Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:3296-5527-3036-3746
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№2 від 26.07.2021
Орган, що видав
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (44279775) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Реконструкція квартири № 2 під магазин та офісне приміщення з влаштуванням окремих входів на вул. Грушевського М., 41 в м. Жидачів Стрийського району Львівської області
Вид будівництва
Реконструкція
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
10     Існуюча
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
50    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Львівська обл., Стрийський район, Жидачівська територіальна громада, м. Жидачів (станом на 01.01.2021), вулиця Грушевського М. , б. 41 , кв./оф. 2 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Фізична особа-підприємець Персональні дані

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до існуючих будинків та споруд
реконструкцію здійснити в межах власних приміщень, без зміни зовнішніх геометричних фундаментів житлового будинку, без розширення капітальної забудови, з урахуванням вимог ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій».
до ліній регулювання забудови
об'єкт розміщений в межах зони регулювання забудови. Вхідну групу запроєктувати без розширення капітальної забудови та без зміни геометричних розмірів фундаментів, за рахунок внутрішнього простору власних приміщень. Врахувати вимоги щодо дотримання умов експлуатації суміжних житлових та нежитлових приміщень.
до червоних ліній
вулиці Грушевського М. та вулиці Галицького Д. залишається існуючою

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
інше до початку проєктування отримати згоду балансоутримувача (управителя, ОСББ тощо) житлового будинку, власників (співвласників) приміщень, інтереси яких зачіпаються, користувача земельної ділянки на наміри щодо влаштування вхідної групи та її елементів, на порушення благоустрою прибудинкової території для влаштування підходу до вхідної групи. Забезпечити належні умови експлуатації житлових та нежитлових приміщень будинку, територій та об’єктів на прибудинковій території. Архітектурне рішення вхідної групи запроектувати з урахуванням стилістичних особливостей будинку.
інше передбачити реконструкцію на підставі обмірних креслень та висновків щодо несучої здатності конструкцій та їх експлуатаційної придатності, отримати технічний висновок про можливість реконструкції об’єкту. Врахувати результати висновків щодо несучої спроможності конструкцій та їх експлуатаційної придатності, виконаних спеціалізованою організацією, яка має відповідну ліцензію. Під’їзд до об’єкта запроектувати з врахуванням існуючої пішохідно-транспортної схеми обслуговування житлового будинку, не порушуючи умов експлуатації прибудинкової території. Передбачити вільні зони для під’їзду автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежної, рятувальної, аварійно-відновлювальної техніки. Передбачити засоби для створення безперешкодного життєвого простору для осіб з обмеженими фізичними можливостями згідно з вимогами ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».
інше проєктну документацію розробити та затвердити відповідно до вимог законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», Порядку розроблення проєктної документації на будівництво об’єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45, ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.2.2-23:2009 «Будинки і споруди. Підприємства торгівлі», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування і забудови населених пунктів», ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва”, ДБН В.1.2-14-2018 «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель і споруд. Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів», ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж врахувати вимоги ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Кодексу систем розподілу, затвердженого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 310, ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди», ДБН В.2.5-75:2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди», ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі», ДБН В.2.5-20:2018 «Газопостачання» та наказ від 27.06.2008 № 190 Міністерства з питань житлово-комунального господарства України «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України». Відстані до мереж існуючі.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Інформацію не зазначено

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
2 26.07.2021

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (44279775) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник відділу, головний архітектор міської ради Людкевич Леся Володимирівна

Розділи