1 редакція від 28.06.2023 2 редакція від 10.01.2024

Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:5072-0494-0431-4800
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№01-06/218 від 04.12.2017
Орган, що видав
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (02498820) Версія №-1 Статус (архівна)
Назва об’єкта
Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського та торгівельного призначення громадськими та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, Київський район, вул. Дача Ковалевського, 5 (коригування)
Вид будівництва

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Одеська обл., Одеський район, Одеська територіальна громада, м. Одеса (станом на 01.01.2021) , вул. Дача Ковалевського, 5 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНОМОРСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" (34321605)

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
5110136900:39:003:0071 , від інший №5245-VI від 6.09.2012, виданий: Верховна Рада України 0.6197 га B.02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку для будівництва та експлуатації багатоповерхового жилого будинку з підземним паркінгом

Цільове призначення КВЦПЗ - діє з 11.08.2021 року : 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

Тип визначення функц. призначення: Власне значення. Функц. призначення: Зона змішаної забудови (Ж-5п) . Вид документації: План зонування території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, Про затвердження плану зонування території (зонінгу) міста Одеси №1316-VII від 19.10.2016 ; Тип визначення функц. призначення: Власне значення. Функц. призначення: Проектна зона громадської забудови (Гп) . Вид документації: План зонування території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, Про затвердження плану зонування території (зонінгу) міста Одеси №1316-VII від 19.10.2016

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до існуючих будинків та споруд
Мінімально допустимі відстані від об’єктів, що проектуються до існуючих будівель і споруд необхідно приймати відповідно до п. 3.13, п. 3.16, табл. 3.2, додатку 3.1 (Протипожежні вимоги) ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та розділів 4 та 6, п. 4.6 «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів». При цьому, під час проектування слід приділити увагу заходам щодо обмеження поширення пожежі між запроектованим об’єктом та існуючими об’єктами на суміжних земельних ділянках. А саме: додержанням протипожежних відстаней між існуючими об’єктами на суміжних земельних ділянках та запроектованим об’єктом; зниженням пожежної небезпечності будівельних матеріалів, які використовуються в зовнішніх огороджувальних конструкціях, у т. ч. облицювання, оздоблення, опорядження фасадів будинку, а також у покриттях; застосуванням конструктивних рішень, спрямованих на створення перешкоди поширення пожежі між будівлями (влаштування протипожежних стін, обмеження площі віконних та інших прорізів у зовнішніх стінах або використання вогнестійкого скління віконних прорізів, протипожежних завіс, тощо).
до червоних ліній
Відстань від об’єктів до меж «червоних ліній» та ліній регулювання забудови необхідно прийняти відповідно до ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень». Розмістити об’єкт, у т.ч. й приямки, дренажі, оглядові колодязі і мережі, що обслуговують будівлю, на ділянці за межами червоних ліній оточуючих вулиць (проїздів) та поза межами охоронних зон інженерних комунікацій, не порушуючи межі землекористування земельної ділянки. При цьому, відповідно до діючої містобудівної документації, ширина вулиць у межах червоних ліній складає: - вул. Дача Ковалевського – 7 метрів, - вул. Яхненка Семена (колишня вул. Бабушкіна) – 13 метрів; - пров. Лодочний – 3,5 метри.

