Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:6518-9219-0281-8817
Версія документу
№3
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№01-07/146 (A2986518921894430207) від 07.12.2022
Орган, що видав
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (02498820) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Торгово-адміністративна будівля за адресою: м. Одеса, Малиновський, вул. Святослава Ріхтера, буд. 129
Вид будівництва
Нове будівництво
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
4.6 Відповідно намірів забудови (виконаних ФОП Шевченко Ю.Ю., головний інженер проекту: Шевченко Ю.Ю. - кваліфікаційний сертифікат Серія АА №004302), які замовлені та надані замовником на ініціативній основі до департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради через електронний кабінет в Електронній системі шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг висота приміщень, що влаштовуються, до 4м до рівня покрівлі та 4.6 м з урахуванням декоративного парапету.    
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
60 Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки для об’єктів громадської забудови становить не більше 60% від загальної площі земельних ділянок, які знаходиться у власності заявників, за умови дотримання необхідних протипожежних, санітарно-гігієнічних та містобудівних вимог, з дотриманням нормативного показника озеленення території (не менше 40%) відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», розділу 5 ДБН В.2.2-9-2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення». Ділянка для розміщення громадського будинку або комплексу будинків та споруд повинна відповідати вимогам забезпечення їх оптимальної орієнтації і нормативної інсоляції приміщень будинків і їх території, влаштування зручних і безпечних підходів, під’їздів і автостоянок, організації благоустрою з належним рівнем (%) озеленення згідно з ДБН Б.2.2-5, ДБН В.2.2-40 та санітарними нормами. Розміщення громадських будівель та споруд не земельних ділянках повинно здійснюватись згідно з вимогами р. 5 ДБН В.2.2-9-2018 «Громадські будівлі та споруди. Основні положення», ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги», ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та санітарними нормами і правилами. Елементи вхідних груп - запроектувати в межах відведеної земельної ділянки та розмістити з можливістю обслуговування інженерних мереж за межами червоних ліній оточуючих вулиць та поза межами охоронних зон інженерних комунікацій.    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Одеська обл., Одеський район, Одеська територіальна громада, м. Одеса (станом на 01.01.2021), вулиця Ріхтера Святослава , б. 129 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Фізична особа Персональні дані
Фізична особа Персональні дані
Фізична особа Персональні дані

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
5110137300:46:005:0028 , від договір купівлі-продажу №730 від 27.08.2021, виданий: Горбачук Г.Б., приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу договір купівлі-продажу №730 від 27.08.2021, виданий: Горбачук Г.Б., приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу договір купівлі-продажу №730 від 27.08.2021, виданий: Горбачук Г.Б., приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу 0.0881 га 03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) для будівництва та обслуговування адміністративно-офісних будівель та споруд Тип визначення функц. призначення: За ДСТУ-Н Б Б 1.1-12.2011 "Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)". Функц. призначення: Ж-4 (Зона змішаної багатоповерхової житлової забудови та громадської забудови) . Вид документації: План зонування території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, Про затвердження плану зонування території (зонінгу) м. Одеси №1316-VII від 19.10.2016

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до існуючих будинків та споруд 15
Остаточно розрахувати у відповідності з протипожежними вимогами (розділ 15) ДБН Б.2.2-12:2019 та ДБН В.1.1.7–2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» а також на основі розрахунків інсоляції та освітленості будівель що проектуються і існуючих на суміжних земельних ділянках. Визначити з вирахуванням побутових та протипожежнихі розривів від існуючих будівель і споруд, із визначенням ступеню їх вогнестійкості, категорії виробництв, нормативної інсоляції та освітленості приміщень об’єкту будівництва та будівель на суміжних земельних ділянках відповідно з нормами протипожежних вимог розділу 15 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», табл.15.2. та ДБН В.1.1.7–2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва". Протипожежні відстані між житловими, громадськими, адміністративно-побутовими будинками промислових підприємств, гаражами слід приймати за таблицею 15.2 (чисельник). Протипожежна відстань між житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами на суміжних ділянках приймається згідно з таблицею 6.7, але не менше протипожежних вимог даних норм. В умовах забудови, що склалася, протипожежні відстані між житловими будинками та від житлових будинків до будівель і споруд іншого призначення слід визначати згідно з протипожежними вимогами даних норм, наведеними у таблиці 15.2.
