Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:7080-2861-9804-0394
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№14-0585/01-23 від 06.11.2023
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Львівській області (35917794) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Нове будівництво господарсько-побутової фермерської будівлі та господарської споруди (споруди подвійного призначення) в с. Стрептів Львівського району Львівської області.
Код проектної документації
PD01:6587-0891-3514-2542 №01/08/23 від 2023-08-01 (видав "МОРЕ ФОРМ") / Наявні експертизи: EX01:7080-2861-9804-0394
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності
Головний експерт проекту
КНЯЗИК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ (АЕ 006455, АА 000387, АЕ 000079 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Львівська обл., Львівський район, Кам'янка-Бузька територіальна громада, с. Стрептів (станом на 01.01.2021) , південна частина с. Стрептів не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЕКО ФУД" (41523809)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Архітектор Архітектурне об'ємне проектування
ЗАЯЦЬ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ (АА 000386)
Експерт (фахівець) З питань міцності, надійності, довговічності
Крупка Володимир Теодорович
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
КНЯЗИК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ (АЕ 006455, АА 000387, АЕ 000079)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:6587-0891-3514-2542
Орган, що видав
"МОРЕ ФОРМ" (43118238)
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Кількість стадій проектування
Дві стадії
Поточна стадія проектування
проект (П)
Код ДКБС
1271.9 Будівлі сільськогосподарського призначення інші
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
01.08.2023
Номер проектної документації
01/08/23
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Проєкт розроблено ПП Море Форм+ (м. Львів, вул. Сахарова, 42, оф. 401, головний архітектор проєкту Шевчук В.Б., кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 000820, виданий 19.11.2012) на підставі:

- завдання на проєктування, затвердженого замовником та погодженого генеральним проєктувальником;

- містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва (реєстраційний номер ЄДЕССБ МU01:6677-4261-2206-5371), затверджених наказом відділу архітектури, містобудування та комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради Львівського району Львівської області від 28.07.2023 № 12.

Додатково замовником надано:

- договір оренди земельної ділянки від 04.08.2017;

- витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 14.07.2023 № НВ-7100442772023;

- технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування, виконаний ПП Будгеопроект у 2023 році.

 

Клас наслідків (відповідальності) об’єктів – СС1, сукупний показник – СС1.

 

Проєктні рішення

Генплан

Земельна ділянка загальною площею 1,9641 га (кадастровий номер 4622186600:12:000:0250), на якій передбачено будівництво господарсько-побутової фермерської будівлі та господарської споруди (споруди подвійного призначення), знаходиться в с. Стрептів Львівського району Львівської області, в південній частині села. Рельєф ділянки рівнинний, з невеликим ухилом. Ділянка вільна від забудови, цінні зелені насадження на ділянці відсутні. Через північно-східну частину ділянки проходить охоронна зона ПЛ-10 кВ, через східну та південну частину ділянки – санітарна зона підприємства по вирощуванню та переробці грибів. Заїзд/виїзд на ділянку – з вул. Львівська.

Проєктом передбачено будівництво господарсько-побутової фермерської будівлі та господарської споруди (споруди подвійного призначення), а також влаштування проїздів, тимчасової автостоянки (у т. ч. для автомобілів осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення), замощення та озеленення території шляхом посіву газону та посадки декоративних дерев і кущів. Ширина запроєктованого проїзду – не менше 3,50 м. Покриття проїзду та автостоянки – асфальтобетон, пішохідних шляхів бетонна бруківка (ФЕМ).

Рішеннями генплану враховано потреби осіб з обмеженими можливостями: в місцях перетину пішохідних доріжок з проїздом передбачено перехідні пандуси із зонами пониженого бордюру; на автостоянці передбачено місця для тимчасового зберігання автомобілів осіб з інвалідністю, покриття на шляхах руху маломобільних груп населення – тверде з неслизькою поверхнею.

Відведення поверхневих вод передбачено по спланованій поверхні ділянки в існуючу канаву.

Архітектурні рішення

Згідно із завданням на проєктування будівництво господарсько-побутової фермерської будівлі та господарської споруди (споруди подвійного призначення) передбачено в одну чергу без виділення пускових комплексів. Господарсько-побутова фермерська будівля (надалі - будівля) – 1-2 поверхова, Г-подібної форми в плані, з розмірами в крайніх осях 42,40х18,0 м (в осях 1-8/Б-В) та 12,0х35,0 м (в осях 8-10/А-Г). Дах будівлі – плоский суміщений, запроєктований на різних рівнях, водовідведення з даху – зовнішнє організоване. Будівля складається з одноповерхової частини (в осях 2-10/А-Г) з виставковим залом сільськогосподарської продукції, харчоблоку з їдальнею на 40 посадкових місць з технологічними і допоміжними приміщеннями та двоповерхової частини (в осях 1-2/Б-В) з побутовими приміщеннями. На 1-му поверсі одноповерхової частини будівлі також запроєктовано твердопаливну котельню, технічні приміщення, санвузли, накриту односхилим дахом терасу. На 1-му поверсі двоповерхової частини будівлі запроєктовано санітарно-побутові приміщення (гардеробна верхнього одягу, роздягальні, санвузли (у т. ч. санвузол з універсальною кабіною), комора), на 2-му поверсі – коридор, кімнати персоналу, побутову кімнату, санвузли. Висота виставкового залу та приміщень харчоблоку (до низу підшивної стелі) – 5,0 та 3,50 м відповідно, висота 1-го поверху побутового блоку – 3,30 м, висота приміщень 2-го поверху (до низу конструкцій покриття) – 2,70 м. На даху будівлі (над приміщеннями харчоблоку) запроєктовано металеві площадки для встановлення технологічного обладнання.

