Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:8935-1166-5569-0951
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№26-0167/01-23 від 30.05.2023
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Чернівецькій області (35919137) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
«Реконструкція перехрестя на розі вулиць Буковинської і Подільської у м. Новодністровськ Дністровського району Чернівецької області»
Код проектної документації
PD01:8183-7019-8130-0285 Зміни №2 №1753-1-00-Т1 від 2022-01-23 (видав ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРГІДРОПРОЕКТ") / Наявні експертизи: EX01:8935-1166-5569-0951
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань кошторисної частини проектної документації
Головний експерт проекту
ШАПАТАЄВА Наталія Миколаївна (АЕ 001456, АЕ 006398 )

Кошторисна вартість


Кошторисна вартість в цілому по об'єкту будівництва за результатами експертизи

Дата кошторису Заявлена кошторисна вартість, тис. грн. Із загальної кошторисної вартості виконано, тис. грн.
Загальна вартість Будівельні роботи Устаткування, меблі, інвентар Інші витрати Загальна вартість Будівельні роботи Устаткування, меблі, інвентар Інші витрати
24.05.2023 30176.365 19242.782 3832.637 7100.946

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Чернівецька обл., Дністровський район, Новодністровська територіальна громада, м. Новодністровськ (станом на 01.01.2021) , м. Новодністровськ перехрестя вулиць Буковинської і Подільської не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа НОВОДНІСТРОВСЬКА МІСЬКА РАДА (05398510)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Відповідальний експерт З питань кошторисної частини проектної документації
БЕРНІК Октавіан Михайлович (АЕ 000018)
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
ШАПАТАЄВА Наталія Миколаївна (АЕ 001456, АЕ 006398)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:8183-7019-8130-0285
Орган, що видав
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРГІДРОПРОЕКТ" (00114117)
Вид будівництва
Реконструкція
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
усі види
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
2112.5 Майдани, тротуари та пішохідні зони
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Так
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Замовник
Дата договору на розробку документації
23.01.2022
Номер проектної документації
1753-1-00-Т1
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Робочий проект розроблений  ПРАТ «Укргідропроект», адреса: 61165 м. Харків, вул. Науки, 9, головний архітектор проекту Воскресенський В.О., сертифікат АА № 001722 виданий 31.07.2013, (арх.1753-1-00Т1) на підставі:

- завдання на проектування;

- листа відділу містобудування та архітектури Новодністровської міської ради від 10.08.2022, реєстраційний номер в ЄДЕССБ LC01:1744-6784-6019-6722.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкта - СС1. Сукупний показник – СС1.

Інженерно-геологічні вишукування

Інженерно-геологічні вишукування ділянки будівництва виконані в 2023 році ПРАТ «Укргідропроект». Сейсмічність ділянки будівництва 6 балів.

Експертизу  робочого проекту виконано відповідно до вимог чинного законодавства України.

Генплан

Майданчик будівництва охоплює біля перехрестя вулиць Буковинської і Подільської у центральній частині міста і має форму прямокутника. З південного сходу майданчика розміщена 4-х поверхова офісна будівля з рядом багатолітніх ялин перед фасадом. З південно-західного напрямку розташована 3-х поверхова будівля Укрпошти кубічної форми з газонами і листяними деревами, що орієнтовані у бік перехрестя. З інших боків майданчік будівництва обмежений проїзними частинами вулиць Буковинської і Подільської. Рельєф ділянки з невеликим ухилом вздовж вул. Буковинської, який посилюється ближче до вул. Подільської.

Площа має однорідне покриття з залізобетонних плит, що перебувають здебільшого у пошкодженому стані. З боку вул. Буковинської площа відгороджена від тротуару підвищеним газоном з висадженими кущами ялівця.

Робочим проєктом передбачається повна реконструкція простору навколо перехрестя (площі), яке обмежено вул. Буковинською та Подільською у м. Новодністровськ.

Перед початком робіт з реконструкції перехрестя виконується повний демонтаж існуючих об’єктів благоустрою.

Проектними рішеннями передбачено влаштування благоустрою перехрестя з встановленням малих архітектурних форм та споруд, а також з прокладанням нових мереж і перекладанням існуючих мереж.

