1 редакція від 10.01.2022 2 редакція від 18.01.2022

Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:8103-4219-7742-9791
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№23-0057-18 від 23.03.2018
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Хмельницькій області (35850149) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованим аптечним кіоском, стоматологічним кабінетом та офісними приміщеннями по вул. Вінницькій, 1/3 в м. Хмельницькому
Код проектної документації
PD01:5056-1954-3687-3126 Зміни №2 №0514/17 від 2016-08-29 (видав Приватне виробничо-комерційне підприємство "БУД-КОНТУР") / Наявні експертизи: EX01:8103-4219-7742-9791, EX01:8103-4219-7742-9791
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, З питань інженерного забезпечення, З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань пожежної безпеки, З питань енергозбереження
Головний експерт проекту
Стойко Ярослав Миколайович (АЕ 003216, АЕ 001454, АЕ 006401, АЕ 006397, АТ 011827, АТ 001721 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Хмельницька обл., Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, м. Хмельницький (станом на 01.01.2021), вулиця Вінницька , б. 1/3 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДНІСТЕР ХХ1" (33282471)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
З питань енергозбереження
Стойко Ярослав Миколайович (АЕ 003216, АЕ 001454, АЕ 006401, АЕ 006397, АТ 011827, АТ 001721)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:5056-1954-3687-3126
Орган, що видав
Приватне виробничо-комерційне підприємство "БУД-КОНТУР" (31679129)
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування. Загальна пояснювальна записка. Вихідні дані. Генеральний план. Архітектурні рішення. Технологічні рішення. Архітектурно-будівельні рішення нижче відмітки 0,000. Архітектурно-будівельні рішення вище відмітки 0,000. Опалення та вентиляція. Водопровід і каналізація. Газопостачання внутрішнє. Газопостачання зовнішнє (фасадний газопровід). Електротехнічні рішення. Зв'язок та сигналізація. Блискавкозахист. Система пожежної сигналізації, оповіщення. Енергетичний паспорт. Проект організації будівництва. Локальні кошториси. Зведений кошторис.
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1122.1 Будинки багатоквартирні масової забудови
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
29.08.2016
Номер проектної документації
0514/17
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Загальні відомості

Робочий проект розроблений в 2018 році приватним виробничо-комерційним підприємством «Буд-Контур» (головний інженер проекту Осецький А.С., кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника серія АР № 000149) на підставі:

-        завдання на проектування, затвердженого замовником;

-        містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від 06.06.2017 р.   № 127;

-        технічних умов, наданих відповідними службами;

-   інженерних вишукувань, виконаних ТОВ «Хмельницькагропроект», відповідальний проектувальник Віславський В.Т., кваліфікаційний сертифікат серії АР № 001682.

 

Генеральний план

Генеральним планом передбачено розміщення 9-ти поверхового двосекційного житлового будинку з вбудованим аптечним кіоском, стоматологічним кабінетом та офісними приміщеннями. Під’їзди до будинку передбачено з вул. Вінницької, пішохідні тротуари запроектовано суміжно з мережею проїздів. На прилеглій території передбачено місця паркування автотранспорту, майданчики для відпочинку дорослих, ігор дітей, спортивні майданчики. Вимощення тротуарів бетонною дрібно – штучною бруківкою.

Вертикальне планування вирішено методом проектних горизонталей. Відведення поверхневих вод передбачено в дощову каналізацію.

Доступність осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення

Робочим проектом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування МГН по прилеглій території до житлового будинку. Поздовжній уклін шляху руху по якому можливий проїзд інвалідів на кріслах колясках не перевищує 5%. Зовнішні пандуси обладнані перилами відповідно до норм та правил, входи в під’їзди обладнані пандусами з перилами, доступ на поверхи житлового будинку здійснюється з використанням пасажирських ліфтів, перша стоянка яких знаходиться на рівні входу в житловий будинок.

