Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:6147-7061-8571-2680
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№23-0517-18 від 28.08.2018
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Хмельницькій області (35850149) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземними гаражами боксового типу по вул. П.Мирного, 24 в м.Хмельницькому
Код проектної документації
PD01:5763-5312-8494-0550 №0524/18 від 2018-08-02 (видав Приватне виробничо-комерційне підприємство "БУД-КОНТУР") / Наявні експертизи: EX01:6147-7061-8571-2680
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, З питань інженерного забезпечення, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань пожежної безпеки, З питань енергозбереження
Головний експерт проекту
Стойко Ярослав Миколайович (АЕ 003216, АЕ 001454, АЕ 006401, АЕ 006397, АТ 011827, АТ 001721 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Хмельницька обл., Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, м. Хмельницький (станом на 01.01.2021), вулиця Мирного П. , б. 24 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІТАЛ" (32636264)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Відповідальний експерт З питань експлуатаційної безпеки
З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
З питань інженерного забезпечення
Почтальйон Микола Сергійович (АЕ 000140)
Експерт (фахівець) Розділ електрообладнання та електроосвітлення
Розділ зв'язок та сигналізація
Розділ автоматизація інженерного обладнання
Дуда Марія Михайлівна
Відповідальний експерт З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
Розділ водопостачання та водовідведення
Розділ опалення, вентиляція та кондиціонування повітря
Розділ газо- та холодопостачання
ВЕРЕМЧУК СВІТЛАНА ІВАНІВНА (АЕ 000033, АЕ 006354)
Відповідальний експерт З питань пожежної безпеки
ГОЛУБ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ (АЕ 006403, АЕ 004036, АЕ 003501, АЕ 007196)
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
З питань енергозбереження
Стойко Ярослав Миколайович (АЕ 003216, АЕ 001454, АЕ 006401, АЕ 006397, АТ 011827, АТ 001721)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:5763-5312-8494-0550
Орган, що видав
Приватне виробничо-комерційне підприємство "БУД-КОНТУР" (31679129)
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування. Загальна пояснювальна записка. Вихідні дані. Генеральний план. Архітектурні рішення. Технологічні рішення. Архітектурні рішення. Архітектурно-будівельні рішення нижче відмітки + 0,000. Архітектурно-будівельні рішення Підземні гаражі боксового типу. Інженерна підготовка (підпірні стіни, зовнішні сходи та пандуси). Архітектурно-будівельні рішення вище відмітки+ 0,000. Опалення та вентиляція Водопровід і каналізація. Вентиляція. Зовнішні мережі водопостачання та каналізація. Газопостачання внутрішнє. Електротехнічні рішення. Зв'язок та сигналізація. Електротехнічні рішення. Зовнішні мережі. Блискавкозахист. Система пожежної сигналізації, оповіщення. Енергетичний паспорт. Проект організації будівництва. Локальні кошториси. Зведений кошторис.
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1122.1 Будинки багатоквартирні масової забудови
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Замовник
Дата договору на розробку документації
02.08.2018
Номер проектної документації
0524/18
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Загальні відомості

Робочий проект розроблений в 2018 році приватним виробничо-комерційним підприємством “Буд-Контур” (головний інженер проекту Осецький А.С., кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника серія АР № 000149) на підставі:

-  завдання на проектування, затвердженого замовником;

-  містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва від 01.08.2018 р. № 202;

-  технічних умов, погоджених відповідними службами;

-  інженерних вишукувань, проведених ТОВ Житомирбудрозвідування в 2018 році, відповідальний

 виконавець – Лейченко А.С., кваліфікаційний сертифікат серії АР № 009884.

 

Генеральний план

Будівельний майданчик багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення розташований в центрі мікрорайону Озерна по вул. Панаса Мирного, 24 в м. Хмельницькому.

Рель’єф місцевості має загальний схил в північно-східному напрямі. Генеральним планом передбачено розміщення багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку, вбудовано-прибудованих приміщень громадського призначення, окремо стоячих підземних гаражів та КТП. Під’їзди до будівлі організовано з вул. П. Мирного та пров. П. Мирного, пішохідні тротуари запроектовано суміжно з мережею проїздів, місця паркування автомобілів передбачено перед вбудовано-прибудованими приміщеннями, та з примиканням до кругового місцевого проїзду.