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
зони регулювання забудови (визначені, встановлені та/або затверджені відповідно до положень ЗУ “Про охорону культурної спадщини”; зони не пов'язані з територіям та/або об'єктами культурної спадщини вносяться у інші розділи) 6197 Земельну ділянку використовувати в межах вимог, встановлених Законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою. - відповідно до «Плану зонування території м. Одеси» (зонінг), затвердженого рішенням Одеської міської ради від 19.10.2016 р. № 1316- VII - проектна зона змішаної забудови (Ж-5п), проектна зона громадської забудови (Гп); - згідно з «Генеральним планом м. Одеси», затвердженим рішенням Одеської міської ради від 25.03.2015 р. № 6489-V – території багатоквартирної житлової забудови, а також частково зона громадських центрів та окремих об’єктів обслуговування.
інше 6197 Ці містобудівні умови і обмеження надані відповідно до: ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва і житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 р. № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад і зміст» (далі – Порядок), із змінами та доповненнями, внесеними наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.02.2012 р. № 49, від 24.04.2013 р. № 167 та від 20.05.2013 р. № 199. Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об'єкта згідно з п. 1.3 вищевказаного Порядку.
інше 6197 Забезпечити доступність об'єкта та прилеглої території для інвалідів та інших маломобільних груп населення згідно з ДБН В.2.2-17.2006 «Доступність будинків і споруд для мало мобільних груп населення». Відповідно до ТОВ «Гефест» (директор – Проценко А.В., ГАП – Коржов А.В., кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001933) для забезпечення потреб маломобільних груп населення передбачається улаштування нормативних пандусів біля вхідних вузлів житлової частини будівель та вбудованих об’єктів громадського призначення, а також в місцях перетину тротуарів з проїжджою частиною внутрішньо квартальних проїздів та у місцях перепаду рельєфу на пішохідних доріжках прилеглої території. Також передбачаються заходи щодо безперешкодного пересування маломобільних груп населення всередині будівлі та можливості використання ними засобів вертикального транспорту.
інше 6197 При проектуванні керуватися Законом України «Про охорону культурної спадщини», науковою роботою «Історико-архітектурний опорний план. Проект зон охорони. Визначення меж історичних ареалів м. Одеси» (НДІ пам’ятників охоронних досліджень - м. Київ, 2008 р.), ДБН Б.2.2-2-2008. Відповідно до ст. 36 Закону України «Про охорону культурної спадщини» якщо під час проведення будь-яких земляних робіт буде знайдено знахідку археологічного чи історичного характеру, виконавець робіт зобов’язений призупинити їх подальше проведення та на протязі доби оповістити про знахідку орган охорони культурної спадщини.
інше 6197 Відповідно до п.п. 7.26 – 7.42 ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН В.2.3-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів». Під’їзди – виїзди до об’єкта передбачити єдиною системою з урахуванням функціонального призначення прилеглих вулиць, інтенсивності транспортного, пішохідного та велосипедного руху, характеру забудови, вимог охорони навколишнього середовища та вимог н6аявної містобудівної документації. Відповідно до містобудівного розрахунку, виконаному ТОВ «Гефест» (директор – Проценко А.В., ГАП – Коржов А.В., кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001933) ділянка має в’їзди/виїзди на вул. Дача Ковалевського, вул. Яхненка Семена (колишня вул. Бабушкіна), пров. Лодочний. Всередині ділянки передбачаються проїзди та пішохідні доріжки (тротуари), збереження транспорту мешканців житлових будинків та гостей передбачається за рахунок відкритої автостоянки та дворівневого підземного паркінгу.
інше 6197 У складі проектної документації розробити проектні рішення з благоустрою та озеленення території відповідно до «Правил благоустрою території міста Одеси», затверджених рішенням Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1631-V із змінами та доповненнями та ДБН Б. 2.2-5:2011 «Благоустрій території». А саме: улаштування, реконструкцію та ремонт мережі вулиць та пішохідних тротуарів, з улаштуванням твердого покриття, зовнішнє освітлення, зливової каналізації, благоустрій та озеленення, встановлення вуличних меблів, а також улаштування спеціальних майданчиків з асфальтовим покриттям для встановлення контейнерів для збору сміття. Згідно з містобудівним розрахунком, ТОВ «Гефест» (директор – Проценко А.В., ГАП – Коржов А.В., кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001933) – благоустрій території всього житлового комплексу містить озеленення території, улаштування проїздів та доріжок, мостіння. При необхідності проведення розкопок та регенерації прилеглих зелених зон отримати дозвіл в Департаменті муніципальної безпеки Одеської міської ради та КП «Міськзелентрест» у відповідності із зазначеними чинними Правилами (лист КП «Міськзелентрест» від 20.03.2014 р. № 777).
