Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:4309-5455-0434-3604
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№09-0387/01-21 від 05.01.2022
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" в Івано-Франківській області (35851210) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Реконструкція без зміни зовнішньо-геометричних параметрів групи нежитлових приміщень №1,2,3 на вул. Бельведерська 27-б в м.Івано-Франківськ
Код проектної документації
PD01:4269-8075-3578-5063 №03-12/21 від 2021-12-08 (видав ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ АРХІТРАВ") / Наявні експертизи: EX01:4309-5455-0434-3604
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань охорони праці, З питань пожежної безпеки, З питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, З питань інженерного забезпечення
Головний експерт проекту
Гуз Роман Брониславович (АЕ 006357, АЕ 000054 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Івано-Франківська обл., Івано-Франківський район, Івано-Франківська територіальна громада, м. Івано-Франківськ (станом на 01.01.2021), вулиця Бельведерська , б. 27-б не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКАЙ ОФІС" (43329609)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Посада Напрям експеритизи ПІб
Відповідальний експерт З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення
Сірко Михайло Васильович (АЕ 000157, АЕ 006379)
Відповідальний експерт З питань експлуатаційної безпеки
З питань охорони праці
З питань інженерного забезпечення
Малісевич Марія Володимирівна (АЕ 000109, АЕ 006370)
Відповідальний експерт З питань пожежної безпеки
Глібчук Тарас Романович (АЕ 006355, АЕ 000049)
Головний експерт проекту З питань міцності, надійності, довговічності
Гуз Роман Брониславович (АЕ 006357, АЕ 000054)

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:4269-8075-3578-5063
Орган, що видав
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ АРХІТРАВ" (40912657)
Вид будівництва
Реконструкція без зміни зовнішніх геометричних розмірів
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
ПЗ, АБ
Кількість стадій проектування
Дві стадії
Поточна стадія проектування
проект (П)
Код ДКБС
1230.6 Будівлі підприємств побутового обслуговування
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
08.12.2021
Номер проектної документації
03-12/21
Статус документа
Підтверджено наявність документу

Додаток до експертного звіту

Проект «Реконструкція без змін зовнішньо-геометричних параметрів групи нежитлових приміщень № 1, 2, 3 на вул. Бельведерська 27-б в м. Івано-Франківськ» виконаний  ТОВ «Творча майстерня архітрав» (м. Івано-Франківськ, вул. Північний Бульвар, 120), ГАП Чулуп Микола Миколайович кваліфікаційний сертифікат виданий 18.02.2016 р. серії АА № 002691 на підставі:

  Завдання на проектування

  Технічний паспорт

Проект виконаний з врахуванням всіх вимог.

Клас (наслідків)  відповідальності об’єкта – СС3. Сукупний показник СС3. Будинок – 14-ти поверховий. Поверхи 1-3 відведений під нежитлові приміщення громадського користування.  Дах плоский. Основні дані проектної потужності:

-  Поверховість – 14 поверхів

Розрахункові дані отримані в процесі проектування:

-  Ступінь вогнестійкості будівлі – І

Обстеження.       Будівля відноситься до каркасної конструктивної схеми – каркас із монолітного залізобетону. Будинок збудовано у 2020 році. В результаті візуального огляду приміщень не виявлено тріщин, просідань чи інших деформацій конструкцій та огороджуючих стін будівлі. Приміщення перебуває в доброму стані. Як і вся будівля вцілому.        

Архітектурні рішення. Приміщення, що реконструюються – це перші три поверхи існуючої будівлі. Дана реконструкція стосується виключно влаштуванням не несучих перегородок та дверних прорізів. Над прорізами в перегородках передбачено ненесучі збірні, залізобетонні перемички.

Шляхом часткового, мінімального перепланування, проектом передбачено об’єднання трьох приміщень в одне. Зв’язок між поверхами здійснюється через внутрішні сходові клітки.

Конструкції.   Будівля відноситься до каркасної конструктивної схеми – каркас із монолітного залізобетону. Несучими вертикальними елементами каркасу є пілони та діафрагми жорсткості. Несучі горизонтальні елементи – монолітні залізобетонні плити.

          Фундамент будівлі суцільний, плитний монолітний залізобетон.

          Перемички над прорізами в перегородках – збірні залізобетонні по серії 1.038-1 та монолітні залізобетонні.

          Перегородки – із цегли товщиною 120мм.

Внутрішні сходи та стіни сходової клітки та шахти ліфта монолітні, залізобетонні.

Перекриття та покриття із монолітних залізобетонних плит.         

Дана реконструкція стосується виключно влаштуванням не несучих перегородок та дверних прорізів. Над прорізами в перегородках передбачено ненесучі збірні, залізобетонні перемички.

Доступність об'єкта будівництва для маломобільних груп населення.

Будівлю забезпечено доступністю для мало мобільних груп населення.

-  Всі перепади відміток з території  на перший поверх будівлі облаштовано пандусами з поручнями. Зовнішні сходи і пандуси повинні мають поручні з урахуванням технічних вимог до опорних стаціонарних пристроїв згідно з чинними нормативними документами.

-  Всі коридори та проходи в будівлі мають ширину не менше 1200 мм.

-  Доступ до першої зупинки ліфта забезпечено пандусом.

-  Параметри кабіни ліфта достатні для  маломобільних груп населення

Розділ із забезпечення надійності та безпеки. Будівля відноситься до ІІ рівня відповідальності.

Розрахункові значення навантажень отримували шляхом множення нормативного значення на відповідний коефіцієнт надійності по навантаженню від 1,1 до 1,4.

Комплекс конструктивних антисейсмічних заходів розроблено згідно вимог ДВН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України» для території з сейсмічністю - 6 балів (прийнятою згідно з картою ЗСР-2004-А та додатком Л ДБН В. 1.1 -12-2014).

