Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:8474-7337-4239-2400
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№300/03-0219/01-23 від 11.08.2023
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Волинській області (35850369) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Нове будівництво виробничого корпусу №2 та побутових приміщень за адресою: 1 Травня смт. Демидівка Дубенського району Рівненської області
Код проектної документації
PD01:8991-1713-0593-2652 №087/2022 від 2022-11-29 (видав ТОВ ПРОМВЕСТПРОЕКТ ТЗОВ) / Наявні експертизи: EX01:8474-7337-4239-2400
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань охорони праці, З питань екології, З питань пожежної безпеки, З питань енергозбереження, З питань інженерного забезпечення, З питань архітектури, З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Головний експерт проекту
Данищук Василь Васильович (АЕ 006453, АЕ 005209, АЕ 000056 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Рівненська обл., Дубенський район, Демидівська територіальна громада (UA56040090000093293), сщ. Демидівка, вулиця Паркова, 17 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕМИДІВСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД" (36541208)

Об’єкти будівництва

# Назва об'єкта Вид будівництва Тип об'єкта Ідентифікатор об'єкта

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Архітектор З питань архітектури
Парасюк Богдан Олегович (АР 003838, АА 002194)
Відповідальний експерт З питань екології
З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
ПЕТРУК ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ (АЕ 006418, АЕ 000134)
Відповідальний експерт З питань пожежної безпеки
СОБОЛЄВ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ (АЕ 007187, АЕ 000161, АЕ 007265)
Відповідальний експерт З питань міцності, надійності, довговічності
ГОЛОВЕШКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (АЕ 005217, АР 001862, АР 018280, АР 001238)
Головний експерт проекту З питань охорони праці
З питань експлуатаційної безпеки
З питань інженерного забезпечення
З питань енергозбереження
З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
Данищук Василь Васильович (АЕ 006453, АЕ 005209, АЕ 000056)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:8991-1713-0593-2652
Орган, що видав
ТОВ ПРОМВЕСТПРОЕКТ ТЗОВ (44739485)
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Проєктні роботи
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1251.5 Будівлі підприємств харчової промисловості
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
29.11.2022
Номер проектної документації
087/2022
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Проєктну документацію розроблено Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОМВЕСТПРОЕКТ» (юридична адреса: 43023, Волинська область, м. Луцьк, вул. Карбишева, 1), головний інженер проєкту Дорош О.М. (кваліфікаційний сертифікат АР № 014721), на підставі:

-   Завдання на проєктування, затвердженого замовником, погодженого проєктувальником;

-    Містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва, реєстраційний номер ЄДЕССБ MU01:3263-3000-5540-1879 від 21.10.2022.

Додатково замовником надано:

- Експертний висновок про проведення технічного обстеження на визначення технічного стану будівель;

- дані інженерно-геологічних вишукувань.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкта – СС1.

 

Робочим проєктом передбачено будівництво виробничого корпусу № 2 та побутових приміщень з перехідною галереєю.

Виробничий корпус №2 вирішено в наступних конструкціях:

- фундаменти під колони - монолітні залізобетонні;

- фундаменти під зовнішні стіни - стрічкові з бетонних блоків;

- колони – залізобетонні;

- стіни – цегляні;

- покриття – ПВХ - мембрана по залізобетонних плитах.

Побутові приміщення з галереєю:

- фундаменти під галерею – монолітні стовпчасті залізобетонні;

- фундаменти – стрічкові з блоків;

- колони – збірні залізобетонні;

- стіни – цегляні;

- покриття та перекриття – залізобетонні плити.

Технологічною частиною проекту передбачені рішення, які забезпечують прийом, переробку та консервацію плодоовочевої продукції. Привіз сировини виконується автотранспортом в контейнерах, ящиках або насипом. Підготовка сировини передбачає мийку, сортування, бланширування, очистку від шкірки. В залежності від виду продукції вся сировина проходить технологічну обробку згідно технологічних карт та регламентів, прийнятих на виробництві.

Готова продукція розфасовується в попередньо підготовлену тару і передається на дільницю стерилізації і пакування з подальшою передачею на існуючі склади готової продукції.

Інженерне забезпечення.

Теплопостачання. Виробничий корпус №2.

Джерелом теплопостачання є існуюча окремостояча власна котельня. Теплоносій в системі опалення – вода з параметрами 95-70º С. Система опалення передбачена двотрубна з верхньою розводкою. В якості нагрівальних приладів прийнято біметалеві секційні радіатори. Для регулювання температури повітря в приміщеннях на подаючих трубопроводах до нагрівальних приладів встановлюються вентилі радіаторні з ручним керуванням. Трубопроводи системи опалення виконуються із поліпропіленових труб.

