Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:7020-8531-8010-6092
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№39/09-03 від 30.01.2023
Орган, що видав
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ, КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ТА БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (44272455) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Реконструкція магазину з розширенням за адресою: Черкаська обл., Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань (станом на 01.01.2021) , вулиця Небесної Сотні, 8-В
Вид будівництва
Реконструкція
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
6    
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
70    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Черкаська обл., Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань (станом на 01.01.2021) , вулиця Небесної Сотні, 8-В не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Фізична особа Персональні дані

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
7110800000:02:001:0129 , від договір купівлі-продажу №3-1445 від 8.06.2011, виданий: Уманська міська державна нотаріальна контора 0.0328 га 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для обслуговування магазину з продажу промислових товарів Тип визначення функц. призначення: За ДСТУ-Н Б Б 1.1-12.2011 "Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)". Функц. призначення: Г-5 (Торгівельна зона) . Вид документації: Детальний план території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Гайдамацькою, Садовою та Небесної Сотні №18-22/8 від 17.09.2021

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до існуючих будинків та споруд 6
Під час проектування врахувати побутові та протипожежні розриви від існуючих та запроектованих будівель і споруд відповідно до розділу 15 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.1.1-7:2016 "Пожежна безпека об’єктів будівництва" із визначенням ступеню вогнестійкості оточуючих будинків і споруд, нормативної інсоляції та освітленості приміщень об'єкту будівництва та будинків на суміжних земельних ділянках, в тому числі запроектованих, дотриматися вимог розділу VII Правил пожежної безпеки в Україні і правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України.
до існуючих інженерних мереж 0.6
Витримати охоронні зони згідно дод. И.1, И.2, И.3 ДБН Б.2.2-12:2019 від існуючих та запроєктованих інженерних комунікацій або тих, що підлягають перенесенню. Отримати ТУ відповідних інженерних служб міста, необхідних для функціонування об’єкта. Передбачити вільні зони для під’їзду автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежної, рятувальної та аварійно-відновлювальної техніки. Врахувати вимоги ДБН А.2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво", Правил приєднання електроустановок до електричних мереж Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України". Інженерні вишукування виконувати у відповідності до державних норм та правил. Здійснювати геодезичний контроль параметрів об’єкту згідно ДБН В.1.3-2:2010 "Геодезичні роботи у будівництві", який полягає в: - геодезичній перевірці інженерних мереж проектним вимогам; - виконавчому геодезичному зніманні планового та висотного фактичного положення підземних інженерних мереж, які надати Відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради для занесення до інформаційного ресурсу містобудівного кадастру Уманської міської територіальної громади.
до червоних ліній
Розміщення об’єкта запроектувати з урахуванням вимог ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування та забудова територій". Згідно статті 18 Закону України "Про автомобільні дороги" розташування будь-яких об’єктів, будівель і споруд або їх частин у межах "червоних ліній" вулиць не допускається.

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
інше 328 Врахувати законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце будівництва, згідно з вимогами ст. 5 Закону України "Про основи містобудування" недопущення виникнення руйнувань суміжної забудови з влаштуванням необхідних інженерно-технічних заходів, які запобігатимуть стіканню атмосферних опадів з покрівель та карнизів проектованого об’єкта на прилеглу територію.
охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду 328 Земельна ділянка розташована в межах Державного історико-архітектурного заповідника "Стара Умань". Необхідно отримати погодження чи висновок від органу охорони культурної спадщини відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини".

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж 328 Витримати охоронні зони згідно дод. И.1, И.2, И.3 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» від існуючих та запроєктованих інженерних комунікацій або тих, що підлягають перенесенню. Отримати ТУ відповідних інженерних служб міста, необхідних для функціонування об’єкта. Передбачити вільні зони для під’їзду автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежної, рятувальної та аварійно-відновлювальної техніки. Врахувати вимоги ДБН А.2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво", Правил приєднання електроустановок до електричних мереж Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України". Інженерні вишукування виконувати у відповідності до державних норм та правил. Здійснювати геодезичний контроль параметрів об’єкту згідно ДБН В.1.3-2:2010 "Геодезичні роботи у будівництві", який полягає в: - геодезичній перевірці інженерних мереж проектним вимогам; - виконавчому геодезичному зніманні планового та висотного фактичного положення підземних інженерних мереж, які надати Відділу містобудування, архітектури та кадастру управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради для занесення до інформаційного ресурсу містобудівного кадастру Уманської міської територіальної громади.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Реєстр. номер Об'єкт Вид права власності Підстава Власники Документ
Назва: нежитлове приміщення, (магазин), об'єкт житлової нерухомості: Ні
Заг. площа: 106.5 кв.м.
Адреса:
Право власності Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на нерухоме майно №2684316771060 від 20.01.2023

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
39/09-03 30.01.2023

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ, КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ТА БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (44272455) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради Сосонюк Лариса Миколаївна

Розділи