даху будівлі охорони передбачено покрити вогнезахисними засобами, які забезпечують 1-шу групу вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363.

Робочим проєктом враховано потреби людей з обмеженими можливостями (покриття підлог – керамічна плитка з шорсткою поверхнею, що не допускає ковзання, вхід у торгово-офісні приміщення продубльовано пандусом).

Зовнішнє опорядження будівель передбачено згідно з паспортом опорядження фасадів, внутрішнє опорядження – згідно з функціональним призначенням приміщень.

Конструктивні рішення

Конструктивна система виробничо-складської будівлі – металевий каркас. Просторова стійкість будівлі забезпечена спільною роботою елементів металевого каркасу (колон, ферм, балок, прогонів, вертикальних в’язей, зв’язкових ферм) та покриття з сендвіч-панелей. Основні конструктивні елементи: фундаменти – монолітні залізобетонні стовпчасті, монолітні залізобетонні фундаментні балки, монолітні залізобетонні стрічкові; колони, ферми, вертикальні в’язі, зв’язкові ферми, балки, прогони – металеві; плита підлоги рампи, зовнішні сходи – монолітні залізобетонні.

Конструктивна система приблокованої торгово-офісної будівлі – стінова. Просторова стійкість будівлі забезпечена спільною роботою поперечних і поздовжніх стін, вертикальними вставками в стінах та поясом, влаштованим по верху стін. Основні конструктивні елементи: фундаменти – монолітні залізобетонні стрічкові; стіни – газобетонні блоки D 500; вертикальні вставки та пояс – монолітні залізобетонні; перемички – монолітні залізобетонні; балки перекриття та покриття – дерев’яні.

Конструктивна система будівлі охорони – стінова. Просторова стійкість будівлі забезпечена спільною роботою поперечних і поздовжніх стін, вертикальними вставками в стінах та поясом, влаштованим по верху стін. Основні конструктивні елементи: фундаменти – монолітні залізобетонні стрічкові; стіни – газобетонні блоки D 500; вертикальні вставки та пояс – монолітні залізобетонні; перемички – збірно-монолітні армовані з лоткових блоків; конструкції даху – дерев’яні.

 

Під час розгляду робочого проєкту виявлено помилки та надано зауваження, інформація про що доведена до замовника та проєктувальника. До проєктної документації проєктувальником внесено відповідні зміни та доповнення.

Робочий проєкт Нове будівництво виробничо-складських та торгово-офісних будівель і споруд на вул. П. Дорошенка, 7 б за межами с. Кожичі Яворівського району Львівської області розроблено згідно з вихідними даними на проєктування з дотриманням вимог щодо міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва.

виконавець звіту

Роман Бандура

Розділи