Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:3959-0202-8251-2454
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№14-0400/01-22 від 25.11.2022
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Львівській області (35917794) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Нове будівництво оздоровчого комплексу (будівля з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та відкритим басейном) на вул. Вокзальна в м. Моршині, Львівської обл.
Код проектної документації
PD01:9441-5534-0957-3952 №01/10/2021 від 2021-10-04 (видав ДУБ ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ) / Наявні експертизи: EX01:3959-0202-8251-2454
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності
Головний експерт проекту
КНЯЗИК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ (АЕ 006455, АА 000387, АЕ 000079 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Львівська обл., Стрийський район, Моршинська територіальна громада, м. Моршин (станом на 01.01.2021), вулиця Вокзальна не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТВК" (32712470)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Архітектор Архітектурне об'ємне проектування
ЗАЯЦЬ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ (АА 000386)
Експерт (фахівець) З питань міцності, надійності, довговічності
Крупка Володимир Теодорович
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
КНЯЗИК ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ (АЕ 006455, АА 000387, АЕ 000079)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:9441-5534-0957-3952
Орган, що видав
ДУБ ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1211.1 Готелі
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
04.10.2021
Номер проектної документації
01/10/2021
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Робочий проєкт розроблено ФОП Дуб О.Д. (Івано-Франківська область, м. Болехів, вул. Міцкевича, 45, головний архітектор проєкту Романів М.М., кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 003363, виданий 26.08.2016) на підставі:

- завдання на проєктування, затвердженого замовником та погодженого генеральним проєктувальником;

- містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва (реєстраційний номер ЄДЕССБ МU01: 9574-2347-7719-2042), затверджених наказом відділу архітектури та містобудування Моршинської міської ради Стрийського району Львівської області від 31.05.2022 № 3.

Додатково замовником надано:

- витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 17.02.2022 № 300115475;

- технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування, виконаний КП БУДІНВЕСТ у 2021 році.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкта – СС1, сукупний показник – СС1.

Проєктні рішення

Генплан

Земельна ділянка площею 1,2617 га (кадастровий номер 4610700000:01:006:0058), на якій передбачено будівництво оздоровчого комплексу (будівля з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та відкритим басейном), знаходиться на вул. Вокзальна в м. Моршин Стрийського району Львівської області. Рельєф ділянки рівнинний, з ухилом на північний схід. Перепад рельєфу по ділянці 0,30 м. Ділянка зі сходу, півдня та півночі обмежена проїздом та територією резервного фонду міської ради, із заходу - вул. Вокзальна. На ділянці знаходяться будівля оздоровчо-спортивного комплексу, котельня та будівля курортного готелю (в стадії будівництва). Заїзд на ділянку – з вул. Вокзальна.

Рішеннями генплану передбачено будівництво будівлі з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та відкритим басейном, влаштування проїздів та пішохідних доріжок, тимчасової стоянки для автомобілів, майданчика для сміттєвих контейнерів, озеленення вільної від забудови та замощення території.

Будівля з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та відкритим басейном – окремо розташована, з’єднана з будівлею курортного готелю через запроєктований одноповерховий критий перехід. Покриття проїздів та тимчасової автостоянки – асфальтобетонне, пішохідних доріжок та господарського майданчика – бетонна бруківка. Вільну від забудови і замощення територію передбачено максимально озеленити шляхом посіву трав’яних газонів та посадки декоративних дерев і кущів. На території передбачено встановити лавки для сидіння, урни для сміття та влаштувати квітники. Відведення поверхневої води передбачено по спланованій поверхні ділянки у дощоприймальні колодязі дощової каналізації.

Генпланом враховано потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення: в місцях перетину пішохідних доріжок з під’їздами до будівлі запроєктовано перехідні пандуси із зонами пониженого бордюру, на тимчасовій автостоянці передбачено місця для машин осіб з інвалідністю.

Архітектурні рішення

Робочим проєктом передбачено будівництво будівлі з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та відкритим басейном (надалі - будівля). Будівля – двоповерхова, прямокутної форми в плані, з розмірами в крайніх осях 39,80х19,90 м. Об’ємно-просторово будівля складається з цокольної (підвальної) та наземної частин. Дах будівлі – плоский суміщений, водовідведення з даху – зовнішнє організоване.