Інші стоянки (постійні і тимчасові) передбачаються в проектованих гаражах та на існуючих стоянках мікрорайону на відстані 300 м.

Ширина проїздів 3,5 м. Покриття – дорожня та тротуарна плитка. Вертикальне планування вирішене в червоних горизонталях. Відведення дощових та талих вод здійснюється в проектовану та існуючу дощову каналізацію.

На прибудинковій території передбачено розміщення спортивного майданчика, майданчиків для ігор дітей, відпочинку дорослого населення та побутових цілей.

Доступність об’єкта для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Рішення робочого проекту забезпечують доступність маломобільних груп населення до житлового будинку і відповідають вимогам ДБН В.2.2-17-2006.

Відмітки входів в житловий будинок та відмітки входів в вбудовано-прибудовані приміщення громадського призначення запроектовані в нульовий рівень з дорогою та тротуарами. Площадка перед входом в під’їзд обладнана навісом з водовідведенням.

Поверхні площадок і тамбурів виконані твердими і не допускають ковзання при намоканні. Проектні рішення елементів житлового будинку та вбудовано-прибудованих приміщень доступних для інвалідів не обмежують умов життєдіяльності інших груп населення. Доступ на поверхи житлового будинку здійснюється з використанням пасажирського ліфта, перша стоянка якого знаходиться на рівні входу в житловий будинок.

Перетин тротуарів з проїзджою частиною виконується з заниженням бортового каменю, та відокремлюється тактильними полосами, що виконуються з бруківки іншого кольору та покриття поверхні.

Архітектурно-будівельні рішення

Об’ємно – планувальне рішення прийнято згідно індивідуального проекту з врахуванням погоджень замовником планувальних рішень.

Робочим проектом передбачено будівництво двох блок-секцій житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення.

Висота житлового поверху 3,0 м (від підлоги до стелі – 2,7 м).

В житловому будинку розташовано 74 квартири.

Перший поверх призначений під приміщення громадського призначення. Під частиною будівлі в осях 1÷5 запроектовано цокольний поверх з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, в осях 6-14 – підвальне приміщення з відміткою підлоги – 2,5 м.

 

В кожній секції передбачена сходинкова клітка, ліфт Q=630 кг, сміттєпровід.

Вбудована – прибудована частина змінної висоти.

Згідно звіту інженерно – геологічних вишукувань, виконаному ТОВ “Житомирбудрозвідування” в 2018 році, основою фундаментів прийнято грунти ІГЕ № 4 – глина тверда, щільна з прошарками піску, сіра, темно-сіра Е=35 МПа; γІІ=19,9 кН/м3; СІІ= 47 кПа; φІІ=11º.

Фундаменти запроектовані палеві, висячі залізобетонні. Палі занурюються вдавлюванням. Роствірки – монолітні залізобетонні.

Стіни підземної частини – фундаментні блоки стін підвалу та частково монолітна залізобетонна рама.

Зовнішні та внутрішні стіни надземної частини – цегляна кладка із повнотілої керамічної цегли на цементно-пісчаному розчині.

Перегородки – блоки із ніздрюватого бетону автоклавного твердіння.

Сходові марші і площадки – збірні залізобетонні.

Перекриття – збірні залізобетонні плити.

Вікна – металопластикові, двокамерні.

Покрівля плоска, виконується з рулонних матеріалів.

В межах прибудинкової території під спортивним майданчиком робочим проектом передбачено влаштування підземних гаражів боксового типу. Виїзд з кожного боксу влаштований безпосередньо на вулицю. Загальні розміри гаражів складають 29,75 х 7,00.

Фундаменти – стрічкові, монолітні залізобетонні.

Зовнішні стіни – монолітні залізобетонні.

Внутрішні стіни із керамічної цегли на цементно-пісчаному розчині.

Перекриття – монолітна залізобетонна плита.

Зовнішні стіни та перекриття, що межують з грунтом ізолюються посиленою гідроізоляцією із двух шарів гідроізолу на бітумній мастиці та шиповидною мемброною з геотекстилем.