Архітектурно – будівельні рішення

Індивідуальний проект передбачає будівництво 118 квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями в частині першого поверху. Будівля розмірами 68,0х15,0 м в плані, висота житлових поверхів 2,7 м від підлоги до стелі. Висота вбудованих приміщень 3,6; 3,9 м. Будівля має підвал та технічний поверх. В будівлі житлового будинку передбачені пасажирські ліфти вантажопідйомністю 630 кг із швидкістю руху 1 м/сек., сходинкові клітки типу СК1 та сміттєпроводами.

Конструктивна схема житлового будинку вирішена з несучими поздовжніми цегляними стінами. Просторова стійкість забезпечується сумісною роботою стін і перекриттів.

За даними матеріалів інженерно – геологічних вишукувань, проведених в 2016 році і прийнятих проектних рішень фундаменти під будівлю запроектовані висячі палі, перерізом 300х300 мм та 350х350 мм з зануренням нижнього кінця в грунти ІГЕ-7 – глина блакитно-сіра, тверда, шарувата з розрахунковими характеристиками: γІІ=20,0 кН/м3; φІІ=12º; СІІ=54 кПа; Е=21 МПа.

Спосіб занурення паль – вдавлювання. Сила вдавлювання не більше 140,0 тон на палю 350х350 і 94,0 тон на палю 300х300 мм.

Стіни підземної частини – фундаментні бетонні блоки стін підвалу та монолітні залізобетонні.

Зовнішні та внутрішні стіни запроектовані із керамічної цегли на цементно-піщаному розчині.

Перекриття – збірні залізобетонні круглопустотні плити.

Покрівля – плоска, виконується із рулонних матеріалів.

На рівні перекриттів підвалу, 5-го та 9-го поверхів робочим проектом передбачено влаштування монолітних залізобетонних поясів.

Зовнішні стіни, перекриття над підвалом та 9-м поверхом утеплюються мінераловатними плитами відповідної товщини.

Опалення та вентиляція

Робочий проект опалення та вентиляції розроблений на основі:

- завдання на проектування, будівельної і технологічної частини робочого проекту і діючих норм ДБН.

Опалення житлового будинку передбачається індивідуальне. Джерелом теплопостачання кожної житлової квартири приймається навісний двоконтурний газовий котел з закритою камерою згорання. Котел встановлюється в кухонному приміщенні. Для вбудованих приміщень котли встановлюється в теплогенераторних (відокремлені приміщення з окремим входом, вентиляцією). Теплоносій – вода з параметрами 80 – 60 °С. Система опалення двотрубна з нижнім розведенням теплоносія. Опалювальні прилади – радіатори сталеві РОМСТАЛ.

Системи опалення монтуються з металопластикових труб фірми «FADO» з ізоляцією, прокладених в конструкції підлоги.

В офісному приміщені №5 на другому поверсі в якості опалювальних приладів застосовуються електроконвектори «ТЕРМІЯ».

В приміщені водомірного вузла опалення здійснюється від електроконвектора з автоматичним регулюванням та захистом від впливу води.

Вентиляція житлових приміщень припливно-витяжна з природним та механічним спонуканням. Приплив здійснюється через кватирки або фрамуги у вікнах. Витяжка – при допомозі внутрішньостінових вентиляційних каналів.

Загальнообмінна вентиляція вбудованих приміщень запроектована природня та з механічним спонуканням. Обладнання витяжних систем вентиляції приймається фірми ВЕНТС. Повітропроводи системи вентиляції виконуються з оцинкованої сталі.

Водопровід та каналізація

Робочий проект водопроводу та каналізації розроблений на основі:

-  завдання на проектування, будівельної і технологічної частини робочого проекту і діючих норм ДБН.

Робочим проектом передбачена система господарсько-питного водопостачання. На вводі водопроводу запроектовано загальний вузол обліку водоспоживання з лічильником та імпульсним виходом, та окремо кожної квартири лічильниками з антимагнітним пристроєм. Також запроектований відвід водопроводу на вбудовані приміщення з окремо встановленим загальним лічильником і лічильниками окремо на кожне вбудоване приміщення. Гаряче водопостачання житлових квартир забезпечується від котла, встановленого в кухонному приміщенні кожної квартири. Системи водопроводу по підвалу та стояки монтуються з поліпропіленових труб фірми FADO з ізоляцією.