до червоних ліній
Відповідно до вимог р. 6 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій».
відстань від об'єкта до меж земельної ділянки 1
Не меньш ніж 1 м. Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслуговування слід приймати не меншою ніж та, що наведена у таблиці 9.1. ДБН Б.2.2-12:2019. Вхідні групи, приямки, дренажі, оглядові колодязі і мережі, що обслуговують будівлю необхідно розташовувати на ділянці за межами червоних ліній оточуючих вулиць (проїздів) та поза межами охоронних зон інженерних комунікацій, не порушуючи межі землекористування земельної ділянки. Розміщення громадських будинків та споруд на земельних ділянках повинно здійснюватись згідно з вимогами ДБН Б.2.2-12, ДБН В.2.3-4, ДБН В.2.3-5 та санітарними правилами і нормами. При плануванні ділянки та розміщенні на ній будинку або комплексу необхідно забезпечити можливість проїзду пожежних машин до будинків згідно з вимогами ДБН Б.2.2-12.
до існуючих інженерних мереж
Відстані від об’єкта до існуючих інженерних мереж необхідно передбачати згідно з розділом 11, розділом 10, додатком И.1, додатком И.2, додатком И.3 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», а також ДБН Д.2.4-16-2000 «Зовнішні інженерні мережі»

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
інше 881 Земельну ділянку використовувати в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії та відповідно обмежень (обтяжень) щодо використання земельної ділянки в межах вимог, встановлених Законом до використання земель категорії. Забудова земельної ділянки повинна здійснюватись в межах її цільового призначення, встановленого відповідно до законодавства. Урахувати законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце будування згідно ст. 5 Закону України «Про основи містобудування». Забезпечити збереження умов експлуатації суміжної забудови.
інше При розробці проектної документації передбачити протипожежні заходи згідно ДБН В.1.1.7–2021«Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги», р. 15 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій» щодо обмеження поширення пожежі в суміжних будівлях та приміщеннях у тому числі, розташованих на суміжних земельних ділянках. Відповідно до розділу 10 ДБН В.2.2-9-2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», розділу 9 ДБН В.2.2-25:2009 «Будинки і споруди. Підприємства харчування», передбачити планувальні протипожежні заходи та шляхи евакуації нормативної ширини із розрахунку на кількість відвідувачів у відповідності до функціонального призначеня будівель та приміщень, а також застосування негорючих матеріалів, систем автоматичного пожежогасіння. У разі наявності приміщень кафе з газовим обладнанням, передбачати пристрої для автоматичного припинення подачі газу у випадку пожежі, зблоковані з автоматичною пожежною сигналізацією, а також ручного припинення подачі газу, розміщенні на рівні землі та шляхи евакуації. Передбачити застосування конструктивних та об’ємно – планувальних рішень, спрямованих на створення перешкод поширенню небезпечних чинників пожежі приміщень; зменшенням пожежної небезпеки будівельних матеріалів (у т.ч. й облицювань), конструкцій, елементів систем електропроводки, що застосовуються у приміщеннях; зменшенням вибухопожежної та пожежної небезпеки технологічного процесу, застосуванням конструктивних рішень, спрямованих на створення перешкоди поширення пожежі не тільки між приміщеннями, а й між будівлями; застосуванням систем протипожежного захисту, а також інших інженерно – технічних рішень. Виходи вважаються евакуаційними, якщо вони ведуть: з приміщень першого поверху назовні безпосередньо або через коридор, вестибюль, сходову клітку; з приміщень інших поверхів в сходову клітку (безпосередньо, зокрема через хол або через коридор), яка має мати вихід назовні безпосередньо або через вестибюль, відокремлений від примикаючих коридорів перегородками з дверима; з приміщень в сусіднє приміщення в тому ж поверсі, забезпечене вказаними вище виходами. Двері на шляхах евакуації повинні відчинятися в напрямку виходу з будівель (приміщень). У разі влаштування евакуаційних виходів з двох сходових кліток через загальний вестибюль одна з них має мати ще один вихід безпосередньо назовні. Евакуаційні виходи розташовуються розосереджено, кількість їх з будівель і з кожного поверху будівлі