Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:0351-8496-4704-8660
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№07/0389/23 від 15.12.2023
Орган, що видав
ТОВ "Будівельний консалтинг та експертиза" (41768326) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Капітальний ремонт приміщень ЦНАПу в будівлі сільського клубу в с. Ізки, №169, Пилипецької сільської ради Закарпатської області
Код проектної документації
PD01:3128-4343-3902-2376 №34-23 від 2023-11-29 (видав КИЙ ІВАН ІВАНОВИЧ) / Наявні експертизи: EX01:0351-8496-4704-8660
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, З питань кошторисної частини проектної документації, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань пожежної безпеки, З питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту, З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, З питань енергозбереження
Головний експерт проекту
Пригара Василь Юрійович (АЕ 006643, АЕ 006655, АЕ 000141 )

Кошторисна вартість


Кошторисна вартість в цілому по об'єкту будівництва за результатами експертизи

Дата кошторису Заявлена кошторисна вартість, тис. грн. Із загальної кошторисної вартості виконано, тис. грн.
Загальна вартість Будівельні роботи Устаткування, меблі, інвентар Інші витрати Загальна вартість Будівельні роботи Устаткування, меблі, інвентар Інші витрати
14.12.2023 3812.526 2580.446 0 1232.08

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Закарпатська обл., Хустський район, Пилипецька територіальна громада, с. Ізки (станом на 01.01.2021) , №169 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ПИЛИПЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА (04350843)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
З питань експлуатаційної безпеки
З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Пригара Василь Юрійович (АЕ 006643, АЕ 006655, АЕ 000141)
Відповідальний експерт З питань кошторисної частини проектної документації
Перфун Лідія Іванівна (АЕ 005207)
Відповідальний експерт З питань пожежної безпеки
З питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту
ПАВЛІВ ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ (АЕ 000496, АЕ 004314, АЕ 007182)
Відповідальний експерт З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
САВЧИН Михайло Михайлович (АЕ 004397)
Відповідальний експерт З питань енергозбереження
З питань інженерного забезпечення
Розділ опалення, вентиляція та кондиціонування повітря
Шніцер Надія Сергіївна (АЕ 006416, АЕ 000130)
Експерт (фахівець) З питань інженерного забезпечення
Розділ водопостачання та водовідведення
Остапенко І.Б
Експерт (фахівець) З питань інженерного забезпечення
Розділ електрообладнання та електроосвітлення
Тромпак В.В.

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:3128-4343-3902-2376
Орган, що видав
КИЙ ІВАН ІВАНОВИЧ
Вид будівництва
Капітальний ремонт
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1261.9 Будівлі для публічних виступів інші
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Так
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
29.11.2023
Номер проектної документації
34-23
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Робочий проект розроблений у 2023 році ФОП Кий І. І. – генеральний проектувальник, ГІП – Кий І. І., кваліфікаційний сертифікат АР №016298 від 18.06.2020 року, на підставі акту технічного обстеження та завдання на проектування, затвердженого замовником.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкту будівництва – СС1. Сейсмічність району будівництва - 7 балів. Приміщення ЦНАПу, які підлягають ремонту, розташовані в частині об’єму першого поверху  двоповерхової будівлі сільського клубу.

Робочим проектом передбачено:

-        влаштування санвузлів для відвідувачів та працівників ЦНАПу;

-        ремонт внутрішнього оздоблення приміщень, що підлягають ремонту;

-        заміна та влаштування інженерних мереж водопроводу, каналізації , вентиляції та електричних мереж;

-        влаштування системи пожежної сигналізації в ремонтованих приміщеннях ЦНАПу;

-        влаштування опалення приміщень ЦНАПу  електричними конвекторами;

-        заміна віконних та дверних конструкцій  в ремонтованих приміщеннях на металопластикові;

-       ремонт ганку та влаштування пандусу для  МГН;

- влаштування зовнішньої напірної каналізації для підключення запроектованої каналізації до існуючих локальних очисних споруд;

 

Проектними рішеннями в приміщеннях ЦНАПу передбачено розташувати: два тамбури, зал очікування, громадську приймальну, фронт-офіс, два санвузли, санвузол для МГН, технічне приміщення два кабінети, коридор. Перепланування існуючих приміщень здійснюється шляхом монтажу  перегородок з блоків з ніздрюватого бетону. Запроектовані сходи та пандус – з монолітного залізобетону класу С12/15, арматура класу А400С.

