Основна інформація

Тип документу
Містобудівні умови та обмеження
Реєстраційний номер в ЄДЕССБ
MU01:6414-7897-9525-1202
Версія документу
№1
Статус реєстрації
Зареєстровано (внесено реєстратором)
Статус документу
Діючий
Документ
№48 від 23.10.2020
Орган, що видав
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (43594761) Версія №1 Статус (поточна)
Назва об’єкта
Будівництво торгівельно-розважального центру по вулиці Житомирській,1 в м. Бердичеві, Житомирської області
Вид будівництва
Нове будівництво
Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах
18    

Адреса

Адреса Адреса згідно експериментального порядку Наказ
Житомирська обл., Бердичівський район, Бердичівська територіальна громада, м. Бердичів (станом на 01.01.2021), вулиця Житомирська , б. 1 не присвоювалась не призначалась

Інформація про замовників

Правовий статус Назва
Юридична особа "МАГЕН-УКРАЇНА" (32121919)

Земельні ділянки

Кадастровий номер Документ на земельну ділянку Площа Цільове призначення Функціональне призначення
1810400000:01:020:0279 , від 0.3299 га 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Тип визначення функц. призначення: За ДБН Б.1.1-22:2017 "Склад та зміст плану зонування території". Функц. призначення: Г-6 (Торговельні зони (зони розміщення об'єктів торгівлі)) . Вид документації: Детальний план території. Тип документа, яким затверджено: Рішення, Про внесення змін до плану зонування міста Бердичева та затвердження детального плану території №270 від 8.10.2020

Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується

Назва обмеження Відстань Примітка
до ліній регулювання забудови 0.01
Мінімально допустимі відстані від об’єкта до червоних ліній та до сусідніх будівель і споруд приймати відповідно до вимог ДБН Б.2.2-12: 2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» а також на основі розрахунків інсоляції, освітленості відповідно до ДСТУ-Н Б В.2.2-27:2010 «Настанова з розрахунку інсоляції об’єктів цивільного призначення», ДБН В.2.5-28:2018 «Природне і штучне освітлення» та протипожежних вимог, санітарно – гігієнічних, тощо.

Планувальні обмеження

Назва зони Площа покриття Примітка
зони регулювання забудови 10 Врахувати законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок, приміщень та будівель, що оточує місце будівництва, згідно із ст. 5 Закону України «Про основи містобудування». Забезпечити збереження умов експлуатації території та об’єктів на суміжних земельних ділянках. Проектними рішеннями передбачити необхідну розрахункову кількість місць зберігання транспортних засобів згідно з ДБН Б.2.2-12:2019. Передбачити вільні зони для автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежної, рятувальної, аварійно-відновлювальної техніки. Земельна ділянка знаходиться за межами пам’яток культурної спадщини, історичних ареалів, охоронюваного ландшафту, археологічного культурного шару, об’єктів природно-заповідного фонду, прибережно-захисних смуг. Передбачити інженерно-геологічні вишукування до початку проектування об’єкту. Земельна ділянка розташована в зоні регулювання забудови. В разі виявлення знахідки історичного або археологічного характеру виконати заходи у відповідності до вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини». При необхідності врахувати вимоги ДБН В.1.1-45:2017 «Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах». Виконати вимоги ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд. Основні положення» Проектування об’єкту здійснювати з урахуванням вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» з виправленням до Зміни № 1, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.2.2-15-2019 «Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення», ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» Зміна № 1, ДБН В.2.2-23-2009 «Підприємства торгівлі» (зі змінами), інших будівельних норм, державних стандартів, норм і правил із визначенням ступеню вогнестійкості оточуючих будинків і споруд. Об’ємно – планувальні рішення прийняти з врахуванням функціонального зонування приміщень, санітарно-гігієнічних, протипожежних, експлуатаційних норм і правил вимог щодо евакуації. При розроблені архітектурного рішення фасадів, застосувати комплексний підхід, розглядати в комплексі із суміжною забудовою та враховуючи наближеність об’єкта до історичного ареалу. В робочому проекті прийняти заходи щодо енергозбереження та енергоефективності. В складі проектної документації, при необхідності, розробити «Склад та зміст розділу інженерно – технічних заходів цивільного захисту в складі проектної документації на будівництво об’єктів» згідно ДСТУ 8773:2018.

Охоронні зони

Назва зони Площа покриття Примітка
об’єктів існуючих інженерних мереж 10 При проектуванні виконати вимоги додатків И.1, И.2 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» щодо дотримання охоронних зон інженерних комунікацій. В разі необхідності в прокладанні, перенесенні поза майданчикових, внутрішньо майданчикових інженерних мереж та транспортних комунікацій, дотриматись вимог ДБН та отримати ТУ в міських службах інженерної та транспортної інфраструктури міста. Отримати ТУ в службах інженерної та транспортної інфраструктури міста на забезпечення об’єкта згідно із цільовим призначенням. Перед проектними роботами уточнити геодезичну зйомку на місцевості з передачею результатів в управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Бердичівської міської ради на цифровому та паперовому носіях для формування архіву і містобудівного кадастру. Управління містобудування архітектури, та земельних відносин виконавчого комітету Бердичівської міської ради інформує замовника про його обов’язок щодо укладання договору про пайову участь та отримання розрахунку розміру коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Бердичева відповідно до чинного законодавства України та Положення про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бердичева, затвердженого рішенням міської ради від 06.12.2012 №520 (зі змінами). Відповідно до законодавства замовник будівництва зобов’язаний протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутись до виконавчого комітету Бердичівської міської ради із заявою про визначення розміру пайової участі щодо об’єкта будівництва, до якої додаються документи, які підтверджують вартість будівництва.

Існуючі обєкти нерухомого майна

Інформацію не зазначено

Обмеження приаеродромних територій

Інформацію не зазначено

Рішення про зміни та скасування

Інформацію не зазначено

Наказ про затвердження

Номер наказу Дата наказу
68 23.10.2020

Інформація для об’єктів, що розташовані на приаеродромних територіях

Інформацію не зазначено

Відомості про реєстрацію

Орган, що прийняв рішення
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (43594761) Версія №1 Статус (поточна)
Посадова особа органу
Начальник управління Повійчук Олег Миколайович

Розділи