має бути не меншою двох. На підприємствах торгівлі і громадського харчування у багатьох випадках один евакуаційний вихід призначений для відвідувачів, інший – для обслуговуючого персоналу. Тамбури виходів не можна використовувати для торгівлі і зберігання (навіть тимчасового) будь-яких матеріалів та інвентаря. На шляхах евакуації і в торгових залах передбачається аварійне освітлення. Підприємства торгівлі і громадського харчування, бази і склади мають бути забезпечені знаками безпеки відповідно до норм. При проектуванні передбачити можливість безперешкодного проїзду пожежної техніки до об’єктів, що будуються та реконструюються, відповідно до р. 15.2 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій» при проектуванні проїздів і пішохідних шляхів необхідно забезпечувати можливість проїзду пожежних машин до житлових і громадських будинків, збереження існуючих пожежних проїздів. Відстань від краю проїзду до стін будівлі приймається віповідно до п. 15.3 р.15 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій». Ширина проїзду повинна бути завширшки не менше ніж 3,5 м, або смуги завширшки не менше ніж 6 м, які повинні бути розраховані на відповідні навантаження від пожежного автомобіля. При різних вимогах (протипожежних, санітарно-гігієнічних тощо) до мінімально допустимих відстаней між будинками і спорудами при проектуванні треба приймати величини, найбільші з них. На земельних ділянках необхідно передбачати під'їзди для пожежних машин до будівель, можливість об'їзду навколо будівлі, а також відкриті ділянки для стоянки автомобілів та іншого транспорту, враховуючи стоянки спеціалізованого транспорту для учнів (студентів, працівників) з інвалідністю згідно з ДБН Б.2.2-12. У разі наявності тупикових проїздів вони повинні закінчуватися кільцевими об'їздами радіусом по осі проїзду не менше ніж 10 м або майданчиками для розвороту розміром не менше ніж 12 м х 12 м кожен, які забезпечують можливість розвороту сміттєвозів, прибиральних і пожежних машин з урахуванням їх технічних характеристик. Під'їзди до будівель повинні мати тверде покриття. Слід розділяти пішохідні потоки та автотранспортні шляхи. 4 інше При проектуванні громадських будинків та споруд необхідно передбачати обладнання і пристрої, що враховують потреби всіх груп користувачів, у тому числі маломобільних без додаткової адаптації та пристосувань згідно з вимогами даних Норм та ДБН В.2.2-40. При розробці проектної документації на будівництво об’єкту, забезпечити вимоги доступності, зручності, інформативності і безпеки для інвалідів та інших маломобільних груп населення, згідно з п. 5.2 – п. 5.3 розділу 5, розділу 6, п. 7.2 розділу 7 ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», п.п. 6.1.2 ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», а саме: передбачити умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення по прилеглій території по вулиціа та до приміщень. Системи пішохідних маршрутів слід формувати з врахуванням особливостей руху осіб з обмеженими фізичними можливостям відповідно до вимог. Маломобільним групам населення необхідно забезпечити досяжність об'єктів громадського обслуговування шляхом створення для них умов пересування в структурі загальної мережі пішохідних зв'язків у відповідності з вимогами. Ширину тротуарів, розміри накопичувальних і розподільних майданчиків біля адміністративних і торгових центрів, готелів, театрів, виставок та ринків слід визначати з умовою забезпечення розрахункової щільності руху, осіб/м2: 1,0 - при односторонньому русі; 0,8 – при зустрічному русі; 0,5 - при влаштуванні розподільних майданчиків в місцях перетину. Проїзди і пішохідні доріжки слід передбачати до всіх споруд, що розташовуються на земельній ділянці. Проїзди повинні мати удосконалене полегшене або капітальне покриття. Пішохідні доріжки, тротуари і пандуси, якими користуються інваліди на кріслахколясках, повинні мати тверде шорстке покриття, яке в разі намокання не стає слизьким/ Тротуари та доріжки для інвалідних візків треба підносити до 0,05 м над рівнем проїзної частини або відокремлювати жолобом. Допускається суміщення доріжок для руху інвалідних візків з пішохідними доріжками за умови забезпечення комфортних умов руху для всіх його учасників. Велосипедні доріжки треба проектувати відповідно до вимог, наведених у 10.4.15 цих норм.
