Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:6392-7062-3451-6535
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Архівний
Документ
№54/15-14 від 24.03.2021
Орган, що видав
ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА КАДАСТРУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (40526070) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу по вулиці Кизила Андрія, 12 у місті Умань, Черкаської області
Вид будівництва
Нове будівництво
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
20    
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки
3    
Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону)
Не розраховується до даного об'єкта будівництва     Не вимагається

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
20300, Черкаська обл., Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань (станом на 01.01.2021), вулиця Кизила Андрія , б. 12 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (39358320)

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
7110800000:02:003:1638 , від інший №5245-VI від 6.09.2012, виданий: Верховна Рада України 5.153 га 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Тип визначення функц. призначення: За ДСТУ-Н Б Б 1.1-12.2011 "Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)". Функц. призначення: Г-3 (Культурна та спортивна зона) . Вид документації: Детальний план території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, Про затвердження детального плану території громадської забудови, обмеженої вулицями Грушевського, Слонського Анатолія та Коломенською №2.23-28/7 від 7.04.2017

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
відстань від об'єкта до меж земельної ділянки 1
При проєктуванні розмістити об’єкт, в тому числі приямки, вхідні групи, сходи та інші конструктивні елементи будівлі, дренажі, оглядові колодязі і мережі, що обслуговують будівлю в межах земельної ділянки. Забезпечити відступи від стіни для проїзду пожежної машини згідно з вимогами ДБН Б.2.2-12-2019 «Планування і забудова територій».
до існуючих інженерних мереж
Розміщення об'єкту проєктувати з врахуванням охоронних зон інженерних мереж.
до існуючих будинків та споруд 10
Проєктування об'єкту здійснювати відповідно до ДБН В.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» та з дотриманням побутових розривів та протипожежних відстаней до існуючих житлових та громадських будинків у відповідності до пункту 15.2 та таблиці 15.2 ДБН Б.2.2.-12-2019, ДБН В.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» табл. 4 із визначенням ступеню вогнестійкості оточуючих будинків і споруд, нормативної інсоляції та освітленості приміщень об'єкту будівництва та будинків на суміжних земельних ділянках, в тому числі запроєктованих та вимоги розділу VII "Протипожежні пристрої"
до ліній регулювання забудови 0
Об’єкт проектування розмістити по лінії регулювання забудови, з дотриманням вимог ДБН Б.2.2-12-2019 «Планування і забудова територій»; ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці і дороги населених пунктів».
до червоних ліній 0
Проектування здійснювати в межах стадіону, за межами червоних ліній вулиць Кизила Андрія та Слонського Анатолія, відповідно до пункту 6.1.23 ДБН Б.2.2-12-2019 «Планування і забудова територій» , яким допускається розміщувати по червоній лінії вулиць окремо розташовані будівлі громадського призначення.

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
охоронні зони пам’яток культурної спадщини 2934 Відповідно до генерального плану розвитку державного історико -культурного заповідника "Стара Умань", затвердженого рішенням Уманської міської ради від 30.10.2009 № 51-51/5 об'єкт проєктування частково потрапляє в комплексну зону пам'яток центральної частини міста. Під час проєктування виконати вимоги розділу 13 ДБН Б.2.2-12-2019 «Планування і забудова територій».
межі історичних ареалів 51530 Згідно зі схемою планувальних обмежень детального плану території ділянка потрапляє в зону планувальних обмежень: центрально-міського історичного ареалу. Виконати вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про архітектурну діяльність», Закону України «Про охорону культурної спадщини». У відповідності до вимог статті 14 Закону України «Про архітектурну діяльність» містобудівне та архітектурне проєктне рішення об’єкта погодити Департаментом культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації. Відповідно до статті 20 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності для професійного обговорення проектних рішень у сфері містобудування, проектне рішення об'єкту представити на розгляд архітектурно-містобудівної ради. розробити паспорт опорядження фасадів з використанням сучасних високоякісних матеріалів. Передбачити вільні зони для під'їзду автомобілів швидкої медичної допомоги пожежної, рятувальної, аварійно-відновлювальної техніки. Під'їзд до об'єкта забезпечити єдиною системою з урахуванням функціонального призначення прилеглих вулиць, інтенсивності транспортного, пішохідного та велосипедного руху, характеру забудови, вимог охорони навколишнього середовища. Проектним рішенням передбачити необхідну кількість місць зберігання транспортних засобів згідно таблиці 10.7, 10.8.1 розділу 10.8 ДБН Б.2.2-12-2019 "Планування і забудова територій" . Забезпечити максимальне збереження зелених насаджень, а також влаштувати благоустрій прилеглої території з декоративним мощенням, озелененням прилеглої території, зовнішнім освітленням, сучасними декоративними вуличними меблями (урнами, лавами, світильниками) у відповідності до Програми благоустрою міста Умань. Проєктом передбачити та забезпечити повний комплекс умов для можливості обслуговування маломобільних груп населення згідно з ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд». Зазначити в проєкті та забезпечити збереження державних геодезичних знаків на майданчику, якщо вони є в наявності. Виконати нанесення виконавчої зйомки на планові матеріали міста у відділі архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради для реєстрації в містобудівному кадастрі та врахування в подальшій роботі .

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж Витримати охоронні зони згідно розділу 11 та Додатків И1, И2, И3 ДБН Б.2.2-12:2019 від існуючих та запроєктованих інженерних комунікацій. Місце проходження та охоронні зони існуючих інженерних комунікацій погодити з інженерними службами міста; при проектуванні об’єкта передбачити його підключення до інженерних мереж міста. Отримати ТУ відповідних інженерних служб міста, необхідних для функціонування об’єкта. За необхідності винесення інженерних мереж з плями забудови, погодити з відповідними інженерним службами міста. Створити та забезпечити умови вільного безперебійного доступу для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих мереж, що знаходяться в межах зазначеної території. Проектування здійснювати на відкоригованих матеріалах інженерно- геодезичних вишукувань М1:500.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Інформацію не зазначено

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
54/15-14 24.03.2021

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА КАДАСТРУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (40526070) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради Сосонюк Лариса Миколаївна

Розділи