Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:2810-9322-1443-3643
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (автоматизована дія Системи)
Статус документу
Архівний
Документ
№Т94-І від 01.07.2022
Орган, що видав
Товариство з обмеженою відповідальністю "УК ЕКСПЕРТИЗА" (42431096) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Реконструкція житлового будинку під центр сімейної медицини з приміщеннями тимчасового перебування хворих за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, буд. 151
Код проектної документації
PD01:1445-8805-2581-6919 №08/10-2021 від 2022-02-16 (видав ФОП БАГРІНА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА)
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, Архітектурно-планувальні рішення, З питань інженерного забезпечення, Архітектурне об'ємне проектування
Головний експерт проекту
КОМПІЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 004881, АЕ 005787, АЕ 004588, АЕ 006584, АЕ 005212, АЕ 004442 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Одеська обл., Одеський район, Одеська територіальна громада, м. Одеса (станом на 01.01.2021), інший Люстдорфська дорога , б. 151 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Фізична особа-підприємець Персональні дані

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Відповідальний експерт Архітектурне об'ємне проектування
Архітектурно-планувальні рішення
Кузьменко Наталія Олександрівна (АА 004915)
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
З питань експлуатаційної безпеки
З питань інженерного забезпечення
КОМПІЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ (АЕ 004881, АЕ 005787, АЕ 004588, АЕ 006584, АЕ 005212, АЕ 004442)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:1445-8805-2581-6919
Орган, що видав
ФОП БАГРІНА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА
Вид будівництва
Реконструкція
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Генеральний план, архітектурні рішення, конструкції будівельні
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
проект (П)
Код ДКБС
1264.9 Заклади лікувально-профілактичні та оздоровчі інші
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Замовник
Дата договору на розробку документації
16.02.2022
Номер проектної документації
08/10-2021
Статус документа
Архівний

Додаток до експертного звіту

Клас наслідків об'єктів будівництва – СС1 (незначні наслідки)

Замовник будівництва – Фізична особа Запорожченко Павло Олександрович, паспорт КЕ365937

Адреса: Одеська обл., м. Одеса, пров. Катаєва, буд. 8, кв. 60

Генеральний проектувальник    ФОП Багріна Катерина Миколаївна, РНОКПП 2440801783

Юридична адреса: 65070, Одеська обл., м. Одеса, вул. Гайдара, 48, кв. 27

Головний архітектор проекту: Багріна Катерина Миколаївна, кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002874, від 13 травня 2016 року

Вихідні дані:

- Завдання на проектування, затверджене Замовником;

- Технічні умови

Опис архітектурно-будівельних та конструктивних рішень:

Характеристика об’єкту та земельної ділянки

Об'єкт, щодо якого передбачена реконструкція, розташований за адресою: Одеська область, м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога,151, у східній частині міста. Рельєф ділянки спокійний з ухилом зі зниженням у східну сторону ділянки.

Площа земельної ділянки - 0,1708 га. На земельній ділянці розташований індивідуальний житловий будинок  - триповерховий з цокольним поверхом і підсобними приміщеннями, складної форми у плані з габаритними розмірами у осях 31,68м х15,58м, загальною площею - 971,70.

Територія проєктованого об'єкта знаходиться в кварталі сформованої житлової забудови з відповідною структурою громадських будівель і споруд. Територія з розвиненою пішохідно-транспортною інфраструктурою і існуючими інженерними комунікаціями. Проїжджа частина вулиці Люстдорфська дорога, має тверде асфальтове покриття. Крім автомобільного транспорту, територію обслуговує міський електро- і автобусний транспорт. У звичайному режимі руху перевезення здійснюється із забезпеченням перевезення всіх пільгових категорій населення. пункти зупинок міського транспорту розташовані уздовж вулиці.

Генеральний план

Проєктним рішенням передбачена реконструкція житлового будинку під центр сімейної медицини з приміщеннями тимчасового перебування хворих.

Під'їзд до входів в будівлю  передбачений з вулиці Люстдорфська дорога. Пішохідні зв'язки існуючі з врахуванням існуючої пішохідної інфраструктури. 

Проєктним рішенням забезпечений  проїзд для  пожежних автомашин.

На ділянці передбачено влаштування стоянки автомобілів (в т.ч. для МГН).

Покриття під’їздів, стоянок автомашин та пішохідних доріжок виконано з декоративної плитки (ФЕМ). По периметру будівлі виконане водонепроникне вимощення.

Передбачено влаштування елементів благоустрою: освітлювальне обладнання, урни, лавочки.

На вільній від забудови та покриття території передбачено посадку багаторічних кущів, низькорослих дерев та влаштування газонів.

Водовідведення поверхневих вод передбачене з організованим та обов'язковим відведенням води  в дощову каналізацію.

Архітектурно-будівельні рішення

Згідно зі завданням на проектування реконструкція житлового будинку передбачена в одну чергу.

Конструктивна схема будівлі каркасно-кам’на. Існуючий будинок має висоту приміщень: цокольного поверху - 2,15 м; першого поверху - 3,380м; другого поверху - 3,140м; третього поверху- 3,340м. Вертикальний зв'язок між поверхами будинку здійснюється  внутрішніми сходами. Внутрішнє оздоблення стін приміщень виконано з штукатурки з фарбуванням водно-дисперсними фарбами та обклейкою шпалерами в кімнатах. Стіни та підлога санвузлів облицьовані керамічною плиткою. Підлога в кімнатах - ламінат. Оздоблення зовнішніх стін виконана декоративною штукатуркою з фарбуванням атмосферостійкими фасадними фарбами та штучним декоративним камінням. Вікна - металопластикові з вакуумними склопакетами. Вхідні двері - металеві, внутрішні - ДСП.