Забезпечення економії енергії

У відповідності до вимог ДБН В.2.6-31:2016 робочим проектом передбачено ряд заходів для збереження теплової енергії, холодної і гарячої води, газу, електроенергії. Передбачено утеплення зовнішніх стін житлового будинку та прибудованих приміщень, утеплення перекриття над підвалом та 9-м поверхом, встановлення засклення вікон і балконних дверей подвійним склопакетом, утеплення зовнішніх стін підвалу на глибину 1,0 м нижче поверхні грунту. На поверхні віконних укосів з боку приміщень передбачено встановлення теплоізолюючих елементів, під віконними прорізами передбачено встановлення тепловідбивної ізоляції між опалювальними приладами і зовнішньою стіною.

Крім цього робочим проектом передбачено встановлення лічильників холодної води, лічильників газу і електроенергії.

Опалення та вентиляція

Робочий проект опалення та вентиляції розроблений на основі завдання на проектування, будівельної і технологічної частини робочого проекту і діючих норм ДБН.

Опалення житлового будинку передбачається індивідуальне. Джерелом теплопостачання кожної житлової квартири приймається навісний двоконтурний газовий котел з закритою камерою згорання, з відводом продуктів згорання через індивідуальний димохід системи “LAS”. Котел встановлюється в кухонному приміщенні. Теплоносій – вода з параметрами 80 – 60 °С. Система опалення двотрубна з нижнім розведенням теплоносія. Опалювальні прилади – радіатори сталеві фірми РОМСТАЛ. Прилади обладнуються терморегулюючою та запірною арматурою.

Системи опалення житлового будинку та нежитлових приміщень монтуються з металопластикових труб з ізоляцією, прокладених в конструкції підлоги.

Опалення вбудовано-прибудованих приміщень здійснюється від газових котлів, розміщених в теплогенераторних.

Системи опалення вбудовано-прибудованих приміщень монтуються з металопластикових з ізоляцією.

Запірна та регулююча арматура фірми ГЕРЦ та VALTEC.

Вентиляція житлових та нежитлових приміщень припливно-витяжна з природним та механічним спонуканням. Приплив в житлові приміщення здійснюється через кватирки, витяжка – через внутрішньостінові вентиляційні канали. Приплив в вбудовано-прибудовані приміщення здійснюється вентсистемами фірми ВЕНТС. Кондиціювання вбудованих приміщень передбачається автономними кондиціонерами.


Водопровід та каналізація

Робочий проект водопроводу та каналізації розроблений на основі завдання на проектування, будівельної і технологічної частини робочого проекту і діючих ДБН та технічних умов, виданих Хмельницькводоканал.

Робочим проектом передбачена система господарського водопостачання.

На вводі водопроводу запроектовано загальний вузол обліку водоспоживання з лічильником та імпульсним виходом, та окремо кожної квартири лічильниками з антимагнітним пристроєм, які встановлюються в штрабі загального коридору і лічильники в кожному окремому вбудованому приміщені.

Згідно техумов в мережі водопроводу тиск 20 м вод. ст., розрахунковий – 49 м вод. ст. Для підвищення тиску в водомірному вузлі встановлюється підвищувальна насосна станція фірми WILO.

Гаряче водопостачання забезпечується від двоконтурного котла встановленого в кухонному приміщенні кожної квартири. Системи водопроводу по цокольному поверху монтуються з сталевих труб ГСОТ 3262-75. Стояки прокладаються із поліпропіленових труб з ізоляцією. Квартирні розводки запроектовані з металопластикових труб.

Робочим проектом передбачається влаштування господарсько-побутових стоків та дощової каналізації. Відвід виконується в внутрішньоквартальну мережу зовнішньої каналізації. Система каналізації монтується з поліпропіленових  труб.

Газопостачання (внутрішні мережі)

Робочий проект газопостачання житлового будинку виконано згідно технічних умов № 91/18бк від 17.08.2018 р., виданих РГК Хмельницькгаз.

Внутрішній газопровід прокладається з стальних водогазопровідних труб ГОСТ 3262-75*.

Пофасадний газопровід прокладається з стальних електрозварних труб ГОСТ 10704-91*.

Споживачами газу в житлових квартирах є котли парапетного типу з відводом продуктів згорання в індивідуальний димохід, потужністю 23,5 кВт кожний і газові плити – 4-х конфорочні. Споживачами газу в теплогенераторних є котли парапетного типу, потужністю 23,5 кВт, з відводом продуктів згорання через зовнішню стіну.