Робочим проектом передбачається влаштування господарсько-побутових стоків та дощової каналізації. Відвід виконується в внутрішньоквартальну мережу зовнішньої каналізації. Система каналізації монтується з поліпропіленових труб. Система внутрішніх водостоків виконується з напірних НПВХ труб.

Газопостачання (внутрішні мережі)

Робочий проект газопостачання житлового будинку виконано згідно технічних умов, виданих РГК “Хмельницькгаз.

Внутрішній газопровід прокладається із сталевих водогазопровідних труб.

Споживачами газу в житлових квартирах є котли парапетного типу і газові плити – 4-х конфорочні. Споживачами газу в теплогенераторних для вбудованих приміщень є котли парапетного типу.

Облік витрат газу здійснюється лічильником G-2.5 з радіомодулем «Вега-Т» для передачі даних, який встановлюється в кухонному приміщенні кожної квартири.

Облік витрат газу на кожну теплогенераторну здійснюється лічильником G-2.5 з радіомодулем «Вега-Т» для передачі даних, який встановлюється в кожній теплогенераторній для вбудованих приміщень.

В блок-секції на 5-му поверсі встановлюється концентратор мережі МСК-1, який зчитує інформацію від радіомодулів.

Газопостачання зовнішнє

Робочим проектом передбачено газопостачання житлового будинку від існуючого пофасадного газопроводу низького тиску, який прокладений по фасадах житлового будинку.

Прокладка газопроводу передбачена по фасадах житлового будинку.

Після монтажу та випробування пофасадний газопровід покрити двома шарами емалі по двох шарах грунтовки.

Зовнішні мережі водопроводу і каналізації

Робочий проект водопроводу і каналізації розроблений на підставі завдання на проектування.

Робочим проектом передбачено:

-  джерелом водопостачання житлового будинку є господарчо-побутовий водопровід діаметром

160мм; - побутова каналізація К1 відводиться в внутрішньоквартальну каналізаційну мережу;

- пожежогасіння житлового будинку передбачено від двох пожгідрантів (1 існуючий, 1 проектуємий).

Труби водопроводу прийняті поліетиленові.

Труби каналізації прийняті з азбестоцементних безнапірних каналізаційних труб.

Електропостачання

Електропостачання розроблено згідно технічних умов № 354 від 13.10.2016 р. ПАТ «Хмельницькобленерго».

Категорія надійності електропостачання – ІІ

Розрахункова потужність: 188 кВт.

Джерело електропостачання: - ПС-110/10кВ «Центральна»;   - ПС-110/35/10кВ «Східна».

Точка забезпечення потужності: РУ-0,4кВ ТП-10/0,4кВ, № 827.

Точка приєднання – І та ІІ секції РУ-0,4кВ ТП-10/0,4кВ, № 827.                           

Робочим проектом передбачається будівництво двох взаєморезервованих кабельних ліній 0,4 кВ  від І та ІІ секцій РУ-0,4кВ ТП-10/0,4кВ, № 827 до ВРП житлового будинку.

Для прокладки прийняті кабелі АВВГ-4 х 120мм2 по два на кожну лінію.

Розрахунковий облік електроенергії передбачається комплексом засобів обліку системи «Меркурій-РСL». Лічильники встановлюються на ВРП житлового будинку та на власних ВРП вбудованих приміщень.

Основні споживачі – електроосвітлення та побутові споживачі житлового будинку, споживачі приміщень громадського призначення.

Ввідно-розподільчий пристрій прийнятий типу ВРУ1.                                                    

В коридорах житлового будинку передбачена установка поверхових щитків типу ЩЕ-Ф (2,3,4) з лічильниками квартирного обліку і автоматичним вимикачем на відходящих лініях. В передніх квартир розміщені квартирні розподільчі щитки типу УЩО-63/12.   

Живильні мережі передбачаються кабелем ПВнгд в стальних трубах.                      

Від поверхових щитків в кожну квартиру прокладається лінія живлення проводом ВВП2нгд 3х 6мм2 в ПВХнгд трубі в штрабах стін. 