Будівля запроєктована в складі: тамбур, коридори, санвузли, допоміжні та технічні приміщення (підвал); тамбур, рецепція, коридор, санвузли, сауни, технічні приміщення, хамам, лазня, басейни, душові, відпочинкова зона, кафе-бар, тераса з відкритим басейном (1-ий поверх); коридор, санітарно-побутові приміщення (роздягальні, санвузли), спортивна зала, відпочинкові зони, тераса (2-ий поверх). Висота підвальних приміщень – 1,90 та 2,20 м, висота приміщень 1-2 поверхів – 3,45 м. По периметру даху будівлі та терас запроєктовано парапети. По верху парапету тераси в рівні 2-го поверху запроєктовано металеве огородження.

Відкритий басейн запроєктовано з внутрішніми розмірами 14,84х6,34 м та глибиною 1,43 м. Площа дзеркала води в басейні – 94,10 м2. Басейн оснащений обладнанням для забору/подачі води (переливні жолоби, впускні форсунки, донні трапи), системою водопідготовки та дезінфекції води в басейні, системою підігріву води, драбинками для входу/виходу з води.

Вхід в підвальні приміщення передбачено зовнішніми сходами, вхід на 1-ий поверх – через запроєктований критий перехід та зовнішніми сходами, вихід на терасу 2-го поверху – зовнішніми сходами. Зв’язок між поверхами будівлі передбачено сходовою кліткою типу СК1. Вихід на дах передбачено з будки виходу через протипожежні двері 2-го типу з площадки сходової клітки типу СК1. Над входами в будівлю запроєктовано дашки для захисту від атмосферних опадів, навколо будівлі – відмостку.

Запроєктовані зовнішні огороджувальні стіни – з газоблоків D300, внутрішні стіни та перегородки – цегляні та керамічні блоки, покриття даху – ПВХ мембрана, внутрішні двері – дерев’яні та протипожежні, зовнішні двері – металопластикові засклені протиударні, вікна та вітрини – металопластикові з енергозберігаючими склопакетами.

Утеплення зовнішніх стін передбачено мінераловатними базальтовими плитами товщиною 150 мм, даху – плитами екструдованого пінополістиролу загальною товщиною 220 мм, терас – плитами екструдованого пінополістиролу товщиною 100 мм, вентиляційних каналів вище покрівлі – мінераловатними плитами товщиною 100 мм, підлоги по ґрунту – плитами екструдованого пінополістиролу товщиною 30 мм.

Для забезпечення потреб маломобільних груп населення робочим проєктом передбачено:

- для виходу на 2-ий поверх сходову клітку типу СК1 обладнано підйомною платформою;

- поверхня покриття вхідних площадок, терас та пішохідних шляхів запроєктована з твердим покриттям, що не допускає ковзання при намоканні;

- дренажні і водозбірні ґрати у підлозі вхідних площадок запроєктовано врівень з поверхнею покриття підлоги;

- ширина просвітів чарунок дренажних і водозбірних ґрат не перевищує 0,015 м;

- прозорі двері й огорожі запроєктовано з ударно міцного матеріалу. На прозорих полотнах дверей передбачено яскраве контрастне маркування заввишки не менше 0,10 м і завширшки не менше 0,20 м, яке розташоване на рівні не нижче 1,20 м і не вище 1,50 м від поверхні пішохідного шляху.

Зовнішнє опорядження будівлі передбачено згідно з паспортом опорядження фасадів, внутрішнє опорядження – згідно з функціональним призначенням приміщень.

Конструктивні рішення

Конструктивна система будівлі – монолітний залізобетонний каркас. Просторова стійкість будівлі забезпечена спільною роботою елементів каркасу та дисків перекриття.

Фундаменти будівлі – монолітні залізобетонні стовпчасті та стрічкові; стіни підвального поверху, перекриття, покриття, колони, ригелі, сходові марші та площадки, фундаменти та стіни під відкритим басейном, зовнішні сходи – монолітні залізобетонні.

 

Під час розгляду робочого проєкту виявлено помилки та надано зауваження, інформація про що доведена до замовника та проєктувальника. До проєктної документації проєктувальником внесено відповідні зміни та доповнення.

 

Робочий проєкт Нове будівництво оздоровчого комплексу (будівля з фізкультурно-оздоровчими приміщеннями та відкритим басейном) на вул. Вокзальна в м. Моршині, Львівської обл. розроблено з дотриманням вимог щодо міцності, надійності та довговічності об´єкта будівництва.

Виконавець звіту

Роман Бандура

Розділи