Основна інформація

Тип документу
Експертиза проекту
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
EX01:3438-6630-9791-1069
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№14-0813-20 від 30.06.2020
Орган, що видав
Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Львівській області (35917794) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Будівництво котельні на вул. Лесі Українки, 29 в смт. Жвирка Сокальського району Львівської області
Код проектної документації
PD01:9086-2485-0039-8062 №25/03-2020 від 2020-03-25 (видав ОП ЛОПВАПБ) / Наявні експертизи: EX01:3438-6630-9791-1069
Напрям експертизи
З питань міцності, надійності, довговічності, З питань експлуатаційної безпеки, З питань інженерного забезпечення, З питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, З питань охорони праці, З питань екології, З питань пожежної безпеки, З питань енергозбереження
Головний експерт проекту
СТЕПАНОВ ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ (АЕ 000164, АЕ 004398 )

Кошторисна вартість

Інформацію не зазначено

Кошторисна вартість за чергами

Інформацію не зазначено

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Львівська обл., Червоноградський район, Сокальська територіальна громада (UA46120110000062257), сщ. Жвирка, вулиця Лесі Українки , б. 29 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОКМЕ" (32051454)

Об’єкти будівництва

Інформацію не зазначено

Відповідальні особи

Інформацію не зазначено

Інформація про проєктну документацію

Реєстраційний номер
PD01:9086-2485-0039-8062
Орган, що видав
ОП ЛОПВАПБ (01526974)
Вид будівництва
Нове будівництво
Перелік видів робіт, виконаних проектувальником (генпроектувальником)
Проектно - кошторисна документація
Кількість стадій проектування
Одна стадія
Поточна стадія проектування
робочий проект (РП)
Код ДКБС
1251.7 Будівлі підприємств лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості
Об'єкт споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії?
Ні
Належність майнових прав на проектну документацію (право змінювати проектну документацію)
Проектувальник
Дата договору на розробку документації
25.03.2020
Номер проектної документації
25/03-2020
Статус документа
Діючий

Додаток до експертного звіту

Робочий проект розроблено ОП ЛО ПВ АПБ (м. Львів, вул. Харківська, 13, ЄДРПОУ 01526974,  ГІП – Гаврушко С.Б., кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника АР №000176)  на підставі:

- завдання на проектування, затвердженого замовником та погодженого генпроектувальником;

- наказу відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА від 06.03.2020 № 3/20;

- містобудівних умов та обмежень для проектування обєктів будівництва;

- технічних умов на водопостачання і каналізацію, виданих ТзОВ "Сокме" від 15.03.2020 № 23/20;

- технічних умов на приєднання до електричних мереж, виданих ТзОВ "Сокме" від 15.03.2020 № 22/20;

- технічних умов для системи пожежогасіння, виданих ТзОВ "Сокме" від 15.03.2020 № 21/20.

Додатково замовником надано:

- витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 10.07.2019 № 173233316;

- технічний звіт про інженерні вишукування на ділянці, виконаного ЛВКП ДП "Проектний інститут Укооппроект".

 

                                                      Проектні рішення    

            Генеральний план

            Земельна ділянка площею 2,4996 га, на якій передбачається будівництво котельні, розташована в промисловій зоні забудови в смт. Жвирка Сокальського району.

Ділянка з півночі обмежена земельною ділянкою ТзОВ "Сокме", з півдня – землями загального користування вул. Лесі Українки, заходу – землями загального користування канава, сходу – земельною ділянкою ТзОВ "Сокме".

Під’їзд на територію використовується існуючий - з вул. Лесі Українки, по існуючому асфальтобетонному проїзду.

Робочим проектом передбачено комплексий благоустрій території, влаштування автостоянок.

            Архітектурно-конструктивні рішення

    Існуюча котельня у зв’язку зі збільшенням потужностей і встановленням нових котлів не відповідає вимогам і потребам та підлягає демонтажу.  

    Робочим проектом передбачено будівництво котельні. Котельня призначена для забезпечення тепловою енергією систем опалення, вентиляції, приготування побутової гарячої води та технологічних потреб цеху мебельних фасаждів і побутового корпусу меблевого заводу.

     Котельня запроектована для роботи на сипучому (тирсі) та твердому (дрова) паливі з постійним обслуговуючим персоналом на протязі опалювального періоду. 

    Проектована котельня - одноповерхова, прямокутної форми в плані, розмірами в основних осях 14,20 х 9,00 м. Будівлю котельні передбачено зі східної сторони приблокувати до існуючого навісу з влаштуванням протипожежної стіни. Висота до низу конструкцій в котельному залі 5,95 м, в допоміжних приміщеннях 3,0 м.

     В будівлі розміщено: котельний зал, протипожежну кімнату, кімнату оператора, душову, санвузол з тамбуром і коридор. З північної сторони в осях 3-4 запроектовано приямок для вводу протипожежного водопроводу В-2.

            Внутрішнє оздоблення приміщень — згідно з функціональним призначенням. Опорядження фасаду виконується з врахуванням існуючого паспорту кольорового вирішення фасаду.

