Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:9325-5996-9419-3744
Версія документу
№2
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№№596/22-РБК/ЕЗ від 25.11.2022
Орган, що видав
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУДКОНСАЛТІНГ" (42974592) Версія №2 Статус (поточна)
Назва об’єкта
«Реконструкція з розширенням за рахунок надбудови та прибудови адміністративно-виробничого корпусу під літерою "А-2" у базі РБУ на вул. Пластовій, 12 у м. Львові»
Код проектної документації
PD01:6324-1123-5339-6015 Зміни №2 №HTEC001-2022 від 2022-05-03 (видав ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАЙ-ТЕК ІНЖИНІРИНГ ЛТД") / Наявні експертизи: EX01:9325-5996-9419-3744
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності
Головний експерт проекту
ШМИГ РОМАН АНДРІЙОВИЧ (АЕ 004732, АЕ 004928 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Львівська обл., Львівський район, Львівська територіальна громада, м. Львів (станом на 01.01.2021), вулиця Пластова , б. 12 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАЛЬТА - СЕРВІС" (03120880)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
ШМИГ РОМАН АНДРІЙОВИЧ (АЕ 004732, АЕ 004928)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:6324-1123-5339-6015
Орган, що видав
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАЙ-ТЕК ІНЖИНІРИНГ ЛТД" (40813491)
Вид будівництва
Реконструкція
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Розділи проекту: Конструкції будівельні (КБ), Конструкції залізобетонні (КЗ), Конструкції металеві (КМ), Пожежна сигналізація та оповіщення про пожежу(ПС), Системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей.(ОП), Димовидалення (ДВ), Пожежогасіння (ПГ), Блискавкозахист (БЗ), Проект організації будівництва (ПОБ), Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС).
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1251.9 Будівлі інших промислових виробництв, включаючи поліграфічне
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
03.05.2022
Номер проектної документації
HTEC001-2022
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Робочий проект розроблено ТОВ “ХАЙ-ТЕК ІНЖИНІРИНГ ЛТД”  , юр. адреса: 79035 м. Львів, вул. Зелена, 143.

 

 

Головний інженер проекту – Вовк Павло Петрович  (кваліфікаційний сертифікат серія АР №018526 від 10.01.2022 року).

 

Вихідні дані:

-        Завдання на проектування , яке затверджене Замовником;

-        Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва наказ №812 від 13.09.2022 року. Затверджені Виконавчим комітетом Львівської міської ради;

-        Технічні умови.

 

 

Клас наслідків (відповідальності) об’єкту – СС1

           

 

Характеристика об’єкта

Робочий проект «Реконструкція з розширенням за рахунок надбудови та прибудови адміністративно-виробничого корпусу під літерою «А-2» у базі РБУ на вул. Пластовій, 12 у м. Львові» розроблений ТОВ «Хай-тек інжиніринг ЛТД» у 2022 році на підставі:

- завдання на проектування;

- містобудівних умов та обмежень для проектування обєкта будівництва;

- топографічного плану земельної ділянки;

- технічного висковку про інженерно-геологічні умови ділянки;

- матеріалів обмірів існуючої будівлі.

Робочим проектом передбачено проведення реконструкції з розширенням за рахунок надбудови та прибудови адміністративно-виробничого корпусу під літерою «А-2» у базі РБУ на вул. Пластовій, 12 у м. Львові.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкту будівництва – СС1 (відповідно до ДСТУ 8855:2019 Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності)).

Ступінь вогнестійкості будівлі – ІІ (секція 1 та 2) та ІІІа (секція 3 та 4)  (відповідно до ДБН В.1.1.7-2016 Пожежна безпека об’єктів будівництва).

Сейсмічність району реконструкції – 6 балів (відповідно до ДБН В.1.1-12:2014 Будівництво у сейсмічних районах України).

Згідно карти районування території України за характеристичними значеннями ваги снігового покриву м. Львів (Львівська область) знаходиться у 4 районі (1310 Па) (відповідно до ДБН В.1.2-2:2006. Навантаження і впливи. Норми проектування. Додаток Е. Характеристичні значення навантажень і впливів для міст України).

Згідно карти районування території України за характеристичними значеннями вітрового тиску м. Львів (Львівська область)  знаходиться у 4 районі (520 Па) (відповідно до ДБН В.1.2-2:2006. Навантаження і впливи. Норми проектування. Додаток Е. Характеристичні значення навантажень і впливів для міст України).

На підставі матеріалів технічних висновків про інженерно-геологічні вишукування на ділянці реконструкції виявлено наступні інженерно-геологічні елементи (ІГЕ):

ІГЕ-1 – насипний ґрунт – відвали природних супіщано-суглинистих грунтів, відсипаних сухим способом при засипанні котлованів під час будівництва, твердої, з глибини 1.3 м - пластичної консистенції, з включенням будівельних відходів;

ІГЕ-2 – глина м'якопластична в'язка, липка на дотик, слабозаторфована та замулена з включенням рослинних решток (5%), домішками піску дрібного, насиченого водою, темно-сіра, чорна;

ІГЕ-2а – супісок пластичний, легкий, пилуватий, з прошарками заторфованого, замулений, з лінзами і гніздами піску пилуватого, насиченого водою, іржаво-сірий, чорний;

ІГЕ-3 – глина тугопластична, карбонатна, важка, з вкл. дрібного щебеню мергелю (5-10%), зі слідами залізості, сіра, голубувато-сіра;

ІГЕ-4 – щебенистий грун, щебінь мергелю, дрібний та середній, мало-вологий, з плямами і слідами залізистості, з глинистим заповнювачем (10%) голубовато-сірий.

