Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:0578-7756-8946-3125
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№79/03-0185/01-22 від 04.04.2023
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Волинській області (35850369) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Реконструкція цеху по виготовленню дверей під виробництво фарб, нове будівництво матеріального складу на вул. Шахтарській, 55 у м. Нововолинську
Код проектної документації
PD01:0837-8811-9290-8393 Зміни №3 №077/2022 від 2022-07-08 (видав ТОВ ПРОМВЕСТПРОЕКТ ТЗОВ) / Наявні експертизи: EX01:0578-7756-8946-3125
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань охорони праці, З питань експлуатаційної безпеки, З питань енергозбереження, З питань інженерного забезпечення, З питань екології, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань пожежної безпеки, З питань архітектури
Головний експерт проекту
Данищук Василь Васильович (АЕ 006453, АЕ 005209, АЕ 000056 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Волинська обл., Володимирський район, Нововолинська територіальна громада, м. Нововолинськ (станом на 01.01.2021), вулиця Шахтарська , б. 55 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАХІДНА ПРОМИСЛОВА ГРУПА" (32831296)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Відповідальний експерт З питань пожежної безпеки
СОБОЛЄВ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ (АЕ 007187, АЕ 000161, АЕ 007265)
Архітектор З питань архітектури
Парасюк Богдан Олегович (АР 003838, АА 002194)
Відповідальний експерт З питань міцності, надійності, довговічності
ГОЛОВЕШКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ (АЕ 005217, АР 001862, АР 018280, АР 001238)
Відповідальний експерт З питань екології
З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
ПЕТРУК ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ (АЕ 006418, АЕ 000134)
Головний експерт проекту З питань охорони праці
З питань експлуатаційної безпеки
З питань енергозбереження
З питань інженерного забезпечення
Данищук Василь Васильович (АЕ 006453, АЕ 005209, АЕ 000056)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:0837-8811-9290-8393
Орган, що видав
ТОВ ПРОМВЕСТПРОЕКТ ТЗОВ (44739485)
Вид будівництва
Реконструкція
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Проєктні роботи
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1251.9 Будівлі інших промислових виробництв, включаючи поліграфічне
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
08.07.2022
Номер проектної документації
077/2022
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Проєктну документацію розроблено товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОМВЕСТПРОЄКТ» (43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 1), головний інженер проєкту Дорош О.М. (кваліфікаційний сертифікат АР № 014721, виданий 18.09.2018), на підставі:

-   Завдання на проєктування, затвердженого замовником, погодженого проєктувальником;

-   Містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки №13-2015 від 23.06.2015, виданих відділом містобудування та архітектури Нововолинської міської ради;

-   Технічні умови на електропостачання від 30.06.2015 № 15 виданих Приватним акціонерним товариством «Західна промислова група»;

-   Технічні умови на водопостачання та водовідведення від 30.06.2015 № 16 виданих Приватним акціонерним товариством «Західна промислова група»

-   Технічні умови на теплопостачання від 30.06.2015 № 17 виданих Приватним акціонерним товариством «Західна промислова група»

Додатково замовником надано:

- Інженерно-геологічні вишукування;

- Звіт про результати обстеження технічного стану будівлі.

Клас наслідків (відповідальності) об’єкта – СС2.

 Будівля цеху, що реконструюється під виробництво фарб /для малювання/  одноповерхова. В осях 1-3 має двоповерхову частину.

Конструкції будівлі: фундаменти –  монолітні залізобетонні; каркас – збірні залізобетонні конструкції; зовнішні стіни – збірні керамзитобетонні панелі та цегляні товщиною 380 та 510 мм; стіни внутрішні – цегляні товщиною 380, 250; перекриття та покриття – збірні монолітні та залізобетонні; дах – азбестоцементні хвилясті листи по дерев’яних  кроквах та обрешітці оброблених вогне-, біозахисним розчином.

Обстеженням встановлено, що несучі конструкції будівлі цеху знаходяться в задовільному стані.

Для маломобільних груп населення існують забезпечені умови в адміністративному корпусі та територія - доступна.

Робочим проєктом передбачено будівництво в дві черги:

І черга – реконструкція цеху по виготовленню дверей під виробництво фарб (склад готової продукції, виробничо-пакувальний цех, дільниця виготовлення фарб /акварельних, олійних для малювання/,  приміщення інженерного забезпечення, котельня). В осях  1-3,  А-Б /двоповерхова частина/ передбачено розміщення побутових приміщень.

ІІ черга – будівництво одноповерхового матеріального складу, який приблокований до цеху.

В будівлі, що реконструюється, розміщена існуюча котельня, в якій передбачено заміну існуючих твердопаливних котлів, що забезпечують теплом діюче виробництво та об’єкт, що проєктується.

Будівництво матеріального складу передбачено в наступних конструкціях:  фундаменти - монолітні залізобетонні; металеві колони; огороджувальні конструкції - панелі типу «Сендвіч».

Виробниче приміщення складається з дільниці змішування і перетирання фарб; дільниці фасування фарб в туби; дільниці пакування; складів сировини і готової продукції. Режим роботи – двозмінний. Кількість працюючих - 26 осіб.

Складування сировини, готової продукції в матеріальному складі передбачено на металевих стелажах з обслуговуванням автонавантажувача.