Зв’язок між поверхами побутового блоку будівлі передбачено сходовою кліткою типу СК1, другий евакуаційний вихід з 2-го поверху передбачено зовнішніми сходами типу С3. Вихід на покрівлю передбачено з площадки сходової клітки по металевій драбині через люк виходу на дах, перехід на рівні даху передбачено зовнішньою стаціонарною драбиною. Над входами у виставковий зал та в приміщення їдальні запроєктовано дашки для захисту від атмосферних опадів.

Запроєктовані перегородки – цегляні та гіпсокартонні, двері – металеві протипожежні утеплені та металопластикові, вхідні двері – зі самодотягувачами та ущільненням в притулах, вікна – в металопластиковому та алюмінієвому профілі з енергозберігаючими склопакетами, покрівля – гравійна засипка товщиною 100 мм по ПВХ мембрані, карнизна частина та парапет виставкового залу (по осях Б і В) – сендвіч-панелі товщиною 150 мм. Зовнішні цегляні стіни передбачено утеплити пінополістирольними плитами товщиною 150 мм, дах – пінополістирольними плитами загальною товщиною 300 мм по несучому профнастилу, підлогу по ґрунту – плитами екструдованого пінополістиролу товщиною 100 мм.

Проєктними рішеннями враховано потреби осіб з обмеженими можливостями: головний вхід в будівлю та вхід в їдальню передбачено з рівня замощення; на 1-му поверсі запроєктовано санвузол з універсальною кабіною; покриття підлог та вхідних площадок запроєктовано з матеріалів з шорсткою поверхнею, що не допускають ковзання; дверні заповнення передбачено без порогів.

Зовнішнє опорядження будівлі передбачено згідно з паспортом опорядження фасадів, внутрішнє опорядження – згідно з функціональним призначенням приміщень.

Господарська споруда, яка виконує функцію споруди подвійного призначення (надалі - споруда) – окремо розташована, напівзаглиблена, прямокутної форми в плані, з розмірами в крайніх осях 5,10х37,40 м, надземна частина споруди – обсипана піском та ґрунтом (загальна товщина обсипки на перекритті – 500 мм). Зі споруди передбачено два виходи безпосередньо назовні. Споруда запроєктована в складі: тамбури, приміщення для зберігання реманенту та сільськогосподарської продукції, допоміжні приміщення, санвузли. Висота приміщень – 2,75 м. Стіни споруди ззовні та з середини передбачено покрити гідроізоляцією: зовнішня гідроізоляція двокомплектна еластична гідроізоляція типу Teknomer 200EX, внутрішня гідроізоляція двокомпонентне еластомерне гідроізоляційне поліуретан-бітумне покриття типу Neodur PB2K по ґрунтовці Neotex PU Primer. Шви в стінах передбачено загерметизуваати герметиком типу Neotex PU Joint.

Конструктивні рішення

Конструктивна система будівлі – каркасно-стінова (монолітні залізобетонні колони та поздовжні і поперечні цегляні стіни). Просторова стійкість будівлі забезпечена жорстким защемленням колон у фундаментах, спільною роботою елементів каркасу, горизонтальних в’язей, поздовжніх і поперечних цегляних стін. На залізобетонні колони опираються металеві ферми, на ферми – балки та прогони покриття. З’єднання ферм з колонами – шарнірне. По цегляних стінах (на відм. +4,000 та +6,000) запроєктовано монолітні залізобетонні пояси. Кріплення стійок навісу (в осях 2-9/А-Б) до монолітної залізобетонної плити тераси – за допомогою анкерних болтів.

Основні конструктивні елементи: фундаменти – стовпчасті та стрічкові монолітні залізобетонні; стіни – цегляні; фундаментні балки, плита підлоги, перекриття і покриття, колони, сходові марші і площадка, пояси – монолітні залізобетонні, ферми, горизонтальні в’язі, стійки, балки, прогони, несучі елементи дашків над входами, зовнішні сходи типу С3 – металеві.

Конструктивна система споруди – стінова. Просторова стійкість споруди забезпечена жорстким защемленням стін у фундаментах та спільною роботою стін і диску перекриття.

Основні конструктивні елементи: фундаменти – монолітна залізобетонна плита товщиною 400 мм, зовнішні стіни та покриття – монолітні залізобетонні товщиною 300 та 250 мм відповідно, внутрішні стіни – цегляні товщиною 250 мм, зовнішні сходи – монолітні залізобетонні.

 

Під час розгляду проєкту виявлено помилки та надано зауваження, інформація про що доведена до замовника та проєктувальника. До проєктної документації проєктувальником внесено відповідні зміни та доповнення.

 

Проєкт Нове будівництво господарсько-побутової фермерської будівлі та господарської споруди (споруди подвійного призначення) в с. Стрептів Львівського району Львівської області розроблено з дотриманням вимог щодо міцності, надійності та довговічності об´єкта будівництва.

виконавець звіту

Роман Бандура


Розділи