Облік витрат газу здійснюється лічильником ВК-G-2.5 “Елстер”, обладнаний GPRS-модемом для побутових лічильників газу, який встановлюється в кухонному приміщенні кожної квартири.

В теплогенераторних на вводі газопроводу встановлюється швидкодіючий електромагнітний клапан з сигналізатором загазованості.

В цокольному поверсі житлового будинку встановлюються газосигналізатори в місцях вводу і випуску інженерних мереж.

Газопостачання (зовнішні мережі)

Джерелом газопостачання житлового будинку є існуючий газопровід низького тиску, що прокладений до житлових будинків по вул. П. Мирного, 22.

Підземний газопровід монтується з ПЕ-80 труб по ДСТУ Б В.2.7-73-98.

З’єднання ПЕ труб виконується терморезисторним зварюванням.

По всій довжині підземного газопроводу на висоті 200 – 250 мм над трубами прокладається попереджувальна стрічка із незмивним написом Газопровід.

Поряд із газопроводом прокладається сигнальний дріт для подальшого трасування. Надземний газопровід по фасаду виконується із сталевих електрозварних труб по ГОСТ 10704-91.

Зовнішні мережі водопроводу і каналізації

Робочий проект водопроводу і каналізації розроблений на підставі завдання на проектування та технічних умов, виданих Хмельницькводоканал.

Джерелом водопостачання житлового будинку є господарчо-побутовий водопровід Ø300 мм, прокладений по проїзду П. Мирного.

Побутова каналізація К1 відводиться в каналізаційний колектор Ø500, який прокладений по проїзду П. Мирного.

Пожежогасіння житлового будинку передбачено від двох пожгідрантів.

Труби водопроводу прийняті поліетиленові ПЕ100, SDR-17 ТОВ Інсталпласт. Труби каналізації прийняті поліпропіленові.

Електропостачання

Робочий проект електротехнічної частини розроблено згідно завдання на проектування, архітектурно-будівельного, технологічного, сантехнічного завдань, технічних умов та нормативних документів.

Електропостачання розроблено згідно технічних умов  № 306 від 22.08.2018 р. 

АТ “Хмельницькобленерго”.

Категорія надійності електропостачання – ІІ.

Розрахункова потужність: 290кВт.

Джерело електропостачання: ПС 110/10кВ “Озерна”.

Точка забезпечення потужності: РУ-10кВ РП-56 та РУ-10кВ ТП-512.

Точка приєднання – на кабельних наконечниках КЛ-10кВ, побудованих АТ “Хмельницькобленерго” до проектованої ТП.                            

Для одержання необхідної потужності передбачено:

-  будівництво комплектної 2-х трансформаторної підстанції, 2-х секційної на напрузі 10 та 0,4 кВ з

 трансформаторами потужністю 400кВА з кабельними вводами;

- установка комірки 10кВ з вакуумними вимикачами та релейним захистом на мікропроцесорних  пристроях в РУ-10кВ РП-56;

- установка комірки 10кВ з вакуумними вимикачами та релейним захистом на мікропроцесорних пристроях в РУ-10кВ ТП-512;

- прокладка кабельної лінії 10кВ від РУ-10кВ РП-56до Ісекції шин РУ-10кВ проектованої ТП, кабель ААБлУ-3 х 120мм2;

- прокладка кабельної лінії 10кВ від РУ-10кВ ТП-512 до ІІсекції шин РУ-10кВ проектованої ТП,  кабель ААБлУ-3 х 120мм2.

Мережі живлення від КТП до ВРП будівель передбачаються кабелями АВВГ розрахункових перетинів.

Основні споживачі – електроосвітлення та побутові споживачі житлового будинку, споживачі приміщень громадського призначення.

Ввідно-розподільчий пристрій прийнятий типу ВРУ1-13-20 та ВРУ1-45-01.

В коридорах житлового будинку передбачена установка поверхових щитків.

В передніх квартир розміщені квартирні розподільчі щитки.   

Живильні мережі передбачаються проводом ПВнгд в стальних трубах.

Від поверхових щитків в кожну квартиру прокладається лінія  живлення кабелем ВВГнгд 3х 6мм2 в стальній трубі в штрабах стін. 