Системи опалення передбачено від існуючої котельні, в якій передбачено заміну морально застарілих котлів на КВ-Т2а-600 (2 шт.) потужністю 600 кВт кожен та заміну існуючих мережених насосів. Точка під’єднання – існуюча розподільча гребінка. Теплоносій – вода з параметрами 95 ÷ 70º С. Система опалення двотрубна з горизонтальним розведенням трубопроводів. Передбачено дві системи опалення: повітряне опалення - для виробничих та складських приміщень та радіаторне опалення - для побутових приміщень. Для регулювання системи опалення на нагрівальних приладах встановлені терморегулятори. Випуск повітря з системи опалення здійснюється за допомогою кранів для видалення повітря. Трубопроводи системи опалення, що приховані в конструкції підлоги підлягають теплоізоляції.

Робочим проєктом передбачена загально-обмінна припливно-витяжна система вентиляції з механічним та частково природнім спонуканням. Витяг повітря передбачено канальними вентилятора типу «ВЕНТС», а на дільниці виготовлення олійних фарб – канальним вентилятором у вибухозахищеному виконанні. Приплив повітря здійснюється за допомогою канальних вентиляторів фірми «ВЕНТС», «Інтеркондиціонер» і набору додаткового вентиляційного обладнання. У виробничих приміщеннях передбачена місцева технологічна витяжна система зонтами за допомогою канальних вентиляторів  фірми «ВЕНТС» та «Інтеркондиціонер».

Для   забезпечення потреб у воді і для відводу стоків передбачені такі системи водопостачання і каналізації: система питного та протипожежного водопостачання, система гарячого водопостачання, система побутової каналізації.

Водопостачання передбачено від зовнішньої мережі питного водопостачання. Запроєктовано один ввід  Ø32 мм з встановленням лічильника води. Система гарячого водопостачання - для забезпечення гарячою водою умивальників, душів, біде. Джерело гарячого водопостачання – електроводонагрівники.

Система побутової каналізації для відводу побутових стоків запроєктована в існуючу зовнішню мережу побутової каналізації з подальшим відведенням у міську каналізаційну мережу.

Внутрішнє пожежогасіння передбачене від внутрішніх  пожежних кранів Ø50 мм в два струмені  з витратами по 2,5 л/с кожен, які встановлені на внутрішній мережі питного та протипожежного водопостачання Ø100 мм.

Робочим проєктом передбачена подача стиснутого повітря до споживачів виробництва фарб зі встановленням повітряного компресора гаражного типу, який працює в автоматичному режимі без обслуговуючого персоналу на дільниці виготовлення олійних фарб та огороджений металевою сіткою. Компресор постачається в комплекті з ресивером, автоматикою безпеки, КПВ та запобіжним клапаном.

По ступеню надійності електропостачання споживачі цеху відносяться до ІІІ категорії. Точка під’єднання- розподільна шафа ШР1. Електропостачання струмоприймачів будівлі передбачено від мережі 380/220В. Ввід ел. мережі живлення існуючий, відповідає навантаженням по струму і придатний до використання. Ввід та розподіл електроенергії передбачено на шафі розподільній ШР1.

Основними споживачами електроенергії є машини для перетирання та зміщування складових фарб, вентустановки сантехвентиляції, електроводонагрівники, опалювальні агрегати та електроосвітлення.

Робочим проєктом передбачено автоматичне відключення вентустановок по сигналу АПС при спрацюванні приладу пожежної сигналізації. Передбачене дистанційне управління електрозасувкою від кнопок встановлених біля пожежних кранів.

Запроєктовано робоче, аварійне та евакуаційне освітлення. Електроосвітлення приміщення передбачено світильниками встановленими на натяжному тросі та на стінах з світлодіодними джерелами світла. Для евакуаційного освітлення прийняті світильники з вбудованим джерелом живлення.

Захист електричних мереж і споживачів від надструмів запроєктовано за допомогою автоматичних вимикачів.

Мережі розподілення і групові мережі силового електрообладнання та електроосвітлення виконуються кабелями з мідними жилами.

Заземлення обладнання виконується шляхом приєднання до нульового захисного РЕ-провідника. Повторне заземлення РЕ-провідника на вводі до електроустановки будівлі виконується шляхом приєднання шафи ШР1 до існуючого контуру заземлення котельні.

Робочим проєктом передбачена система зрівнювання потенціалів як на вводі, так і повторне додаткове зрівнювання потенціалів протягом всієї мережі захисту.

Будівля цеху по влаштуванню блискавкозахисту відноситься до ІІ рівня блискавкозахисту. Блискавкозахист будівні виконується шляхом накладання блискавкоприймальної сітки на покрівлю і приєднанням її  до штучних заземлювачів.

Робочим проєктом передбачається автоматична пожежна сигналізація і оповіщення про пожежу.

Висновком про екологічні наслідки діяльності, наданим у томі 4 ОВНС робочого проєкту, враховуючи зазначене у листі ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМУ України» №22/1613 від 10.11.22, констатується, що ступінь екологічного ризику планованої діяльності  та впливу на умови життєдіяльності людини та на природне середовище проєктом оцінюється як мінімальний, існування залишкових впливів передбачається без перевищення нормативних показників.   

Зауваги, які було надано при проведенні експертизи, враховано проєктною організацією за узгодженням з замовником.

Розділи