інше Основний під’їзд та пішохідний прохід до проектуємого об’єкту передбачено з боку вул. Святослава Ріхтера. Проектування вхідного вузла з вхідною групою до об’єкту реконструкції виконати відповідно до вимог п.п. 6.1.1 та 6.1.2 ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення». Передбачити заходи щодо благоустрою прилеглої території згідно з ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій», «Правилами благоустрою території міста Одеси”, затвердженими рішенням Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1631-VІ. При необхідності проведення розкопок та регенерації прилеглих зелених зон отримати дозвіл в інспекції з благоустрою міста та КП «Міськзелентрест» у відповідності із зазначеними чинними Правилами. Передбачити зовнішнє освітлення та мостіння ділянки. Обов'язковий перелік елементів благоустрою на території вулиць та доріг має включати: тверді види покриття дорожнього полотна і тротуарів, елементи сполучення поверхонь, озеленення вздовж вулиць і доріг, огородження небезпечних місць, освітлювальне обладнання, носії інформації дорожнього руху (дорожні знаки, розмітка, світлофорні пристрої, обладнані звуковим сигналом і стрічкою з візуальною інформацією), урни, пристрої для відведення стічних вод, що утворюються внаслідок випадання атмосферних опадів, обладнання для паркування велосипедів.
зони регулювання забудови (визначені, встановлені та/або затверджені відповідно до положень ЗУ “Про охорону культурної спадщини”; зони не пов'язані з територіям та/або об'єктами культурної спадщини вносяться у інші розділи) Функціональне призначення відповідно до Генерального плану м. Одеси, затвердженого рішенням Одеської міської ради №6489 від 25.03.2015 р. - територія багатоквартирної житлової забудови. Відповідно плану зонування території (зонингу), затвердженого рішенням Одеської міської ради № 1316-VII від 19.10.2016 року – зона змішаної житлової забудови та громадської забудови Ж-4. Зона призначена для розташування багатоквартирних житлових будинків поверховістю від 9-ти до 16-ти поверхів, супутніх об’єктів повсякденного обслуговування населення, комунальних об’єктів, окремих об’єктів загальноміського та районного значення. До супутніх видів використання відносяться магазини торговою площею до 200,0 м, адміністративні споруди, офіси.
інше Ділянка розташована в зоні обмеження висотності забудови відносно Аеропорту «Одеса» (згідно Генплану та Зонінгу) і становить 50м. Проектування вести з урахуванням листа КП «Міжнародний аеропорт Одеса» від 23.07.2018р. №01.18-856 «Про розміри приаеродромної території аеродрому «Одеса» та особливий порядок здійснення діяльності» визначати умови забудови, використання землі і споруд та здійснення діяльності, зазначеної в ч.2 ст.69 Повітряного кодексу України, на приаеродромній території згідно із законом за погодженням з експлуатантом аеродрому та уповноваженим органом з питань цивільної авіації. Проектування вести з урахуванням вимог: ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», ДБН В.1.1.7–2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги», ДБН В.1.1-12-2014 «Будівництво у сейсмічних районах України», «Порядком розроблення проектної документації на будівництво об’єктів» у редакції наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23.03.2012р. №122, від 20.05.2013р. №198, № 492 від 11.10.2013, № 190 від 10.08.2015, № 125 від 19.05.2017, № 174 від 12.07.2018 від 17.05.2019 № 112 «Про затвердження змін до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів», ДБН В.2.2-9-2018 «Громадські будівлі та споруди. Основні положення», ДБН В.1.2-12-2008 «Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки»; ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель», ДБН В.1.2-14:2018 «Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів. Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель і споруд»; ДБН В.1.1-31:2013 «Захист територій, будинків і споруд від шуму», ДБН В.1.2-4:2019 Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони), ДБН В.2.5-28-2018 «Природне і штучне освітлення»; ДБН В.2.6-33:2018 «Конструкції зовнішніх стін, теплоізоляція фасадів, ДБН В.2.2-23:2009 «Будинки і споруди. Підприємства торгівлі», ДБН В.2.2-23:2009 «Будинки і споруди. Підприємства харчування». Вимоги проектування». Передбачити встановлення обладнання згідно ДБН Д.2.3-28-99 (М 28) «Устаткування підприємств харчової промисловості». Забезпечення доступності об'єкта та прилеглої території для інвалідів та інших маломобільних груп населення згідно з ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзівність будівель і споруд. Основні положення». Урахувати законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце реконструкції згідно ст. 5 Закону України «Про основи містобудування». До початку проектування отримати згоду балансоутримувача (управителя, тощо) будівлі, власників (співвласників) приміщень, інтереси яких зачіпаються, на проектне рішення для влаштування вхідної групи та на порушення благоустрою для влаштування вхідної групи та її елементів. Забезпечити збереження умов експлуатації суміжної забудови. Для запобігання руйнування будівлі до початку будівельних робіт необхідно виконати технічне обстеження про стан конструкцій будівлі та можливості реконструкції. Передбачити технологічний зв'язок з урахуванням продукції та між окремими групами приміщень. Елементи вхідної групи до приміщень запроектувати в межах земельної ділянки з можливістю обслуговування інженерних мереж поза межами охоронних зон інженерних мереж. Забезпечити доступності об'єкта та прилеглої території для інвалідів та інших маломобільних груп населення згідно з ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзівність будівель і споруд. Основні положення», без зайняття земельної ділянки з легких конструкцій консольного типу без збільшення капітальної забудови та без зміни геометричних розмірів фундаментів будівлі. Під’їзди – виїзди до об’єкта передбачити по існуючим проїздам з урахуванням законних інтереси та вимог власників або користувачів суміжних земельних ділянок приміщень та будівель, функціонального призначення прилеглих вулиць, інтенсивності транспортного, пішохідного та велосипедного руху, характеру забудови, вимог охорони навколишнього середовища та вимог наявної містобудівної документації. Передбачити заходи щодо благоустрою прилеглої території згідно з ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій», «Правилами благоустрою території міста Одеси”, затвердженими рішенням Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1631-VІ. При необхідності проведення розкопок та регенерації прилеглих зелених зон отримати дозвіл в інспекції з благоустрою міста та КП «Міськзелентрест» у відповідності із зазначеними чинними Правилами. Передбачити зовнішнє освітлення та мостіння ділянки. Передбачити зони для відвідувачів, розгрузки автомобілів з під'їзними шляхами та майданчик для розвантажування, сміттєзбірник, майданчик відпочинку для персоналу; стоянки для автотранспорту відвідувачів, тощо. Відповідно до наданих замовником ескізних намірів забудови у межах заходів з благоустрою передбачається улаштування проїздів, тротуарів, паркомісця для автомобілів, а також озеленення території. Опорядження та фарбування фасадів передбачити з урахуванням стилістики оточуючої забудови та узгодити відповідно до чинного законодавства.
інше Відповідно намірів забудови (виконаних ФОП Шевченко Ю.Ю., головний інженер проекту: Шевченко Ю.Ю. - кваліфікаційний сертифікат Серія АА №004302), які замовлені та надані замовником на ініціативній основі до департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради через електронний кабінет в Електронній системі шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг; передбачено будівництво торгово-адміністративної будівлі за адресою: м. Одеса, Малиновський, вул. Святослава Ріхтера, будинок 129. Наміри забудови передбачають зведення нежитлової будівлі з приміщеннями торгового призначення V-подібної форми, що повторює форму ділянки здовж чільних фасадів габаритними розмірами по осям «1» - «10» 34,08м, по осям «1*» - «7*» - 27,13м, по осям «А» - «В» - 10,8м, по осям «А*» - «В*» -10,8м. Гранична висота будівлі – 4,6 м. Площа забудови земельної ділянки, яка знаходиться у власності згідно договору купівлі-продажу, кадастровий номер 5110137300:46:005:0028, площею 0,0881 га не повинна перевищувати 60%, максимально допустимого відсотку забудови земельної ділянки для об’єктів громадської забудови, відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», розділу 5 ДБН В.2.2-9-2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», що становить 528,60 м2 -. Загальна площа будівлі до 505,0 м2.
