Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:3014-8306-8771-6575
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№97/04-05 від 22.10.2021
Орган, що видав
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (25300275) Версія №2 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Будівництво виробничо-складської будівлі по вул. Сухоярській, 14 в м. Біла Церква Київської області
Вид будівництва
Нове будівництво
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
0 Відповідно до передпроектних розробок та згідно з профільним ДБН за типом об'єкта    
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
0 Визначається відповідно до намірів забудови Державних будівельних норм по виду забудови згідно "Плану зонування території міста Біла Церква"    
Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону)
0 Для даного типу об'єкта не визначається    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Київська обл., Білоцерківський район, Білоцерківська територіальна громада, м. Біла Церква (станом на 01.01.2021), вулиця Сухоярська , б. 14 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛМ-БУД" (42261305)

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
3210300000:06:036:0046 Договір суборенди, 37 в-2020 від 18.05.2020 інший №233-VI від 14.05.2013, виданий: Верховна Рада України 3.594 га 11.04 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) для обслуговування нежитлових будівель Тип визначення функц. призначення: Власне значення. Функц. призначення: Територія існуючих комунальних підприємств . Вид документації: -. Тип документа, яким затверджено: -, № від

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до існуючих будинків та споруд
При проектуванні усіх без виключення будівель та споруд на земельній ділянці необхідно дотримуватись мінімально допустимих розривів між будівлями, що встановлені вимогами п. 15.2 вимоги до протипожежних відстаней державних будівельних норм ДБН 2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» та вимогами ДБН В.1.2-12-2008 «Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки».
до ліній регулювання забудови
Будівництво здійснити з дотриманням лінії регулювання забудови з мінімальним відступом від червоної лінії на 6, 0м.

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
прибережні захисні смуги Відсутні
зони регулювання забудови (визначені, встановлені та/або затверджені відповідно до положень ЗУ “Про охорону культурної спадщини”; зони не пов'язані з територіям та/або об'єктами культурної спадщини вносяться у інші розділи) Відсутні
межі історичних ареалів Відсутні
санітарно-захисна зона Дана земельна ділянка знаходиться в існуючій зоні IV-V класу шкідливості в межах 50 м та 100 м санітарно-захисної зони. Санітарно-захисні зони встановлюються, відповідно додатку №4 „Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів” затверджених Наказом Міністерства Охорони здоров'я України від 19.06.1996 р. №173.

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж При проектуванні будівель та споруд необхідно дотриматись охоронних зон по відношенню до існуючих підземних та надземних інженерних мереж і комунікацій та тих мереж, які можуть бути запроектовані. Відстані від будівель та споруд до інженерних мереж і комунікацій необхідно приймати згідно Закону України «Про трубопровідний транспорт» додатку И.1 і И.2 державних будівельних норм ДБН 2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» та інших нормативно-правових документів. Будь-яке будівництво в зоні обмеження та дії сервітутів, де прокладені підземні або надземні інженерні мережі та комунікації - забороняється. У разі неможливості дотримання охоронних зон по відношенню до інженерних мереж, необхідно передбачати перенесення інженерних мереж і комунікацій. Перенесення інженерних мереж і комунікацій необхідно виконувати по спеціально розробленим проектам, які підлягають погодженню з інженерно-технічними службами міста відповідальними за експлуатацію цих мереж. У випадку необхідності прокладання інженерних мереж і комунікацій по територіям і земельним ділянкам, які не знаходяться в юрисдикції забудовника, необхідно додатково погодити прокладання інженерних мереж і комунікацій з власниками або користувачами тих земельних ділянок, по яким прокладатимуться мережі. Згідно п. 3.11. «Правил благоустрою території міста Біла Церква» будівельні та земляні роботи в межах охоронних зон інженерних мереж і комунікацій повинні виконуватись при наявності письмового дозволу підприємств і організацій у підпорядкуванні яких перебувають ці мережі.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Інформацію не зазначено

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
97/04-05 22.10.2021

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (25300275) Версія №2 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник управління-головний архітектор міста Терещенков Олександр Сергійович

Розділи