Групові  мережі  в  квартирах  запроектовані проводом марки  ВВПнгд сховано  під  штукатуркою, в пустотах плит перекриття.

Мережі освітлення підвалу передбачаються кабелем ВВГнгд відкрито на скобах.

Мережі евакуаційного освітлення виконуються кабелем ВВГнгд-FR з межею вогнестійкості 90хв.

Для підключення споживачів електроенергії вбудованих приміщень передбачені головні розподільчі щити ГРЩ-1, ГРЩ-2 та ГРЩ-3 типу ПР-11.

Живлення ГРЩ передбачено від ВРП житлового будинку.

Розподільчі силові і освітлювальні щитки прийняті типу УЩО укомплектовані автоматичними вимикачами та диференційними автоматичними вимикачами на відходящих лініях.

На лініях живлення вентиляції встановлені вимикачі з незалежним розчіплювачем для відключення вентиляції при пожежі.

Розеточні групи для переносного обладнання підключаються до мережі живлення через пристрої захисного відключення (ПЗВ).

Робочим проектом передбачене робоче та евакуаційне електроосвітлення.

В основному для всіх приміщень прийнята система загального освітлення.

Освітлення приміщень виконується світильниками з люмінесцентними лампами та лампами розжарювання.

Групові  мережі  освітлення виконуються проводом марки ВВП2нгд сховано  під  штукатуркою, в гофротрубах ПВХнгд в борознах стін. 

Живлення теплогенераторних передбачається від щитів ГРЩ.

Розподільчі щитки прийняті типу УЩО. Розподільчі мережі від щитка виконуються проводом ПВСнгд в ПВХнгд коробі.

Робочим проектом передбачене робоче, аварійне та ремонтне електроосвітлення. Передбачені світильники з люмінесцентними лампами  та світильники ВЗГ у вибухобезпечному виконанні з лампами розжарювання.

Світильник ВЗГ вмикається при вході в теплогенераторну після перерви в її роботі.

Групові освітлювальні мережі запроектовані кабелем марки ВВГнгд  відкрито та проводом ПВнгд в стальній трубі.

   При загазованості приміщення, пожежі та при зникненні напруги передбачається відключення подачі газу за допомогою електромагнітного відсічного клапана. При перевищенні порогу спрацювання сигналізатора він видає світлозвукову сигналізацію по місцю та зовні приміщення.

Робочим проектом передбачено занулення всіх металевих нормально неструмоведучих частин силового та освітлювального обладнання, які можуть виявитись під напругою в результаті

пошкодження ізоляції. Для занулення використовуються спеціально прокладені проводи (треті, п’яті) в мережі живлення і розподільчій мережі, які об’єднуються на головній шині заземлення в електрощитовій. 

Робочим проектом передбачена система зрівнювання потенціалів відповідно до вимог
ДБН В.2.5-27-2006 та глави 1.7 ПУЕ-2017 та контур захисного заземлення.      

Установка сигналізаторів загазованості передбачена відповідно “Технічні вимоги та правила по застосуванню сигналізаторів довибухобезпечних концентрацій паливних газів і мікроконцентрацій чадного газу у повітрі приміщень житлових будинків та громадських будівель і споруд”.

  Внутрішні мережі телефонізації та радіофікації передбачаються згідно завдання на проектування та технічних умов.

Блискавкозахист передбачено згідно вимог ДСТУ Б В.2.5-38-2008.

Освітлення території передбачається світильниками з світлодіодами, які встановлюються на освітлювальних опорах  з кабельними вводами, кабель АВВГ-4 х 16 в ПЖ-125 трубі.

 

Робочий проект будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземними гаражами боксового типу по вул. П.Мирного, 24 в м. Хмельницькому виконано відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо доступності об’єкта для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; санітарного і епідеміологічного благополуччя населення; пожежної безпеки; енергозбереження.


Відмічається, що в процесі розгляду проектної документації по робочому проекту будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземними гаражами боксового типу по вул. П.Мирного, 24 в м. Хмельницькому, зроблено ряд зауважень та пропозицій, які письмово були доведені до замовника та проектувальника.

Після доопрацювання цих зауважень до проектної документації проекту внесені необхідні зміни і доповнення.


Розділи