Будівля у плані Т-подібної геометричної форми, складається із трьох частин прямокутної у плані форми, зблокованих між собою, без підвалу, з розмірами в осях 1-13 - 72030 мм, в осях А-Є – 24050 мм, за конструктивною схемою – каркасна.

1-ша секція – адміністративно-складська частина корпусу. Це двоповерхова будівля відділена від інших деформаційним швом, з розмірами в осях 1-5 – 18400 м, в осях Д-Є – 24500 мм. Конструктивна схема будівлі – із поперечними (вздовж цифрових осей) несучими стінами. Жорсткість будівлі в обох напрямах забезпечується жорсткістю стін і їх з’єднанням між собою, та горизонтальними дисками перекриттів.

Фундаменти – існуючі, під несучими стінами – стрічковий, з використанням бетонних блоків. Глибина залягання підошви фундаментів під несучими стінами становить 1,8 м. Під підошвою фундаментів влаштовано  бетонну підготовку товщиною 15-20 см. Під фундаментними блоками залізобетонні подушки відсутні.

Перекриття – існуюче, із збірних залізобетонних круглопорожнистих плит.

2-га секція – виробничо-складська частина корпусу, одноповерхова будівля, відділена від інших деформаційним швом, з розмірами в осях 6-13 - 24400 мм та Д-Є -54000 мм. Конструктивна схема будівлі – з поздовжніми (вздовж буквених рядів) несучими стінами, що розміщені з кроком 12 м по осях Є, Е, Д. Жорсткість частини будівлі забезпечується жорсткістю з’єднань цегляних стін між собою, поперечними стінами, що розміщені по осях 6, 11, 13 та жорстким диском покриття із збірних залізобетонних ребристих плит розмірами 12х3 м.

Фундамент – існуючий, під несучими стінами – стрічковий, з використанням бетонних блоків. Глибина залягання підошви фундаменту під несучими стінами становить 1,8 м. Під підошвою фундаментів влаштовано бетонну підготовку товщиною 15-20 см. Під фундаментними блоками залізобетонні подушки відсутні.

3-я секція – складська каркасна частина корпусу, одноповерхова будівля, відділена від інших деформаційним швом, з розмірами в осях 8-11 – 21000 мм, в осях А-Д 18000 мм. Конструктивна схема будівлі – каркасна, із металевими колонами сіткою 6*12 метрів і несучими елементами покриття. Висота до низу конструкцій покриття (ферм) становить 5,1-7,8 м. Жорсткість будівлі забезпечується жорсткістю вузлів з’єднання ферм покриття до колон, вертикальними зв’язками між колонами по осях А-Г, та диском покриття із прогонів-профнастилу.

Робочим проектом передбачено провести наступну реконструкцію існуючих будівель:

1-ша секція – адміністративно-складська частина корпусу підлягає частковому переплануванню із закладанням частини існуючих прорізів та влаштуванню нових, а також прибудовою одноповерхового приміщення паливної з аналогічною конструктивною схемою та монолітним залізобетонним перекриттям.

2-га секція – виробничо-складська частина корпусу підлягає суттєвій реконструкції. Робочим проектом передбачено демонтаж існуючого покриття та несучих стін до рівня +3.600. В подальшому дані стіни використовуватимуться як самонесучі огороджуючі. В існуючий об’єм, вводиться залізобетонний каркас із монолітних залізобетонних пілонів, балок та перекриттів на 3 поверхи, з подальшим замуруванням самонесучими стінами із газобетонних блоків. Конструктивна схема після реконструкції – повний каркас.

3-я секція – складська каркасна частина корпусу. Реконструкція даної частини корпусу полягає:

- в зміні огороджуючих конструкцій (профнастил на сендвіч-панелі);

- в зменшенні об’єму споруди між осями Г-Д для подальшого влаштування 4-ї секції – технічної етажерки;

- в підсиленні існуючих металевих елементів та встановленні додаткових зв’язків, введенні додаткових залізобетонних фундаментів та металевих колон;

4-а секція – технічна етажерка – каркасна, 3-х поверхова технологічна тераса, будівля із сіткою металевих колон 2,8х6м. Дана технічна етажерка влаштовується частково за рахунок 3-ї секеції. Конструктивна схема – повний каркас. Жорсткість будівлі забезпечується жорсткістю вузлів з’єднання металевих колон, балок перекриття та вертикальних і горизонтальних зв’язків.

Робочим проектом під час проведення реконструкції будівлі передбачено проведення наступних будівельних монтажно-демонтажних робіт, а саме:

- перепланування двоповерхової адміністративної частини будівлі в існуючому об’ємі;

- прибудову приміщення паливної;

- розширення за рахунок добудови та надбудови, одноповерхової виробничої будівлі корпусу, до трьох поверхової виробничо-складської частини будівлі;

- від’єднання від існуючої одноповерхової виробничої будівлі корпусу одноповерхової металевої прибудови та з’єднання їх через проектовану металеву етажерку;

- передбачена зовнішня металева триповерхова етажерка з відкритими терасами та транспортним підйомником.

Робочий проект «Реконструкція з розширенням за рахунок надбудови та прибудови адміністративно-виробничого корпусу під літерою «А-2» у базі РБУ на вул. Пластовій, 12 у м. Львові» передбачає виконання з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності зазначеного вище об’єкта будівництва.

В процесі розгляду проектної документації було зроблено ряд зауважень та пропозицій, які були усунуті в робочому порядку.

 

Висновки

Під час проведення експертизи відповідно до зауваг експертів, проектувальником були внесені зміни до проектної документації.

Розділи