На території, що підлягає реконструкції, передбачено безбар'єрне середовище для маломобільних груп населення.

Проектний рельєф, відведеної ділянки виконаний методом «проектних горизонталей» з кроком перетину 0,1 м і вирішене в ув'язці з прилеглою територією. Відведення дощових вод з території здійснюється відкритим способом по лотках існуючої проїжджої частини, а також збірних лотках заводського виготовлення в проектовану мережу зливової каналізації з подальшим підключенням її до існуючої зливової каналізації.

Робочим проектом передбачається:

- влаштування проїздів і автостоянок з покриттям з асфальтобетону;

- влаштування тротуарів з покриттям з плитки ФЕМ;

- влаштування поверхневого водовідведення;

- влаштування фонтану з технічним приміщенням;

- влаштування підпірних стін та сходів;

- встановлення малих архітектурних форм та переносних виробів;

- влаштування газонів з травосуміши;

- посадка квітників, декоративних кущів та дерев;

- влаштування зовнішнього освітлення.

На ділянках озеленення влаштовується посів газонної трави по шару рослинного грунту товщиною 0,20 м.

Передбачається влаштування тимчасової стоянки для автомобілів ( в т.ч. передбачені місця для паркування маломобільних груп населення) та майданчик для сміттєвих контейнерів.

Архітектурно-планувальні та конструктивні рішення

Робочим проектом передбачається зонування майданчика будівництва на дві рівні частини, розділені по її вісі проходом до центрального входу офісної будівлі: північну, що призначена для проведення міських заходів, і південну – рекреаційну.

Північна частина, що розташована у пониженій за рельєфом частині, спланована на нижчий позначці, ніж основна частина майданчика будівництва, що відокремлює її функціональне значення. Ближче до перехрестя передбачено встановлення флагштоку з Державним прапором України. Перед фасадом офісної будівлі передбачене зведення малої архітектурної форми, що являє собою стелу зі сценою для виступів, продовжену невеликою колонадою. На стелі передбачене встановлення мультимедійного екрану з постійною відеотрансляцією інформаційного, розважального або рекламного змісту.

Північний край майданчіка будівництва навколо перехрестя підтримується підпірними стінами, які з боку самого майданчика будівництва мають ніші з лавками для відпочинку. У південній частині організовані місця для дозвілля і відпочинку містян включно з дітьми. Для запобігання перегріву у літній період тут передбачено створення мікроклімату, що досягається влаштуванням перголи, висадкою дерева з великою кроною (каштан), а також влаштуванням адіабатичного «сухого» фонтану, що знижує температуру повітря у зоні навколо себе завдяки дисперсному розпиленню води. По вісі площі навколо перехрестя влаштовується клумба, у центрі якої передбачається встановлення міської Різдвяної ялинки, а у великодні свята – великої писанки.

Матеріалом опорядження поверхні площі навколо перехрестя, підпірних стін, стели є гранітні плити. При цьому вимощення поверхні передбачає комбінацію звичайного рядного і фігурного мощення.

Вздовж вулиці Буковинської, з заходом у бік самої площі у центральній її частині, передбачене висадження дерев з невеликими кронами (декоративний каштан) з лавками навколо них. Крім того передбачена висадка  декоративних дерев, влаштування газонів і клумб. Передбачається влаштування освітлення території.

Підпірні стіни центральної частини майданчіка будівництва виконані залізобетонними монолітними. Висота стіни над поверхнею землі змінна рельєфом майданчіка будівництва. Товщина стінки в залізобетоні становить 540 мм. По зовнішніх гранях виконано архітектурне оздоблення.

Сходи центральної частини майданчіка будівництва виконані монолітними залізобетонними. Кількість ступенів та довжина виконані по рельєфу майданчіка будівництва.

Пергола є тіньовим навісом з основою з металевих конструкцій і сонцезахисними

елементами з дерева. Конструктивно пергола виконана з металоконструкцій у вигляді стійок та прогонів. Закріплення у фундамент прийнято жорстким. Схема каркаса перголи-однопрогоноварама. Стійки рами виконані з гнутого профілю 140х6, балки з гнутого профілю 180х80х5 та140х100х5. Прогони із дерев'яної дошки 50х300 мм. Фундаменти під стійки каркасу перголи прийняті стовчасті.