          Інженерно-геологічні вишукування виконані ЛВКП ДП "Проектний інститут Укооппроект". За  складністю інженерно-геологічних  умов майданчик  відноситься  до  ІІ  категорії.

     Конструктивна система будівлі – з несучими цегляними стінами.

     Конструкція фундаментів прийнята із збірних залізобетонних плит в основі та бетонних блоків з монолітними вставками. По фундаментних подушках       (відм. -2,70) запроектовано  монолітний залізобетонний пояс 500 x 300 мм. На відм. - 0,30 передбачено монолітний залізобетонний пояс 400 x 300 мм.

    Зовнішні стіни – із керамічної цегли товщиною 380 мм. Перекриття – зі збірних залізобетонних ребристих панелей. Перемички - збірні залізобетонні брускові. Дах – суміщений двосхилий. Покрівля – із металопрофілю по металевому каркасу з утепленням керамзитобетоном.

            Між будівлею котельні та складом палива запроектовано протипожежну стіну вище даху на 700 мм, і виступаючу по осі  "4" на 400 мм.

Димові труби - металеві Ø=377х10 з внутрішнім діаметром 357 мм. Висота труби - 17,0 м. Під основу кожної труби (Д-1, Д-2) передбачено залізобетонні стовпчасті фундаменти на глибину -2,40 м.   

     Інженерне забезпечення

            Водопостачання і каналізація

Водопостачання котельні передбачається від внутрішньо-площадкового господарсько-питного водопроводу.

На вводі в котельню передбачено водомірний вузол з лічильником холодної води.

Внутрішні мережі запроектовано зі сталевих водогазопровідних оцинкованих труб діаметром 15 мм.

Зовнішнє пожежогасіння здійснюється від двох пожгідрантів на проектованій мережі внутрішньо-площадкового протипожежного водопроводу.   Внутрішні мережі протипожежного водопроводу запроектовано зі сталевих електрозварних труб діаметром 57 х 3,5 мм з встановленням двох пожежних кранів.

Побутові стоки від санітарних приладів передбачено відводити в існуючу самоплинну внутрішньо-площадкову мережу побутової каналізації. Внутрішня мережа побутової каналізації монтується з пластмасових труб діаметром 50 – 100 мм.

Електротехнічні рішення

            Електропостачання передбачається від існуючих мереж. 

Споживачами електроенергії котельні є електродвигуни технологічного та сантехнічного устаткування, електроводонагрівач, установки електроосвітлення.    Електропостачання котельні проектується кабельною лінією КЛ-0,4 кВ від РУ 0,4 ТП 6/0,4 кВ, проектованої на території меблевого виробництва. КЛ-0,4 кВ передбачено двома кабелями марки АВВГ, які підключаються до одного спільного апарату.

На вводі КЛ-0,4 кВ в приміщенні котельного залу передбачено встановити  ввідно-розподільний пристрій ВРП, 380/220 В, з ввідним вимикачем навантаження і автоматичними вимикачами на відхідних лініях.

       Для обліку електроенергії в ВРП передбачено встановити трифазний чотирипровідний електролічильник активної електроенергії, безпосереднього включення, 3х220/380 В, 10 (100) А.

       Проектом передбачено загальне робоче електроосвітлення напругою ~220 В для всі приміщень, аварійне  (освітлення безпеки) напругою 220 В та ремонтне переносне напругою ~12 В – для котельного залу.

       Для електроосвітлення приміщень передбачено світильники з люмінес-центними  лампами, і, частково, з лампами розжарювання.

        Силові розподільні мережі і групові мережі електроосвітлення проектуються: однофазні – трипровідними, трифазні – п’ятипровідними. Електромережі запроектовано: в котельному залі і складі палива – кабелем марки ВВГнг відкрито на лотках і по стінах в ПВХ коробі; в побутових приміщеннях – проводом марки ВВП-2 в гофрованих ПВХ трубах приховано під штукатуркою і в каналах будівельних конструкцій.

         Для заземлення в котельному залі прокладається внутрішній контур заземлення із сталі 4х25 мм.

      Тепломеханічна частина

      В котельні передбачено встановлення двох водогрійних котлів КВм(а)-0,82-0.4 з установкою для механічної подачі сипучого  палива, тепловою потужністю 0,82 МПа кожний.

Теплова схема котельні  передбачає роботу котлів в загальному контурі для покриття навантажень з опалення, вентиляції, приготування гарячої побутової води та технологічних потреб.

Зворотню мережеву воду з внутріплощадкової теплової мережі передбачено подавати в котельню по зворотному трубопроводі діаметром 219 мм. При вході в котельню передбачено встановлення водяного фільтра – магнітного шламо-вловлювача для очищення зворотної води від механічних домішок.

Температура на виході з котлів +900С підтримується автоматикою котлів. Для забезпечення допустимої температури води при вході в котел (не нижче +600С), передбачається встановлення рециркуляційного (підмішуючого) насосу між виходом і входом в котел. Робота насосу керується контактним термостатом на зворотному трубопроводі.

Для компенсації об’єму води при нагріванні схемою передбачено встановлення два мембранних розширювальних баки з діафрагмою загальним об’ємом 3,0 м3 і максимальним робочим тиском 3 бар.