інше Згідно ст 26. ЗУ «Про архітектурну діяльність» архітектор, інші проектувальники, які здійснюють роботи по створенню об'єктів архітектури, зобов'язані: додержуватися державних стандартів, норм і правил, вимог вихідних даних на проектування; не порушувати під час проектування, організації і виконання будівельних робіт законні права та інтереси власників і користувачів будинків і споруд, прилеглих до ділянки забудови. Проектна організація, яка розробляє проектну документацію, а також головний архітектор та головний інженер проекту несуть відповідальність за відповідність проектної документації вихідним даним на проектування, вимогам державних стандартів, норм і правил.
інше Ці містобудівні умови та обмеження надані відповідно до: ч. 3. ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон), зміни в який були внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України по удосконаленню містобудівної діяльності», та набули чинність 10.06.2017 р. та Додатком до «Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.05.2017 р. № 135, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.06 2017 р. за № 714/30582, а також Листа Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.11.2017 р. № 8/14.3-1000-17. Містобудівні умови та обмеження є чинними до: завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника, згідно ч. 8 ст. 29 Закону, який зазначений вище.

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж 881 До початку проведення усіх видів будівельних робіт, у т.ч. й земляних робіт, уточнити наявність у зоні робіт підземних інженерних мереж (кабельних ліній електропередачі, кабелів зв'язку, водопровідних, каналізаційних, теплових, газових мереж, тощо) та узгодити проведення робіт з установами, які експлуатують вказані мережі.
об’єктів інженерних комунікацій 881 Охоронні зони інженерних комунікацій та відстані від об’єкта до існуючих інженерних мереж необхідно передбачати згідно з розділом 11, розділом 10, додатком И.1, додатком И.2, додатком И.3 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», а також ДБН Д.2.4-16-2000 «Зовнішні інженерні мережі». На вимогу необхідності виконання інженерних вишукувань керуватися ДБН А.2.1-1-2008 «Інженерні вишукування для будівництва». Згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради № 289 від 30.10.2014 р., яким затверджене Положення про інформаційні ресурси єдиної цифрової топографічної основи (далі – ЄЦТО) території міста Одеси, як складової частини системи баз даних містобудівного кадастру, до початку проектування отримати наявну топогеодезичну зйомку ділянки будівництва в КП «Одеспроект», а після її коригування передати для внесення в базу даних ЄЦТО. Під час проектування об’єкту здійснювати геодезичний контроль параметрів об’єкту згідно з ДБН В.1.3-2-2010 «Геодезичні роботи у будівництві» (зі зміною 1, розділ 7), а саме: а) геодезичній контроль споруд та інженерних мереж проектним вимогам; б) контрольно-геодезичне знімання планового та висотного фактичного положення споруд та підземних інженерних мереж. До прийняття об’єкту в експлуатацію результати контрольного знімання об’єкту необхідно надати до КП «Одеспроект» для внесення в базу даних ЄЦТО.
згідно містобудівної документації Функціональне призначення відповідно до Генерального плану м. Одеси, затвердженого рішенням Одеської міської ради №6489 від 25.03.2015 р. - територія багатоквартирної житлової забудови. Відповідно плану зонування території (зонингу), затвердженого рішенням Одеської міської ради № 1316-VII від 19.10.2016 року – зона змішаної житлової забудови та громадської забудови Ж-4. Зона призначена для розташування багатоквартирних житлових будинків поверховістю від 9-ти до 16-ти поверхів, супутніх об’єктів повсякденного обслуговування населення, комунальних об’єктів, окремих об’єктів загальноміського та районного значення. До супутніх видів використання відносяться магазини торговою площею до 200,0 м, адміністративні споруди, офіси.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Реєстр. номер Об'єкт Вид права власності Підстава Власники Документ
1779246851101 Назва: будівля
Заг. площа: 89.6 кв.м.
Адреса: Одеська обл., м. Одеса, Малиновський район, вул. Святослава Ріхтера, будинок 129.
спільна часткова договір купівлі-продажу, серія та номер: 731 від 27.08.2021 : - %
: - %
: - %
договір купівлі-продажу договір купівлі-продажу №731 від 27.08.2021

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Тип операції Дата Підстава
Зміна 08.12.2022 технична помилка

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
01-07/146 08.12.2022

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (02498820) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
В.о. директора департаменту-головний архітектор міста Боринська Тетяна Сергіївна

Розділи