Робочим проектом передбачено капітальний ремонт частини приміщень 1-го поверху з влаштуванням санвузлів та підключення їх до системи водопроводу та каналізації, що проектуються. Ввід ХВП здійснюється від існуючої дворової мережі водопроводу. На вводі водопроводу в технічному приміщенні  (поз.8) встановлюється водомірний вузол з лічильником калібру 15 мм та УФ знезаражувачі.  Потреби в ГВП забезпечує електроводонагрівач.  Системи В1 та Т3 монтуються з поліпропіленових труб за ДСТУ Б. В.2.7-144:2007. Трубопроводи системи побутової каналізації монтуються з пластикових труб ПВХ  Ø 50 - 110 мм та прокладаються стелею підвалу. Запроектований вентстояк каналізації виводиться вище рівня покрівлі. Запроектована мережа каналізації від санвузлів ЦНАПу підключається в дворову мережу каналізації, що проектується. Підключення (врізка) зовнішнього водопроводу приміщень ЦНАПу здійснюється в існуючому водопровідному колодязі з встановленням в ньому запірної арматури. Зовнішній водопровід монтується з поліетиленових напірних труб Ø 32 мм (ПЕ 100 SDR 17) за ДСТУ Б.В.2.7-151:2008. Випуск системи каналізації К1 з будівлі здійснюється в запроектовану КНС,   яка передбачена для можливості підключення стоків до діючих очисних споруд каналізації на території школи. Мережа зовнішньої каналізації виконується з ПВХ труб Ø 110 мм, напірна частина ( від КНС до колодязя-гасника напору) з поліетиленових труб типу ПЕ 100 SDR 11 Ø 50 мм за ДСТУ Б.В.2.7-151:2008.

Робочий проект електропостачання виконаний в межах дозволеної потужності. Робочим проектом передбачено змонтувати розподільчий пристрій ЩО, який підключено від діючого ввiдно- розподiльчого, прокласти магістральну лінію живлення ЩО кабелем ВВГнгд 5х6. Лінію живлення захищено автоматичним вимикачем 32А.   Для розподілу, захисту від перевантаження та струмів короткого замикання групових мереж в розподільчі щити встановлюються автоматичні вимикачі згідно схеми принципової. В будівлі передбачено влаштування: робочого та аварійного освітлення. Над виходами з будівлі та в основних проходах передбачено встановлення світлових показників "Вихiд" з вбудованим джерелом резервного живлення.  Мережа робочого та аварійного освітлення виконана кабелем ВВГнг-нд 3х1.5мм2 і прокладається скрито пiд штукатуркою у штрабах стiн. Мережа робочого освітлення живиться вiд відповідного поверхового щита. Світильники аварійного освітлення передбачені в комплектi з блоком резервного живлення. Живлення розеток та силового обладнання виконуються кабелем ВВГнг-нд вiдповiдного сiчення, що прокладаються скрито пiд штукатуркою у штробах стiн. Висота встановлення електрообладнання прийнята: для       розеток в приміщеннях - 0,4 м від рівня підлоги; для         вимикачів освітлення - 1,0 м від рівня підлоги; дл розподільчих щитів - верх щита на рівні 1,8 м від підлоги. Штепсельнi розетки в приміщенні застосовуються на струм 16А. З’єднання проводів у вiдгалужувальних коробках виконуються способом опресовки, зварювання або спеціальними клемними з’єднаннями. У лініях, якi живлять штепсельнi розетки та електронагрiвальнi припади, застосовуються диференційні автоматичні вимикачі з номінальним диференціальним струмом відключення 30 мА.

Робочим проектом передбачена можливість безперешкодного пересування маломобільних груп населення, що забезпечується запроектованим пандусом  з ухилом 8%.  У приміщеннях передбачено туалет з універсальною кабіною, доступною для всіх категорій громадян, облаштованою допоміжними пристроями. Також передбачено покриття підлог із нековзких матеріалів, прийнято ширину дверних прорізів не менше 0,9 м.

Робочим проектом розроблений розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту. У розділі «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту» проведений системний аналіз запропонованих у проекті комплексних інженерних, технічних та організаційних заходів, визначені потенційні фактори ризику, враховано характеристики вражаючих впливів, визначено ефективність запобіжних заходів. Виконання закладених в розділі «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту» рішень дозволить, в більшості випадків, запобігти виникненню аварій, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями, значно знизити збиток, що наноситься НС об’єкту будівництва, навколишньому природному середовищу, життю і здоров’ю людей.

Заявлена кошторисна вартість, визначена в поточних цінах станом на 28.11.2023 року складала 3823,930 тис. грн., в тому числі: будівельні роботи  – 2587,739 тис. грн., інші витрати  – 1236,191 тис. гривень.

За результатами розгляду кошторисної частини встановлено, що зазначена документація, яка враховує обсяги робіт, передбачені робочим проектом, складена відповідно до вимог КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Мінрегіону № 281 від 01.11.2021 року.

Загальна кошторисна вартість у поточних цінах станом на 14.12.2023 року складає 3812,526 тис. грн., в тому числі: будівельні роботи – 2580,446  тис. грн., інші витрати  – 1232,080 тис. гривень.

При проведенні експертизи зроблено ряд зауважень та пропозицій, які були в робочому порядку доведені до замовника, після опрацювання яких, до проектної документації внесені необхідні зміни і доповнення.

 

Розділи