Групові мережі в квартирах запроектовані проводом марки ВВП2нгд сховано під  штукатуркою, в пустотах плит перекриття.

Освітлення та електрообладнання квартир передбачено відповідно до вимог п.4.58 ДБН В.2.5-23-2010.

Мережі освітлення підвалу передбачаються кабелем ВВГнгд відкрито на скобах.

Мережі евакуаційного освітлення виконуються кабелем ВВГнгд-FR з межею вогнестійкості 90хв.

Для підключення споживачів електроенергії вбудованих приміщень передбачені головні розподільчі щити ГРЩ-1 та ГРЩ-2 типу ПР-11. Живлення ГРЩ-1 та ГРЩ-2 передбачено від ВРП житлового будинку.

Розподільчі силові і освітлювальні щитки прийняті типу УЩО укомплектовані автоматичними вимикачами та диференційними автоматичними вимикачами на відходящих лініях.

На лініях живлення вентиляції встановлені вимикачі з незалежним розчіплювачем для відключення вентиляції при пожежі.

Розеточні групи для переносного обладнання підключаються до мережі живлення через пристрої захисного відключення (ПЗВ).

Робочим проектом передбачене робоче та евакуаційне електроосвітлення.

В основному для всіх приміщень прийнята система загального освітлення.

Освітлення приміщень виконується світильниками з люмінесцентними лампами та лампами розжарювання.

Групові мережі освітлення виконуються проводом марки ВВП2нгд сховано під штукатуркою, в гофротрубах ПВХнгд в борознах стін. 

Установка сигналізаторів загазованості передбачена відповідно «Технічні вимоги та правила по застосуванню сигналізаторів довибухобезпечних концентрацій паливних газів і мікроконцентрацій чадного газу у повітрі приміщень житлових будинків та громадських будівель і споруд».

Живлення теплогенераторних передбачається від щитів ГРЩ.

Розподільчі щитки прийняті типу УЩО. Розподільчі мережі від щитка виконуються проводом ПВСнгд в ПВХнгд коробі.

Робочим проектом передбачене робоче, аварійне та ремонтне електроосвітлення. Передбачені світильники з люмінесцентними лампами та світильники ВЗГ у вибухобезпечному виконанні з лампами розжарювання.

Світильник ВЗГ вмикається при вході в теплогенераторну після перерви в її роботі.

Групові освітлювальні мережі запроектовані кабелем марки ВВГнгд відкрито та проводом ПВнгд в стальній трубі.

При загазованості приміщення, пожежі та при зникненні напруги передбачається відключення подачі газу за допомогою електромагнітного відсічного клапана. При перевищенні порогу спрацювання сигналізатора він видає світлозвукову сигналізацію по місцю та зовні приміщення.

Робочим проектом передбачено занулення всіх металевих нормально неструмоведучих частин силового та освітлювального обладнання, які можуть виявитись під напругою в результаті пошкодження ізоляції. Для занулення використовуються спеціально прокладені проводи (треті, пяті) в мережі живлення і розподільчій мережі, які обєднуються на головній шині заземлення в електрощитовій. 

Робочим проектом передбачена система зрівнювання потенціалів відповідно до вимог  ДБН В.2.5-27-2006 та глави 1.7 ПУЕ-2006 та контур захисного заземлення.    

Робочий проект будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованим аптечним кіоском, стоматологічним кабінетом та офісними приміщеннями по вул. Вінницькій, 1/3 в м. Хмельницькому виконано відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення; санітарного і епідеміологічного благополуччя населення; пожежної безпеки; енергозбереження.

 

Відмічається, що в процесі розгляду проектної документації по робочому проекту будівництво багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованим аптечним кіоском, стоматологічним кабінетом та офісними приміщеннями по вул. Вінницькій, 1/3 в м. Хмельницькому, зроблено ряд зауважень та пропозицій, які письмово були доведені до замовника та проектувальника.

Після доопрацювання цих зауважень до проектної документації проекту внесені необхідні зміни і доповнення.

 



Розділи