Стела з прибудованим технічним приміщенням є металевою конструкцією. Металоконструкції стели — стійки з гнутого профілю 200х8 та 80х5. Балки — гнутий профіль 120х80х5. Прогони — гнутий профіль 80х60х5. Фундамент під стелу стрічковий із розширеннями під стійки стелли.

Технічне приміщення, прибудоване до стели, має трапецеподібну форму.  Фундаменти – монолітні залізобетонні. Стіни - цегляні товщиною 250 мм.

Сухий фонтан з технічним приміщенням з конструктивної точки є підземним резервуаром, виконаним з монолітного залізобетону.

А 240С. Розміри резервуару — 12,0х3,0 м у чистоті. Товщина стін резервуара — 300 мм. Висота резервуара у світлі 1400 мм. Плита покриття резервуару завтовшки 250 мм. Технічне приміщення резервуара має габарити 1,6х3,6 м у чистоті. Товщина стінки приміщення 300 мм. Висота технічного приміщення 1,8 м у чистоті. Плита покриття технічного товщиною 250 мм.

Фундамент під флагшток – монолітний залізобетонний.

Підпірна стінка з влаштуванням місць відпочинку і клумбою в центрі, розташована в безпосередній близькості від металевої перголи, є сегментною плоскою стіною, вигнутою в коло. Між сегментами виконані лавки для відпочинку з металоконструкцій з дерев’яним покриттям. 

Фундамент сцени - монолітний залізобетонний з бетону. Плита сцени виступає над поверхнею площі 300мм. Товщина фундаментної плити складає 400 мм.

Для захисту підземних конструкцій від капілярної вологи передбачена вертикальна гідроізоляція стін всіх підземних конструкцій та обмазуванням бітумною мастикою.

Інженерне забезпечення

Робочим проектом передбачається будівництво нових ділянок мереж господарсько-питного водопостачання для підключення фонтану, та встановлення поливальних кранів.

Джерелом господарсько-питного водопостачання площі навколо перехрестя є мережа існуючого центрального водопроводу діаметром 250 мм. Для потреб водопостачання передбачається прокладання трубопроводу з поліетиленових труб ПЕ100 SDR 17 - 63х3,8.

Проектими рішеннями  передбачається будівництво нових ділянок мереж дощової каналізації для відведення стоків від фонтану, та відведення дощових стоків в території площі навколо перехрестя. Трубопровід напірної каналізації від технологічної частини фонтану передбачається з поліетиленових труб ПЕ100 SDR 17 - 63х3,8. Мережі дощової самопливної каналізації передбачені з труб двошарових гофрованих з поліетилену КОРСИС по ДСТУ Б В.2.5–32:2007 діаметром 110-300 мм.

Електропостачання насосів та іншого обладнання для влаштування фонтану, електроживлення звукопідсилюючої апаратури, мультимедійного екрану та іншого електротехнічного обладнання сцени передбачено від існуючої КТП №537.

Заявлена кошторисна вартість передбачена наданою документацією в поточних цінах станом на 12.04.2023 складала 30291,058 тис. грн., у т. ч.: будівельні роботи – 19346,496 тис. грн., устаткування, меблі, інвентар – 3832,462 тис. грн., інші витрати – 7112,100 тис. грн.

За результатами розгляду кошторисної документації та зняття зауважень встановлено, що зазначена документація, яка враховує обсяги робіт передбачені робочим проектом, складена відповідно до вимог ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва».

Загальна кошторисна вартість в поточних цінах в поточних цінах станом 24.05.2023 складає 30176,365 тис. грн., у т. ч.: будівельні роботи – 19242,782 тис. грн., устаткування, меблі, інвентар – 3832,637 тис. грн., інші витрати – 7100,946 тис. грн.

 

Відмічається, що проектна документація за робочим проектом  «Реконструкція перехрестя на розі вулиць Буковинської і Подільської у м. Новодністровськ Дністровського району Чернівецької області»  розроблена з дотриманням вимог щодо міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини.

 

Розділи