Дана реконструкція стосується виключно влаштуванням не несучих перегородок та дверних прорізів. Над прорізами в перегородках передбачено ненесучі збірні, залізобетонні перемички.

Антикорозійний захист всіх металевих частин, що входять в склад зварювальних з’єднань (закладні деталі з анкерами і з’єднувальними накладками в збірних залізобетонних  виробах), а також анкерні з’єднання деталей перекриття і покриття, передбачений у відповідності з п.5.16. СНиП 2.03.11-85.

Товщина захисного шару бетону для монолітних конструкцій армованих арматурою класу А ІІІ повинна бути не менше діаметру робочої арматури і не менше 30 мм при марці бетону по водонепроникності W4. Товщина захисного шару бетону для арматури фундаментів повинна бути не менше 40 мм при наявності бетонної підготовки і 70 мм при її відсутності.

Захист цегляних стін від капілярної вологи передбачений шляхом влаштування горизонтальної гідроізоляції з цементно-піщаного розчину складу 1:2 товщиною 20мм.

Подальший захист стальних елементів зварювальних з’єднань виконувати цементно-піщаним розчином товщиною не менше 20 мм. Із врахуванням вказівок СНиП 2.03.11-85.

Виконання антикорозійних заходів повинно обов’язково оформлятися спеціальними актами  на приховані роботи. Захист металевих виробів виконусться шляхом фарбування пентафталевими емалями 11Ф-115 двічі по шару ґрунтовки ГФ-021.

Рішення з інженерного обладнання.  Санітарно-технічний розділ. Існуючі інженерні підключення та інженерні мережі не задіюються при реконструкції.

Проект реконструкції стосується виключно перепланування будівельних рішень.

Електротехнічний розділ. Основнi рiшення по внутрiшньому електротехнiчному обладнанню. Роздiл виконаний на основi  вимог ДБН В.2.5.-23-2010,  СНiП 2.08-89, ПУЕ:2017 Правила улаштування електроустановок.

За ступенем надійності електропостачання, відповідно ДБН-В.2.5.-2010, табл.2.1, споживачі відносяться до ІІ категорії.

До I категорії відносяться струмоприймачі пожежної сигналізації, сигналізації загазованості, та систем димовидалення. Для забезпечення надійності струмоприймачів I категорії проектом передбачено їх живлення самостійними лініями від ВП з влаштуванням безперебійного живлення від акумуляторних батарей шляхом встановлення додаткових пристроїв в щиті БУВС-1. В електрощитовій будинку встановлено ввiдно-розподільний пристрій ВП (розрахункова схема аркуш ЕТР-3-4)

Електроосвiтлення передбачене: робоче, аварiйне, ремонтне. Типи свiтильникiв вибрано згідно  класифiкацiї примiщень по середовищу. Управлiння освiтленням виконано згiдно вимог ДБН-В.2.5-23-2010 централізовано зі щитів та вимикачами з витримкою часу по місцю. На ВРУ передбачено блок автоматичного керування, який передбачає ввімкнення освітлення  з настанням сутінок та відключення на світанку.

Конструктивно мережі  живлення  та розподільчі мережі приміщень будинку виконуються провідником марки ПВ в вiнiпластових трубах. Розподільча мережа по приміщеннях що реконструюються – провідником марки ВВП. Пiдключення силових струмоприймачiв, тип проводників, пускова i захисна апаратура вказана на розрахунковій схемі.

Вiдповiдно до ``Правил будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок`` передбачено установку всіх розеток  з 3-м заземляючим контактом, до яких прокладено трипровідну лінію від щитка, при цьому нульовий робочий та нульовий захисний провідники повинні мати переріз рівний фазному та бути під¢єднані під різні контактні затискачі.

Заходи по заощадженню електроенергiї i використання матерiалiв по новiй технiцi. Проектом передбачено:

·                 використання ламп з збільшеним коефіцієнтом світловіддачі, що зменшує загальну кількість світильників, а відповідно і кількість спожитої електроенергії;

·                 відключення світильників на сходовій клітці та на вході у будинок з використанням фотодатчика та вимикачів з витримкою часу.

·                 використання мідних проводів для внутрішньої проводки, що зменшує втрату напруги в мережі, а відповідно і втрату електроенергії в системі.

Всi роботи виконати згiдно ПУЕ:2017 Правила улаштування електроустановок, СНиП 3.05.06-85, дiючих ПТБ i ПТЕ.

Робочим проектом передбачено дотримання вимог санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, пожежної безпеки та охорони праці у відповідності до державних  будівельних норм.

Автоматична пожежна сигналізація, та оповіщення про пожежу і управління евакуюванням людей. В приміщеннях вже передбачено і введено в експлуатацію протипожежні системи оповіщення, сигналізації та управління евакуації людей.

          В будівлі передбачено схему комплексної пожежної безпеки об’єкта та експлуатації інженерного обладнання. Наявні системи протипожежного захисту існуючі. При будівництві забезпечено використання тільки сертифікованого обладнання.

Робочим проектом передбачено дотримання вимог санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, пожежної безпеки та охорони праці у відповідності до державних  будівельних норм.

Філією  ДП «Укрдержбудекспертиза» в Івано-Франківській області під час розгляду робочого проекту «Реконструкція без змін зовнішньо-геометричних параметрів групи нежитлових приміщень № 1, 2, 3 на вул. Бельведерська 27-б в м. Івано-Франківськ»  було надано зауваження та пропозиції щодо робочого проекту, які доведені до замовника, на підставі яких генпроектувальником  внесені зміни до проектної документації.


Розділи