Даним проєктом передбачена загально-обмінна примусова припливно-витяжна вентиляція. Повітропроводи систем вентиляції монтуються із оцинкованої сталі.

Теплопостачання. Побутові приміщення.

Джерелом теплопостачання є існуюча окремостояча власна котельня. Теплоносій в системі опалення – вода з параметрами 95-70ºС. Система опалення передбачена однотрубна з верхньою розводкою в побутових приміщеннях та однотрубна проточна в галереї. Ввід системи опалення передбачений з виробничого корпусу dy 76. В якості нагрівальних приладів прийнято біметалеві секційні радіатори. Для регулювання температури повітря в приміщеннях на подаючих трубопроводах до нагрівальних приладів встановлюються вентилі радіаторні з ручним керуванням. Трубопроводи системи опалення виконуються із поліпропіленових труб.

Даним проєктом передбачена загально-обмінна  припливно-витяжна вентиляція: приплив – природний, витяжка механічна.  Повітропроводи систем вентиляції монтуються із оцинкованої сталі.

Водопостачання та каналізація. Виробничий корпус.

Господарсько-питне водопостачання передбачено від існуючої внутрішньо майданчикової мережі Ø 150 мм. Запроєктовано два вводи водопроводу Ø 100 мм. Комерційний облік води передбачений водолічильними вузлами (2 шт.) з лічильниками холодної води. Система водопостачання тупікова. Трубопроводи системи господарчо-питного водопостачання виконуються із поліпропіленових труб.

Гаряча вода на побутові та виробничі потреби передбачена від електричних водонагрівачів. Трубопроводи системи гарячого водопостачання запроєктовані із поліпропіленових труб.

Система побутової та виробничої каналізації запроєктована для відводу стічної води від санітарно-технічних приладів, трапів та технологічного обладнання окремими випусками в існуючу внутрішньо майданчикову каналізаційну мережу Ø110 мм. Каналізаційні трубопроводи передбачені з каналізаційних труб.

Водопостачання та каналізація. Побутові приміщення.

Господарсько-питне водопостачання передбачено від існуючої внутрішньо майданчикової мережі Ø 150 мм. Комерційний облік води передбачений водолічильними вузлами (2 шт.) з лічильниками холодної води. Система водопостачання тупікова. Трубопроводи системи господарчо-питного водопостачання виконуються із поліпропіленових труб.

Гаряча вода на побутові та виробничі потреби передбачена від електричних водонагрівачів. Трубопроводи системи гарячого водопостачання запроєктовані із поліпропіленових труб.

Система побутової  каналізації запроєктована для відводу стічної води від санітарно-технічних приладів в запроєктовану систему побутової каналізації Ø 110 мм.

Протипожежне водопостачання виробничого корпусу та побутових приміщень передбачено від існуючої внутрішньо майданчикової мережі Ø 150 мм. Передбачено внутрішнє пожежогасіння від пожежних кран-комплектів. Пожежні крани встановлюються у навісних шафах разом з ручними вогнегасниками. Система протипожежного водопостачання тупикова, прокладання труб відкрито. Трубопроводи системи виконуються із сталевих електрозварних труб.

Електропостачання.

Точка приєднання до електромереж – РП-0,4 кВ ТП. Категорія надійності електропостачання – ІІІ. Мережі живлення до будівлі виробничого корпусу виконана повітряною лінією провідником СІП-5нг з використанням лінійної арматури. Підключення розподільчої мережі виконується через автоматичні вимикачі в ВРП-0,4 кВ. Розподільча мережа від ВРП-0,4 кВ до розподільчих щитів виконується кабелем ВВГнгд-0,66. Групові мережі від щитів до струмоприймачів виконані кабелем ВВГ нгд-0,66. Групові розподільчі щити комплектуються модульними автоматичними вимикачами та диференційними автоматами.

Проєктом передбачено робоче,аварійне, ремонтне освітлення. Загальне освітлення передбачено LED світильниками. Управління освітленням здійснюється вимикачами, встановленими в приміщенні по місцю.

Заземлення ВРП – 0,4 кВ будівлі виробничого корпусу № 2, побутових приміщень з перехідною галереєю передбачено шляхом приєднання до проектованого контуру блискавкозахисту   провідниками.

Проєктом передбачено антикорозійний захист будівельних конструкцій.

Зауваги, які було надано при проведенні експертизи, враховано проєктною організацією за узгодженням з замовником.

Розділи