Проєктом передбачена реконструкція житлового будинку під центр сімейної медицини з приміщеннями тимчасового перебування хворих.

Проєктом передбачена добудова додаткових приміщень та внутрішнє перепланування приміщень для прийому пацієнтів та влаштування безперешкодного доступу і безпечного переміщення у будівлі мало мобільних груп населення.

 Для зв’язку між поверхами передбачено встановлення ліфта зі вхідним та ліфтовим тамбурами (в т.ч. для МГН). Для кожної вхідної групи також влаштовується вхідний тамбур.

Всі приміщення розташовані таким чином, щоб дотриматися нюансів медичної технології обслуговування населення.

На цокольному поверсі  розташовані: технічні приміщення, господарські приміщення,  приміщення медичного персоналу,  санвузли персоналу, підсобні приміщення, складські приміщення, хол з гардеробом, коридори, конференцзала, сходові клітки та ліфт.

На першому поверсі розташовані: адмінприміщення, оглядові  кабінети, холи, приміщення зберігання ліків, коридори, сходові клітки, ліфтовий хол та ліфт, санвузли (в т.ч. для МГН).

Другий поверх призначений для операційних маніпуляцій з наступним переліком приміщень: операційні, палати пацієнтів, приміщення зберігання операційного інвентарю, санвузли (в т.ч. для МГН), ліфтові холи, ліфт, коридори, сходові клітки

 На третьому поверсі розташовані:  палати для тимчасового перебування хворих, санвузли (в т.ч. для МГН), господарські приміщення, ліфтові холи, ліфт, коридори, сходові клітки.

Окремо заплановано частину адміністративно-побутових приміщень медичного персоналу.

Всі приміщення розташовані таким чином, щоб дотриматися всіх нюансів медичної технології обслуговування населення.

Проектом передбачено додаткові протипожежні сходи, які забезпечують евакуацію під час пожежі.

Нові перегородки виконуються з газобетону.

Оздоблення кожного приміщення виконано у відповідності до медичних вимог. Оздоблення приміщень загального користування - штукатурка під фарбування. Стіни та стелі лікувальних та діагностичних приміщень із сухим режимом (палат, кабінетів лікарів, діагностичних та фізіотерапевтичних кабінетів та ін.) обробляються акриловими або силікатними водорозчинними фарбами або іншими матеріалами, що дозволяють вологе прибирання та дезінфекцію. Стіни приміщень, що піддаються вологій поточній дезінфекції, а також приміщень з вологим режимом роботи (операційні, передопераційні, процедурні та інші аналогічні приміщення, а також ванні кімнати, душові, санітарні вузли, приміщення для зберігання та розбирання брудної білизни та ін.) слід облицьовувати. плиткою чи іншими вологостійкими матеріалами на висоту приміщення. Оздоблення стін та перегородок у місцях встановлення санітарних приладів та обладнання, експлуатація якого пов'язана з можливістю зволоження стін та перегородок, має бути виконане з вологостійких матеріалів на висоту 1,6 м від підлоги та на ширину не менше 20 см від обладнання та приладів з кожної сторони .

У всіх приміщеннях для підлоги застосовується неслизьке покриття. Підлоги - керамічна плитка, лінолеумне покриття. Підлоги рентгенпроцедурних (крім рентгенопераційних), кабінетів променевої терапії, кабінетів фізіотерапії  виконані з антистатичних матеріалів.  У вестибюлях та загальних холах - стійка до механічного впливу. У палатних відділеннях - підлоги з високими теплоізоляційними та шумопоглинаючими властивостями. В "мокрих" приміщеннях виконана гідроізоляція.

Стелі - підвісні, підшивні.

Водовідведення з покрівлі передбачено з організованим та обов'язковим відведенням води  в дощову каналізацію.

Конструктивні рішення

За природно - кліматичними ознаками територія проектованого об'єкту - ІІІ-Б кліматичний район. Клімат є перехідним від континентального до морського. Сейсмічність району будівництва - 7 балів.

Конструктивна система будівлі вирішена з поздовжніми несучими стінами, на які опираються балки перекриття, що здійснюють горизонтальний диск жорсткості, вертикальну жорсткість будівлі забезпечують поперечні стіни з сумісною роботою з поздовжніми стінами.

Фундаменти існуючі – бутобетон.

Стіни існуючі – цегляні.

Перекриття існуючі – залізобетонне.

Перегородки існуючі – цегляні, проектовані – газобетонні.

Покрівля – металочерепиця. 

До існуючої будівлі в осях 1-2; Б-Д влаштовується ліфт.

Конструктивна схема ліфтової шахти - монолітний залізобетонний каркас з каркаснокам'яною кладкою.

Пожежна драбина – металоконструкції.

Водовідведення з покрівлі виконано організованим з обов'язковим відведенням води безпосередньо в дощову каналізацію.

 Інженерне забезпечення центру сімейної медицини з приміщеннями тимчасового перебування хворих передбачене від існуючих систем водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

Для безпечного проведення операцій передбачається джерело резервного автономного живлення дизельний генератор.

Проект «Реконструкція житлового будинку під центр сімейної медицини з приміщеннями тимчасового перебування хворих за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, буд. 151» виконано згідно з вимогами вихідних даних на проектування та розроблений з дотриманням вимог до міцності надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення.  

 

Головний експерт проекту:                                                                   Компій А. В.

                                                                             (серія АЕ № 005787 від 23.12.2019)

 

Відповідальний Експерт (фахівець) в частині архітектурно-об’ємного планування 

                                                                                                                          

                                                                                                           Кузьменко Н. О.

 (серія АА № 004915 від 09.12.2021)

Розділи