Для поповнення втрат мереженої води в системі передбачено підведення пом’якшеної води в зворотний трубопровід з підживлюючого баку об’ємом 2,0 м3.

В нижніх точках трубопроводів Т1, Т2 встановлюються крани для спуску води, в верхніх точках – автоматичні розповітрювачі. 

Продукти згорання від котлів відводяться по власних димоходах в окремі для кожного котла димові труби.

            Опалення, вентиляція

Проектом передбачається система опалення котельні. Теплоносієм для системи опалення служить вода з параметрами  95-60 ºС.

Система опалення котельні - двотрубна з верхнім розведенням. Опалення котельні здійснюється за рахунок  тепловиділень встановленого обладнання і неізольованих ділянок труб, а також передбачено встановлення двох чавунних  секційних радіаторів.

Трубопроводи системи опалення  прийняті з армованих поліпропіленових труб з теплоізоляцією.

Вентиляція котельного залу   припливно  - витяжна з природнім спонуканням. Витяжка повітря з котельні здійснюється  через вентиляційні  стінові канали 270 х 270 мм – 3 шт. Приплив повітря організований через дві жалюзійні решітки 1000 х 600 мм.

Приміщення оператора (побутове), технічне приміщення, санвузол і душову обслуговують витяжні стінові канали з природнім спонуканням січенням 140 х 140 м.

Витяжна вентиляція котельного залу природна – через вентиляційні канали  та механічна – через газоповітряний тракт котлів дуттєвим вентилятором та димососом. Приплив в котельний зал здійснюється через дві жалюзійні решітки 1000 х 600 (Н) в стіні за котлами.

            Енергозбереження

Зовнішні  стіни будівлі – цегляні товщиною 380 мм, передбачено утеплити  мінеральною ватою товщиною 100 мм, з декоративним штукатуренням, суміщене перекриття над верхнім поверхом – керамзитобетоном товщиною 300.

Вікна та балконні блоки - металопластикові профілі, двокамерні із заповненням склопакетами.

Всі входи в будівлю передбаченні з тамбурами та дверима з ущільненими притворами.

    Проектом передбачається облік електроенергії - встановлення електролічильників активної та однонаправленої реактивної енергії не нижче 2-го класу точності. Передбачено облік води на потреби паливної та облік на підживлення системи теплопостачання.

Застосовані в проекті світильники виготовлені за новітніми технологіями з високою світловіддачею; внутрішня проводка запроектована кабелем з мідними жилами в подвійній ізоляції.

    Протипожежні заходи

            Заходи по забезпеченню пожежної безпеки в розробленому проекті  передбачені згідно ДБН В.1.1-7-2016 “Пожежна  безпека  об’єктів будівництва”.

           Будівля  відноситься до ІІ-го ступеня вогнестійкості.

        Пожежна безпека будівлі забезпечується  протипожежними заходами: застосовано негорючі і важкогорючі будівельні матеріали для опорядження приміщень, через які проходять шляхи евакуації; відкривання дверей передбачено у    напрямку    евакуації;    влаштовано    у    пожежонебезпечних     приміщеннях протипожежні двері з межею вогнестійкості не менше 0,6 год, які мають ущільнення в притворах та пристосування для самозачинення; дотримано нормативні вимоги до ширини проходів та відстані до найбільш віддаленого місця від виходу з приміщення до евакуаційного виходу.

     Оздоблення стін і стелі виконується з матеріалів, що не горять і не мають токсичних виділень при пожежі. Всі будівельні конструкції та елементи, що виготовляється з дерева, обробляються засобами вогнезахисту, які забезпечують 1 групу вогнезахисної ефективності Ширина евакуаційних проходів більше 1000 мм, ширина вхідних дверей більше 900 мм з межею вогнестійкості не менше ЕІ 60. Висота проходів і дверей більше 2000 мм.

Мінімальні значення класів вогнестійкості будівельних конструкцій і максимальні значення груп поширення вогню по них відповідно до  ДБН В.1.-1-7-2016.

  В якості первинних засобів пожежогасіння проектом передбачено встановлення ручних вогнегасників в кожному приміщенні.

 Проектом передбачено влаштування системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та система димовидалення.

   Зовнішнє пожежогасіння проектованого комплексу забезпечується проектованою кільцевою мережею протипожежного водопроводу, на якому встановлено гідранти.

      Проектом передбачається влаштування пристроїв блискавкозахисту і заземлення, призначених для забезпечення безпеки людей, оберігання захисту будівель від вибухів, пожеж, руйнувань і дій електромагнітних полів при ударах блискавки.

            Організація будівництва

            Тривалість будівництва складає 4,0 місяці.

            Проектом передбачені методи виконання основних робіт, послідовність будівництва, визначена потреба в будівельних машинах і механізмах та матеріальних ресурсах.

 

            Проект  "Будівництво котельні на вул. Лесі Українки, 29 в смт. Жвирка Сокальського району Львівської області" виконано згідно з вимогами вихідних даних на проектування та  розроблений з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, пожежної та техногенної безпеки, екології, охорони праці, енергозбереження.



Розділи