інше 6197 Виконати інженерну підготовку і захист території у відповідності до розділу 9 ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень». Забезпечити виконання комплексу заходів щодо захисту території від підтоплення ґрунтовими водами. Проведення інженерних вишукувань здійснювати відповідно до технічних умов, наданих управлінням інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
інше 6197 Проектування вести відповідно до ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будівлі. Загальні положення» (зі змінами № 1 2009 р.), ДБН В.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.1.1-12-2014 «Будівництво у сейсмічних районах України», ДБН В.2.2-9-2009 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.2.2-23-2009 «Підприємства торгівлі», ДБН В.1.2-14-2009 «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ» (зі зміною № 1), ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди», ДБН В.2.5-64:2012 «Внутрішній водопровід та каналізація», з ДБН В.2.5-75:2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди», ДБН В.2.5-39:2008 «Інженерне забезпечення будівель та споруд. Зовнішні мережі та споруди. Теплові мережі», ДСТУ-НБ В.2.5-35:2007 «Теплові мережі та мережі гарячого водопостачання з використанням попередньо теплоізольованих трубопроводів», ДБН В.2.3-15-2007 «Автостоянки та гаражі для легкових автомобілів», СНіП 2.04.01-85* «Внутрішній водопровід та каналізація», СНіП 2.04.05-91* «Опалення, вентиляція та кондиціювання», ДБН В.2.5-13-98 «Пожежна автоматика будівель та споруд» та «Порядком розроблення проектної документації на будівництво об’єктів», затвердженим Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 р. № 45. При розробці проектної документації особливу увагу приділити заходам щодо обмеження поширення пожежі в будинках. А саме: застосуванням конструктивних та об’ємно – планувальних рішень, спрямованих на створення перешкод поширенню небезпечних чинників пожежі приміщень, а також між приміщеннями, поверхами, протипожежними відсіками та секціями; зменшенням пожежної небезпеки будівельних матеріалів (у т.ч. й облицювань), конструкцій, елементів систем електропроводки, що застосовуються у приміщеннях і на шляхах евакуації; зменшенням вибухопожежної та пожежної небезпеки технологічного процесу, використанням засобів, що перешкоджають розливанню та розтіканню горючих рідин; застосуванням систем протипожежного захисту (автоматичних систем пожежогасіння, систем протидимного захисту), а також інших інженерно – технічних рішень. У складі проектної документації необхідно розробити паспорти опорядження та фарбування фасадів будівель, які необхідно погодити згідно з чинним порядком. При проектуванні керуватися ДБН В.1.2-4-2006 «Захисні споруди цивільного захисту (цивільної оборони) та ДСТУ А.2.2-7:2010 «Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у складі проектної документації об’єктів. Загальні положення». Планувальні обмеження необхідно приймати з урахуванням санітарно – захисних зон комунально – складських об’єктів, ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів 1996 р. Згідно з проектом «Скороченого техніко – економічного обґрунтування реконструкції КП «Міжнародний аеропорт «Одеса», розробленим УДПТНДИЦА «Укрпроектом» в 2010 році, дана територія потрапляє в зону, у якій висота будівель та споруд не повинна перевищувати 150,0 метрів над рівнем денної поверхні землі (забезпечення безпеки польотів). Також, при проектуванні необхідно врахувати охоронні зони ТП – 10 м, санітарно – захисні зони від КНС – 15 м, ГРП – 15 м, ТП – 3 м, відкритих автостоянок легкових автомобілів та гаражів, які виходячи з кількості м/місць, становлять: 10 м до житлових та громадських будівель (при кількості автомобілів до 10 шт.); 10 м до громадських будівель та 15 м до житлових будівель (при кількості автомобілів до 50 шт.); 25 м до громадських будівель та 35 м до житлових будівель при кількості автомобілів до 300 шт.)

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів інженерних комунікацій 6197 охоронювані зони інженерних комунікацій слід розрахувати відповідно до додатків 8.1 та 8.2 ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН Д.2.4-16-2000 «Зовнішні інженерні мережі». Прокладку та перенесення інженерних комунікацій здійснювати згідно з технічними умовами, виданими інженерними службами міста. При виконанні робіт здійснювати геодезичний контроль параметрів об’єкту відповідно до ДБН В.1.3-2:2010 «Геодезичні роботи у будівництві», який полягає в геодезичній перевірці інженерних мереж проектним вимогам та виконавчому геодезичному знімання планового та висотного фактичного положення підземних інженерних мереж.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Реєстр. номер Об'єкт Вид права власності Підстава Власники Документ
18649869 Назва: Будівлі та споруди
Заг. площа: 2127.4 кв.м.
Адреса:
Право власності Договір купівлі-продажу 12765 від 18.07.2008 Писаренко Є.С. приватний нотріус Одеського міського нотаріального округу договір купівлі-продажу Договір купівлі-продажу №12765 від 18.07.2008

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
01-06/218 04.12.2017

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (02498820) Версія №-1 Статус (архівна)
Посадова особа органу
В.о. директора Боринська Тетяна Сергіївна

Розділи